Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

SGS III czy Xperia V

• ParAn0ia
    15.03.2013, 15:16 | Zgłoś nadużycie

Witam serdecznie , nie wiem czy był taki wątek ale postanowiłem założyć.
    Mam pytanie gdybym miał wybrać spośród tych dwóch Modeli , który byśćie mi polecili?

Oglądałem dość często recenzje i porównania tych dwóch smartfonów , i nie potrafie się zdecydować który lepiej było by wybrać.

Licze na szerokie Opinie i wypowiedzi.

Pozdrawiam. :)

• ~Igor
    01.04.2013, 23:10|Zgłoś nadużycie

Sorki chodzi mi o S3,bo chyba sp ma lepsze wyniki

• ~Igor
    01.04.2013, 23:18|Zgłoś nadużycie

Z tego co widziałem S3 miał wynik w AnTuTu 11k z hakiem,wiec SP wygrywa prockiem i designem

• ParAn0ia
    ParAn0ia
    02.04.2013, 05:21|Zgłoś nadużycie

właśnie na jakimś forum widziałem że ktoś porównywał do s3 te wyniki. tylko czemu Sony każe jeszcze trochę czekać na wybieg SP :)

• ParAn0ia
    ParAn0ia
    02.04.2013, 05:24|Zgłoś nadużycie

właśnie na jakimś forum widziałem że ktoś porównywał do s3 te wyniki. tylko czemu Sony każe jeszcze trochę czekać na wybieg SP :)

Design ma świetny na prawdę, szczególnie biała wersja bardzo mi się podoba.

• xPavlo
    xPavlo
    02.04.2013, 09:34|Zgłoś nadużycie

mój S3 miał prawie 15tys. w AnTuTu ;) a co do Sony to hmm zobaczymy bo ciekawie się zapowiada, ale wydaje mi się że i tak zawalą z czymś :) no i te ich aktualizacje...

• ParAn0ia
    ParAn0ia
    02.04.2013, 10:23|Zgłoś nadużycie

własnie jak pomyśle sobie o tych akt.. od Sony to troche nie ciekawie.. delikatnie mówiać ,a Samsung na bierząco z aktualizacjami , a SGS III zapewne bedzie hohoho bardzo długo wspierany przez Samsunga.

Dlatego jak wybiegnie SP , to bedzie trzeba poczekac troche na recenzje i opinie użytkowników i wtedy bedzie wiadomo jakie są wady zalety tego modelu.

• ~Igor
    02.04.2013, 12:30|Zgłoś nadużycie

Jezeli chcesz mieć kazdą najnowszą aktualizacje to kup sobie iPhona. Nie samymi update'ami czlowiek zyje:P Ważne zeby telefon dobrze dzialal. Racja,fajnie jest miec najnowszego Andka, ale w telefonie nie zmieni zbyt wiele. (przynajmniej tak mi się wydaje:P)

• xPavlo
    xPavlo
    02.04.2013, 12:40|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

akurat samsung świetnie działa :D i ma na bieżąco aktualizacje :) chociaż nie ma jabłuszka na sobie wyrytego :D

Co do Xperii SP ciekawi mnie strasznie fakt jak będzie w nim z baterią... bo jeżeli tak jak w XZ to masakra... zabije cały potencjał telefonu ;) bo wykonanie na pewno będzie miała o wiele lepsze niż SGS3 ;)

PS co do stwierdzenia Igor Twojego, że jeżeli ktoś chce mieć najnowsze aktualizacje to niech wybierze iPhone'a to ja powiem, że chyba lepiej by było kupić nexusa :)

• ~Igor
    02.04.2013, 12:45|Zgłoś nadużycie

Nexusa też można wziąć:P

• ~Igor
    02.04.2013, 12:51|Zgłoś nadużycie

XSP ma baterię o pojemnosci 2370maH , wiec mozliwe ,że bedzie działać długo. Ekran ma mniejszy od XZ i procek też...

• ParAn0ia
    ParAn0ia
    02.04.2013, 12:52|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

mi akurat nie zależy na takich szybkich bardzo aktualizacjach , ale też nie chce czekac wieczność i to jeszcze w nie pewnych aktualizacjach czy bedzie czy nie . :)

PS : ale też zależy jak bedzie sprawowała sie STAMINA , oraz ta iluminacja ile bedzie zrzerała baterii :)

• ~Igor
    02.04.2013, 12:55|Zgłoś nadużycie

Racja. Tak jak mówiłeś przydało by się poczekać na jakaś recenzje. Ja na twoim miejscu poczekałbym z wyborem telefonu.

• ParAn0ia
    ParAn0ia
    02.04.2013, 12:58|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

dlatego poczekam na wybieg SP i opinie :)

a narazie bede używał Xperii S :)

• ~reshevsky
    11.04.2013, 15:22|Zgłoś nadużycie

Zobaczcie jaki przeskok w wydajności między SIV , a SIII to przechodzi ludzkie pojęcie :)

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_vs_galaxy_siii-review-918p5.php

• krichna334
    krichna334
    11.04.2013, 15:38|Zgłoś nadużycie

to wersja ze snapdragonem, ja nadal czekam jak wypadnie s4 z prockiem samsunga.

• ~reshevsky
    11.04.2013, 16:05|Zgłoś nadużycie

Czyli różnica będziesz jeszcze większa !

SGS III to już stary dziadek ;)

Ubolewam nad tym bo jestem posiadaczem SGS III :)