Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Chwilówki. Jak wygląda windykacja

• ~agor
    24.01.2016, 09:36 | Zgłoś nadużycie

Witam, wziąłem pożyczkę w viasms.pl niestety okazuje się że nie będę mógł jej spłacić w terminie (termin mija za 2 dni) co mam zrobić ? Odezwać się do nich ? czy poczekać aż oni się odezwą ? Ale czy wtedy będę ponosił dodatkowe koszty ?

• ~aktam3
    25.01.2016, 09:43|Zgłoś nadużycie

Najlepiej byłoby z nimi się skontaktować. I to jak najszybciej a nie pisać temat tutaj. Nie wiem czy tutaj ktoś Ci na to sensownie odpowie bo jednak większość osób nie brała nigdy kredytu w vivus. Na stronie jest cały temat o vivusie:
    http://www.forum-kredytowe.pl/f160/vivus-pl-opinie-klientow-63887.html - są tam opinie klientów. Jestem na 100% pewien,że będziesz musiał ponieść dodatkowe koszta. Im dłużej nie spłacasz kredytu tym koszta te są wieksze....

• pielegniarka
    pielegniarka
    19.02.2016, 09:50|Zgłoś nadużycie

Witam dokładnie oni cie zniszczą jak każdego z nimi lepiej nie zadzierać

-- 

Nowość pielęgniarka Kraków

• equalibra
    equalibra
    19.02.2016, 17:58|Zgłoś nadużycie

Vivus oddaje Twój dług firmie windykacyjnej. Jest się czym martwić.

-- 

Kocham kawę, a palarnia kawy do mój drugi dom :)

• kazarka
    kazarka
    06.05.2016, 12:46|Zgłoś nadużycie

Innymi słowy będzie płacz i zgrzytanie zębów. Najlepiej nie brać pożyczek.

• agagata
    agagata
    17.05.2016, 11:09|Zgłoś nadużycie

Czasem nie ma wyboru. Nagle wyskakuje jakaś ważna rzecz, np. naprawa auta.

• ~fera
    28.05.2016, 22:43|Zgłoś nadużycie

Każdą pożyczkę trzeba spłacać terminowo, ja brałam vivus większą kwotę wszystko odbyło się szybko a pożyczka już prawie spłacona zostały jeszcze dwie raty .

• krawiecnom
    krawiecnom
    02.06.2016, 13:12|Zgłoś nadużycie

Witam dokładnie lepiej to spłać

-- 

Zapraszamy na http://polecamspeca.pl/krawiec

• agagata
    agagata
    06.06.2016, 10:19|Zgłoś nadużycie

Z tymi chwilówkami jest najgorzej. Moim zdaniem najlepiej spłacić to jak najszybciej się da.

• ~grymałka
    08.06.2016, 19:47|Zgłoś nadużycie

jak ktoś bierze kredyt z myślą że nie będzie spłacał to na pewno nie warto brać, ja brałam chwilówkę w vivusie, spłaciłam w terminie, a ze była to moja pierwsza pożyczka u nich to dostałam ją bez żadnych kosztów.

• ~antenkaa
    23.06.2016, 20:05|Zgłoś nadużycie

Skontaktuj się z nimi, tak będzie najlepiej. Zawsze można się dogadać. Ja brałam w vivusie, wprawdzie spłaciłam wszystko w terminie, ale słyszałam, że z nimi też można się dogadać.

• ~grymałka
    24.06.2016, 11:29|Zgłoś nadużycie

tak widziałam reklamę, teraz vivus wydłużył termin spłąty do 60 dni, więc mozna dłuzęj spłcać kredyt.

• ~amka8
    29.06.2016, 00:30|Zgłoś nadużycie

Dla wszystkich?

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ