Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Sony Xperia S vs LG Nexus 4 vs LG Vu

• ~seb2116
    16.03.2013, 11:18 | Zgłoś nadużycie

Witam, mam problem z wybraniem smartfona. Jak w temacie rozmyślam przede wszystkim o tych trzech modelach. Co polecacie?
    Jeśli chodzi o wygląd to najbardziej podoba mi się SXS, znów Nexusa 4 cechuje wyjątkowa wydajność, a Vu duży ekran... Z tego co wiem Vu posiada Tegrę 3. Jakoś nie jestem do niej przekonany. Powiedzcie jakie mieliście doświadczenia z tymi telefonami i jak naprawdę wypadają pod względem wydajności i codziennego użytkowania.

• Pieczo2012
    Pieczo2012
    16.03.2013, 11:51|Zgłoś nadużycie

Bierz tego lg 4 rdzeniowy procek tegra 3, HD 5cali ,8Mpx aparat. Chyba że wolisz czystego andka i szybkie aktualizacje to weź nexusa. Xperie S odradzam z względu na długie aktualizacje i słaby ekran.

• ParAn0ia
    ParAn0ia
    16.03.2013, 13:12|Zgłoś nadużycie

Nexus 4 ;) nie obejrzysz sie a dostaniesz akt :)

• ~Glad
    18.03.2013, 12:54|Zgłoś nadużycie

TYLKO I WYŁĄCZNIE LG VU !!!

Ekran bajka !!!
    Mega procek !!!
    Działają WSZYSTKIE GRY i APLIKACJE np. GTA III, GTA VC, NOVA 3, MAX PAYNE i inne, równie dobre pozycje w max detalach bez zająknięcia.

Telefon duży i wygodny, w zasadzie lepszy od tabletu, bo można jeszcze zadzwonić !

• ~seb2116
    18.03.2013, 15:28|Zgłoś nadużycie

Przekonaliście mnie :) Vu jest naprawdę fajne.

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    18.03.2013, 17:31|Zgłoś nadużycie

Pieczo2012
    Bierz tego lg 4 rdzeniowy procek tegra 3, HD 5cali ,8Mpx aparat. Chyba że wolisz czystego andka i szybkie aktualizacje to weź nexusa. Xperie S odradzam z względu na długie aktualizacje i słaby ekran.

Słabe kąty widzenia - ekran patrząc na niego prostopadle jest bardzo dobry.

-- 

"My Uncle says smoking crack is kinda cool"

• krichna334
    krichna334
    18.03.2013, 18:36|Zgłoś nadużycie

lg vu? chcesz ekran w propocjach 3:4? każde zdjęcie i film będzie na nim tragicznie wyglądać. do tego nizsza rozdzielczosc niz w nexusie 4. szczerze odradzam ten telefon, jeżeli chcesz tabletofon, to note. natomiast tutaj wybrałbym bez zastanowienia nexusa 4

• ~seb2116
    19.03.2013, 15:34|Zgłoś nadużycie

krichna334
    lg vu? chcesz ekran w propocjach 3:4? każde zdjęcie i film będzie na nim tragicznie wyglądać. do tego nizsza rozdzielczosc niz w nexusie 4. szczerze odradzam ten telefon, jeżeli chcesz tabletofon, to note. natomiast tutaj wybrałbym bez zastanowienia nexusa 4

Chyba lekko przesadzasz :) Sam oglądałem kilka filmów przedstawiających ten telefon i twierdzę, że proporcje 3:4 nie są złym rozwiązaniem. Note bym nigdy nie wziął ponieważ nie toleruje produktów Samsunga... A Nexus nie podoba mi się za bardzo chociaż wiem, że jest dobrym telefonem.

• ~mam lg vu
    15.04.2013, 18:08|Zgłoś nadużycie

Mam lg vu i napisze tu o nim bo widze ze ktos pisze a nie wie co to za fon. Wyswietlacz ekstra i dobre konty widzenia. Wszystko wyglada na nim tak jak powinno nic nie jest rozciagniete ani zniekrztalcone. Smiga bez zawieszania mulenia sie itp. Reaguje odrazu. Wszystkie gry chodza znakomicie. Ja jestem zadowolony. Foty i filmy Robi Swietne. Tanszy od samsungow A. Wiele lepszy. Ja Jestem Zachwycony. Nnie oddalbym go za chiny