Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Chwilówki. Jak wygląda windykacja

• ~agor
    24.01.2016, 09:36 | Zgłoś nadużycie

Witam, wziąłem pożyczkę w viasms.pl niestety okazuje się że nie będę mógł jej spłacić w terminie (termin mija za 2 dni) co mam zrobić ? Odezwać się do nich ? czy poczekać aż oni się odezwą ? Ale czy wtedy będę ponosił dodatkowe koszty ?

• ~aktam3
    25.01.2016, 09:43|Zgłoś nadużycie

Najlepiej byłoby z nimi się skontaktować. I to jak najszybciej a nie pisać temat tutaj. Nie wiem czy tutaj ktoś Ci na to sensownie odpowie bo jednak większość osób nie brała nigdy kredytu w vivus. Na stronie jest cały temat o vivusie:
    http://www.forum-kredytowe.pl/f160/vivus-pl-opinie-klientow-63887.html - są tam opinie klientów. Jestem na 100% pewien,że będziesz musiał ponieść dodatkowe koszta. Im dłużej nie spłacasz kredytu tym koszta te są wieksze....

• pielegniarka
    pielegniarka
    19.02.2016, 09:50|Zgłoś nadużycie

Witam dokładnie oni cie zniszczą jak każdego z nimi lepiej nie zadzierać

-- 

Nowość pielęgniarka Kraków

• equalibra
    equalibra
    19.02.2016, 17:58|Zgłoś nadużycie

Vivus oddaje Twój dług firmie windykacyjnej. Jest się czym martwić.

-- 

Kocham kawę, a palarnia kawy do mój drugi dom :)

• kazarka
    kazarka
    06.05.2016, 12:46|Zgłoś nadużycie

Innymi słowy będzie płacz i zgrzytanie zębów. Najlepiej nie brać pożyczek.

• agagata
    agagata
    17.05.2016, 11:09|Zgłoś nadużycie

Czasem nie ma wyboru. Nagle wyskakuje jakaś ważna rzecz, np. naprawa auta.

• ~fera
    28.05.2016, 22:43|Zgłoś nadużycie

Każdą pożyczkę trzeba spłacać terminowo, ja brałam vivus większą kwotę wszystko odbyło się szybko a pożyczka już prawie spłacona zostały jeszcze dwie raty .

• krawiecnom
    krawiecnom
    02.06.2016, 13:12|Zgłoś nadużycie

Witam dokładnie lepiej to spłać

-- 

Zapraszamy na http://polecamspeca.pl/krawiec

• agagata
    agagata
    06.06.2016, 10:19|Zgłoś nadużycie

Z tymi chwilówkami jest najgorzej. Moim zdaniem najlepiej spłacić to jak najszybciej się da.

• ~grymałka
    08.06.2016, 19:47|Zgłoś nadużycie

jak ktoś bierze kredyt z myślą że nie będzie spłacał to na pewno nie warto brać, ja brałam chwilówkę w vivusie, spłaciłam w terminie, a ze była to moja pierwsza pożyczka u nich to dostałam ją bez żadnych kosztów.

• ~antenkaa
    23.06.2016, 20:05|Zgłoś nadużycie

Skontaktuj się z nimi, tak będzie najlepiej. Zawsze można się dogadać. Ja brałam w vivusie, wprawdzie spłaciłam wszystko w terminie, ale słyszałam, że z nimi też można się dogadać.

• ~grymałka
    24.06.2016, 11:29|Zgłoś nadużycie

tak widziałam reklamę, teraz vivus wydłużył termin spłąty do 60 dni, więc mozna dłuzęj spłcać kredyt.

• ~amka8
    29.06.2016, 00:30|Zgłoś nadużycie

Dla wszystkich?

• ~filemonica
    02.08.2016, 20:58|Zgłoś nadużycie

ja nie wiem po co w ogóle brać pożyczke z założenia że nie będzie się jej spłacać to bez sensu. ja potrzebowałam 2 tys na wycieczkę, wypadły mi nagłe wydatki a z wycieczki nie mogłam zrezygnować to wzięłam szybki kredyt w viasms, na rozpatrzenie wniosku nie czekałam długo, pieniądze dostałąm szybko a na czasie zależało mi najbardziej.

• vikktor20
    vikktor20
    10.03.2017, 12:30|Zgłoś nadużycie

Ja dokładnie miałem podobny problem. Potrzebowałem szybko pieniędzy na naprawę protezy, ale nie chciałem się uwikłać w chwilówki, bo bym całości od razu nie spłacił, gdyż nie zawsze starcza mi pieniędzy na cały miesiąc. Dlatego zdecydowałem się na pożyczka bez zaświadczeń o dochodach. Dostałem ją w AASA. Dodatkowo jak miałem problem ze spłatą raty, z oczywistych powodów, to nie było problemu z odroczeniem raty na kilka tygodni!

• ~K2fI3t7Ret
    23.04.2017, 13:01|Zgłoś nadużycie

I testify boldly that the Lord has responded to my quest, and He is leading me in the direction of eternal life, and my eternal progression has taken on greater intensity. My favorite teacher is the Holy Ghost, and He has proven quite willing to teach me;8e230&.g#ntly, patiently, personally, and lovingly.

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ