Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Jak samemu stworzyć szkolenie

• ~kartol
    02.01.2016, 18:31 | Zgłoś nadużycie

Konkretnie na komputer przez internet. Czy trzeba może znać się na programowaniu? Może ktoś się orientuje?

• ~newmen
    05.01.2016, 09:33|Zgłoś nadużycie

A myślisz,ze każdy kto tworzy szkolenia e learningowe zna się na programowaniu? Powiedziałbym,zę mniejszość. Jesli chcesz stworzyć program do tworzenia szkoleń to tak. Ale jeśli chcesz stworzyć samo szkolenie e leaningowe to możesz skorzystać z kilu narzędzi przygotowanych właśnie do tego celu. Na przykład duże możliwości daje Ci program Lectora:
    http://gromar.eu/oferta/edytory-szkolen/lectora-tworzenie-szkolen-elearningowych/ - tutaj mozesz sobie o nim poczytać. Jest prosty w obsłudze oraz możesz za jego pomocą tworzyć profesjonalne szkolenia.

• ~dobrymaz
    13.02.2016, 22:35|Zgłoś nadużycie

Jak nie wiesz jak samemu stworzyć szkolenie to najlepiej zapisać się na szkolenie z przydatnej dziedziny np. Excela www.excelw30dni.pl i zobaczyć jak najlepsi prowadzą takie szkolenie ciekawie i przystępnie wszystko omawiając i mając dobry kontakt z uczestnikami.

• pielegniarka
    pielegniarka
    19.02.2016, 09:49|Zgłoś nadużycie

Pozyskać chętnych wynająć salę i tyle

-- 

Nowość pielęgniarka Kraków

• ~dominik70
    17.05.2016, 16:48|Zgłoś nadużycie

Czy ja dobrze rozumiem - chcesz stworzyć szkolenie komputerowe, a nie znasz się na programowaniu? Jeśli tak to przecież chyba sam powinieneś się najpierw wybrać na szkolenie z tej tematyki by później innym proponować jakieś treści, nie uważasz?
    Nie chce żebyś zrozumiał mnie źle, fajnie że masz inwencje, jakieś dobre chęci i motywację, ale popracuj jeszcze nad swoimi umiejętnościami i pozyskaj niezbędną wiedzę. Super szkolenia w przystępnych cenach znajdziesz np. tutaj: wsb.pl/chorzow/kandydaci/szkolenia Myślę, że to będzie z korzyścią dla Ciebie i innych.