Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Najładniejszy telefon, najlepszy design?

• Bartosz Dul
    08.02.2012, 11:55 | Zgłoś nadużycie

Ostatnio mamy sporo ciekawych premier i producenci stawiają na design. Jakiś model telefonu szczególnie Wam się podoba?

• Bartosz Dul
    Bartosz Dul
    21.02.2012, 11:56|Zgłoś nadużycie
  • krichna334
    krichna334
    21.02.2012, 14:14|Zgłoś nadużycie

Xperia u jest strasznie podobna do se k810, czy tylko ja to zauwazylem ?

• ~jaa
    24.02.2012, 13:58|Zgłoś nadużycie

Motorola flipout i razr

• ~ebm4
    24.02.2012, 19:05|Zgłoś nadużycie

Jak dla mnie galaxy nexus jest najpiękniejszy

• ~Subaru
    25.02.2012, 11:02|Zgłoś nadużycie

HTC Sensation (tak ten zwykły).

• Michał Mynarski

Stanowczo pierwsze modele HTC: Magic, Hero, Legend i WildFire.

Swoje robi również design Apple, bo iP4 na stoiskach w iSpotach prezentuje się rewelacyjnie (chociaż poprzednie generacji średnio mi się podobały). Oczywiście w związku z powyższym nie mogę pominąć bardzo ładnego Meizu i ich ostatniego modelu.

No Lumie 900 i 800. Pastelowe kolory to stanowczo jest to, czego brakowało w tym smutnym jak p@$%a świecie designu smartfonów.

• ~zenek
    26.02.2012, 00:15|Zgłoś nadużycie

Jak dla mnie kultowy t28i ;)
    Pewnie większość z Was nie miała wtedy pojęcia o telefonach.

• ~Skandal_89
    26.02.2012, 23:47|Zgłoś nadużycie

Sony Xperia P oraz Sony Xperia S, kolejny SE xperia Arc/S kolejny iP4s i Lumia 800/900 nokii

• ~kon
    14.04.2012, 15:46|Zgłoś nadużycie

dla mnie
    motorola razr- żyleta wymiata jest jakby lekko kosmiczna i wcale nie nudna
    nokia n9/lumia 800/lumia900- są zimne proste i przez to piękne
    nokia x7- zdaje mi się jakby to na jej wyglądzie była wzorowana razr ale to x7 jest bardziej kosmiczna
    nokia c7/701/oro- za obłe kształty za styl młodzieżowy z inspiracją biznesową
    nokia n8/e7- za swój metalowo-biznesowy styl
    iphone4/4s -za swój juz niemal legndarny styl i piękne wykończenia
    Telegony te są ułożone w przypadkowj kolejności poneważ autor miałby ogromny problem z odpowiednim przyporządkowaniem ich na swoich mniejscach ;)

• ~Slaviola
    14.04.2012, 21:21|Zgłoś nadużycie

Oczywiscie jest tylko jeden, bezdyskusyjny zwyciezca:
    SONY XPERIA S!
    I to nie jest tylko moj gust ale wielu oprocz mnie ten smartphone
    podoba sie najbardziej :D

• Kluczownik
    Kluczownik
    14.04.2012, 22:54|Zgłoś nadużycie

Sony Xperia S (właśnie jej używam), seria Htc One też jest stylowa

-- 

Ciągłe oczekiwania...

• Bartosz Dul
    Bartosz Dul
    16.04.2012, 04:50|Zgłoś nadużycie

Swoją drogą, HTC Wildfire S wygląda świetnie, jak na niskobudżetowy smartfon.

• Silverlight
    Silverlight
    24.04.2012, 18:54|Zgłoś nadużycie

Popieram :P A co do tematu... Widzę, że macie fazę na te kwadratowe Lumie i Xperie, ale do mnie to nie trafia. Jeden jedyny Użytkownik wymienił tutaj Ville (czyli One S) i wszystkimi kończynami się pod tym podpisuję. Do tej pory najładniejszy był dla mnie Sensation/XE, a One S to jeszcze ulepszona i upiększona jego kontynuacja :)

• ~Kowalski
    25.04.2012, 09:33|Zgłoś nadużycie

Z posiadanych telefonów - N9, bo jest po prostu prosta, techniczna, ładna i bynajmniej nie "kwadratowa". Z nowych - One S czarny i RAZR.

• krichna334
    krichna334
    25.04.2012, 14:24|Zgłoś nadużycie

@silverlight niekoniecznie kwadratowe, może wyglądające bardziej prosto a zarazem elegancko? mi przykładowo nie podoba się design htc oparty na stylu retro bo każdy smartfon wygląda identycznie.

• Silverlight
    Silverlight
    25.04.2012, 16:32|Zgłoś nadużycie

Generalnie masz rację, ale dla mnie to po prostu nic nie reprezentujące kwadraty :D Wśród Samsungów też jest bardzo wiele do siebie podobnych, wśród Sony (Ericssonów) również można wyróżnić podobieństwo stylu. Chyba każdy producent dąży do stworzenia własnego stylu, aby ich produkt był od razu rozpoznawalny na sam widok. A nie że wszyscy się uwzięliście akurat na HTC i prawie wszystkie od odgrzewanych kotletów wyzywacie :P

• ~irzi
    25.04.2012, 23:09|Zgłoś nadużycie

sonyericson arc S i sony S i P

• Bartosz Dul
    Bartosz Dul
    26.04.2012, 12:16|Zgłoś nadużycie

Jak dużą uwagę przywiązujecie do designu? Czy jeśli telefon jest świetny ale Wam się nie podoba z wyglądu - kupilibyście go?

• XdzikusX
    XdzikusX
    26.04.2012, 12:40|Zgłoś nadużycie

Z nowość to:
    Sony Xperia P
    HTC One S
    Lumia 800/900

Ze starszych smartfonów:
    HTC Sensation
    SE Arc
    Iphone 4/4S

Ze zwykłych telefonów:
    Nokia E52
    Nokia 300

-- 

Gdzie jest krzyż!

• Silverlight
    Silverlight
    26.04.2012, 16:06|Zgłoś nadużycie

"Jak dużą uwagę przywiązujecie do designu? Czy jeśli telefon jest świetny ale Wam się nie podoba z wyglądu - kupilibyście go?"

Absolutnie nie, wygląd to dla mnie bardzo istotna sprawa. Wiele osób mi się dziwi, ale naprawdę jestem wybredny pod tym względem. Zauważyłem, że niektórzy albo mają jakiś spaczony gust, albo po prostu wygląd ich nie obchodzi. Toteż trudno było komukolwiek mnie coś doradzić i musiałem sobie poradzić z tym fantem sam. Wybrałem oczywiście pięknego i mądrego czarnego One S :D