Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Chwilówka czy kredyt gotówkowy

• ~noster
    10.11.2014, 08:44 | Zgłoś nadużycie

Szukam obecnie dobrego rozwiązania. W najbliższych dniach chciałbym nabyć od znajomego Lg G3 - zdecydował się go sprzedać za 1200 zł jednak nie mam na chwilę obecną kasy.
    Czy lepiej jest starać się o kredyt gotówkowy czy może wziąć jakąś dobrą chwilówkę?

• busters
    busters
    10.11.2014, 12:09|Zgłoś nadużycie

jak dla mnie to kredyt jest lepszy

• ~asdasdadadadadadada
    10.11.2014, 20:38|Zgłoś nadużycie

lepiej zrobisz jak weźmiesz kredyt

• ~Sunsin
    11.11.2014, 21:03|Zgłoś nadużycie

Ja zawsze byłem zdania, chwilówki są drogie, dlatego jak nie dostaniesz kredyty gotówkowego to znaczy, że na chwilówkę tym bardziej ciebie nie stać więc odpowiedź kredyt gotówkowy.
    Na forum kredyty można poszukać czy jest coś odpowiedniego w chwili obecnej, z tym, że uważam, że branie kredyty na telefon to taka lekka przesada.

• ~missek
    12.11.2014, 09:55|Zgłoś nadużycie

Pewnie,że lepszy będzie kredyt !
    W chwilówkę się nie pakuj ponieważ niby łatwo jest spłacić ale co jak co rrso jest wysokie ( czyli całkowite oprocentowanie). Mało się słyszy o osobach, które w taki sposób zaplątały się w pętlę kredytową?
    Na początku przejrzyj sobie rankingi kredytów w sieci:
    http://www.comperia.pl/ranking-kredytow-gotowkowych.html
    wszystko zmienia się tutaj bardzo szybko tak więc warto jest być na bieżąco. A 1200 to nie jest raptem tak wiele tak więc na pewno jakiś bank powinien udzielić Ci kredytu.

• ~noster
    13.11.2014, 11:34|Zgłoś nadużycie

Dzięki za rady. MOże rzeczywiście powinienem sobie odpuścić te chwilówki. Niby wiem,że kasa na pewno w przyszłym miesiącu będzie ale jakby noga się potknęła to jestem w czarnej d ....
    Z drugiej strony oferta sprzedaży telefonu jest naprawdę super tak więc szkoda byłoby nie skorzystać.

• ~kaor
    14.11.2014, 08:43|Zgłoś nadużycie

No oferta fajna to sam bym skorzystał jakbym miał taką okazję,szczególnie,że na Lg G3 również poluję od jakiegoś czasu. Tak jak reszta jednak jestem zdania,że chwilówkę to najlepiej sobie odpujść.

• ~noster
    19.11.2014, 06:16|Zgłoś nadużycie

Ostatecznie wybrałem kredyt gotówkowy w banku. Na dobre oprocentowanie. Oczywiście mogę spłacić wcześniej. Myślę,że w grudniu albo styczniu uda się zapłacić wszystko.
    Sam telefon jest super. Jakby ktoś zastanawiał się nad Lg G3 to polecam ponieważ jest świetny !

• ~ominunia
    19.11.2014, 07:40|Zgłoś nadużycie

I bardzo dobrze. Sama mam znajomego, który kiedyś wziął chwilówkę, zapomniał o niej a potem musiał jeździć do pracy za granicę całe wakacje ponieważ oprocentowanie urosło mu do bardzo dużych wartości. No cóż - błędy młodości.

• ~krosek
    21.11.2014, 07:46|Zgłoś nadużycie

Ja jakiś czas temu brałem kredyt w GetinBanku. Przez internet. Kurier przyjechał do mnie z wszystkimi dokumentami. Wprawdzie nie była to wysoka kwota ( 2000 zł) ale nie robili żadnych problemów.
    Pożyczałem na skuter bo wiecie,że raty były mniej korzystne niż kredyt?
    Tak więc uznałem,że dobiorę sobie ten kredyt do wkładu własnego.

• ~Pietka
    22.11.2014, 09:17|Zgłoś nadużycie

RRSO . Wiesz co to jest?
    Roczna rzeczywista stopa oprocentowania. I na to powinno się zwracać uwagę.Nie na jakieś tam promocje oferowane przez banki bo te potrafią być bardzo różne ale jedynie na rrso. Które jest wypisane małymi literkami na dole. I potrafi być o wiele wyższe od oprocentowania jakim reklamuje się dana oferta.

• ~togetek
    23.11.2014, 10:48|Zgłoś nadużycie

Racja.Chwilówki niszczą. Lepiej popytać się po bankach albo właśnie tak jak doradzacie pogadać z doradcą finansowym.

• ~operkek
    24.11.2014, 07:26|Zgłoś nadużycie

Jeśli chodzi o chwilówkę to warto jest sprawdzić sobie wszystkie koszta. Są czasami promocje,że jak zapłaci się kasę w ciągu miesiąca to jest oprocentowanie 0%. Jednak jeśli człowiek spóźni się chociaż o ten dzień to koniec. Trzeba bulić.
    Zwykle biorąc całkowity koszt spłaty to się nie opłaca.

• ~Grzechu
    24.11.2014, 14:46|Zgłoś nadużycie

To ja polecę dla odmiany leasing. Najlepiej się opłaca jak bierzesz na firmę, o wiele lepiej niż kredyt nie wspominając o chwilówkach. ja sam biorę zawsze w Leasing Plus. Decyzje dostaje szybko, a umowa to tylko formalność. Zobacz sobie jak to działa, bo naprawdę warto się przestawić na to niż pakować w kredyty.

• ~Kontrasta
    10.12.2014, 13:20|Zgłoś nadużycie

Oferujemy:
    Kredyty, pożyczki, chwilówki, doradca kredytowy, doradztwo finansowe, bankowość inwestycyjna, bankowość korporacyjna, usługi kredytowe, kredyty hipoteczne, Bony i obligacje skarbowe, Obligacje korporacyjne Finansowanie inwestycji Finansowanie firm Finansowanie dla Firm Finansowanie działalności gospodarczej Finansowanie firm Finansowanie samochodu leasing, kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, kredyt konsolidacyjny, kredyty inwestycyjne dla firm, ubezpieczenia, bez zaświadczeń.
    Skontaktuj się z nami: 534 810 900
    Kontrasta

• ~premium
    10.12.2014, 13:21|Zgłoś nadużycie

Witam serdecznie,
    chciałabym zaproponować Państwu ofertę naszej firmy, w której chciałabym zabezpieczać Państwu własną przyszłość. Nasz zespół pracuje dla Państwa od 2010 roku. Od samego początku każdego klienta traktujemy indywidualnie dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalizm naszego zespołu pozwala nam w pełni przedstawić zakres świadczonej ochrony, jak również obsługiwać Państwa przez cały okres trwania polisy. Współpraca z wieloma towarzystwami, oraz różnorodność naszej oferty pozwala nam sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze doświadczenie doskonale sprawdza się we współpracy z firmami, korporacjami oraz klientami indywidualnymi.
    http://www.premium-me.pl/

• ~expertbroker
    10.12.2014, 13:23|Zgłoś nadużycie

Skorzystaj z naszych usług Expert Broker Sp. z o.o.!
    Świadczymy je w zakresie:
    - Kredytów i pożyczek hipotecznych
    - Kredytów dla firm
    - Leasingu
    - Factoringu
    - Gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych
    - Ubezpieczeń majątkowych, ochrony prawnej i na życie dla firm i osób fizycznych
    - Księgowości dla firm
    - Biur wirtualnych
    Zasięg – Warszawa i woj. Mazowieckie
    Kontakt: mail - biuro@kredytexpert.net.pl

Tel.: 535 953 879

• ~Sunsina
    16.12.2014, 15:59|Zgłoś nadużycie

Wszystko zależy na jak długo. Jeśli na bardzo krótki okres to chwilówki w niektórych przypadkach mogą być w sumie zupełnie darmowe. Ostatnio na forum Monetto czytałem opinie o kokos i tak zupełnie przypadkiem wpadłem na pożyczki, w których nie płaci się oprocentowania, ani prowizji jeśli bierzemy w danej firmie pożyczkę pierwszy raz. Nie wiem dokładnie jakie firmy to udzielają, ale można wejść na monetto i poczytać. jeśli natomiast pożyczka ma być na dłużej to zdecydowanie gotówkowy wyjdzie taniej.

• komrun
    komrun
    18.12.2014, 13:06|Zgłoś nadużycie

Ja ostatnio wziąłem kredyt gotówkowy na klimatyzację w Tychach z Tabor Klima. Wolę znacznie bardziej taki rodzaj zapożyczenia się, bo boję się chwilówek.

• ~Jurand4
    20.12.2014, 17:53|Zgłoś nadużycie

Kredyt gotówkowy jest lepszy bo jest dużo tańszy od chwilówki. Chwilówka na pierwszy rzut oka może też wydawać się tania - ale to tylko pozory - problemy zaczynają się wtedy kiedy trzeba spóźnimy się ze spłatą... wtedy lecą różnego rodzaju karne odsetki itd. Jeżeli ma to być chwilówka to szukaj o nich informacji np w tym dziale: http://www.forum-kredytowe.pl/f150/ - tam masz więcej info na ten temat.

• agagata
    agagata
    31.12.2014, 07:41|Zgłoś nadużycie

Kredyt jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż chwilówka, bo bierzemy go w pewnej instytucji z pewnym oprocentowaniem. Chwilówki brzmią mniej poważnie, jednak mają duże konsekwencje. Oczywiście i jednego, i drugiego nie bierzemy, bu kupić sobie przykładowo sukienki z domodi.pl ale na większe, ważniejsze cele. Są tacy, co najpierw biorą chwilówkę, potem kredyt, by ją spłacić, a w końcu wyjeżdżają za granicę...

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ