Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

ICS dla HTC Sensation/XE

• Bartosz Dul
    08.03.2012, 17:05 | Zgłoś nadużycie

Nasi koledzy zza zachodniej granicy raportują, że Sensation i Sensation XE są właśnie aktualizowane. A jak tam Wasze smartfony? :)
    źr. http://phandroid.com/2012/03/08/ice-cream-sandwich-update-live-for-htc-sensation-sensation-xe-in-germany/

• ~wetxxx
    17.04.2012, 14:33|Zgłoś nadużycie

Proszę dać znać jak już będziecie mogli ściągnąć update na Sensation XL w Orange. thx :)

• Bartosz Dul
    Bartosz Dul
    18.04.2012, 13:58|Zgłoś nadużycie

@Stach
    link nie działa, na której stronie jest ta wypowiedź.
    Zobaczę co dałoby się zrobić tylko potrzebuję tej wypowiedzi :)

• Stach
    Stach
    18.04.2012, 23:50|Zgłoś nadużycie
  • Bartosz Dul
    Bartosz Dul
    19.04.2012, 07:58|Zgłoś nadużycie

Ok potem zerknę i zobaczę co da się zrobić.

• martegor
    martegor
    24.04.2012, 10:03|Zgłoś nadużycie

właśnie wczoraj tak od niechcenia sprawdzałem aktualizację w swoim htc sensation i moim oczom ukazała się aktualizacja do ics.
    zainstalowała się poprawnie i działa dobrze
    przy czym mam telefon w orange

• ~Kapitan Planets
    24.04.2012, 22:12|Zgłoś nadużycie

Właśnie ściągam, emocje sięgają zenitu ;]

• ~Kapitan Planeta
    25.04.2012, 09:13|Zgłoś nadużycie

Pierwszy wkurw- Dungeon Hunter 2 się "niespodziewanie zamyka".
    Pewnie ma to coś wspolnego z tym ,ze ICS ciągnie 100mb więcej ramu.
    To jedyna z gier gameloftu, która mi sie nie włącza, póki co.

• ~Bruno
    26.04.2012, 12:25|Zgłoś nadużycie

Masz Sensation XL ? Czy XE ? Wczoraj patrzyłem, to jeszcze nie było. Czym zorbiłeś backup danych? bo pewnie po wgraniu softu się wszystko skasuje :)

• Bartosz Dul
    Bartosz Dul
    27.04.2012, 11:15|Zgłoś nadużycie

pewnie chodzi o zwykłe Sensation

• ~Bruno Sensation XL
    27.04.2012, 18:32|Zgłoś nadużycie

U mnie głucho, cały czas brak aktualizacji...

• Bartosz Dul
    Bartosz Dul
    30.04.2012, 13:03|Zgłoś nadużycie

to nie powinno być przyczyną

• ~Kapitan Planeta
    08.05.2012, 11:00|Zgłoś nadużycie

Mam zwykły Sensation w Orange.
    Backupu nie zrobiłem, bo zbyt podjarałem się, ze aktualizacja już jest:]
    Wiec opróbcz nie działajacych gier gameloftu [asphalt6, dungeon hunter2, tintin, ale to kwestia optymalizacji gier, albo tego ze sense+ics żre więcej ramu] zauwazylem, ze co rano mam ekran blokady [nie taki jak ustawilem..], ale po ponownym zablokowaniu pojawia sie moj ekran blokady.

• Tyran6
    Tyran6
    08.05.2012, 13:02|Zgłoś nadużycie

Kiedy pozostałe HTC dostaną aktualizację do ICS ?

• ~Edek
    08.05.2012, 14:22|Zgłoś nadużycie

Wtedy kiedy operatorzy się zdecydują.

O ile w ogóle.

• Tyran6
    Tyran6
    08.05.2012, 14:52|Zgłoś nadużycie

Chodziło mi np o DHD czy DS . Pytam tutaj ,bo nie chcę zakładać niepotrzebnie nowego wątku ...

• Stach
    Stach
    08.05.2012, 21:04|Zgłoś nadużycie

Kapitan planeta
    Zrób backup danych i karty następnie format karty i telefonu. Mnie pomoglo bardzo w XE.

• ~wetxxx
    31.05.2012, 18:21|Zgłoś nadużycie

No i jest już ICS 4.0 dla Sensation XL. Wg.mnie działa trochę szybciej, ale ma czasami dziwne przycięcia może to kwestia konfiguracji :)

• Stach
    Stach
    11.06.2012, 10:00|Zgłoś nadużycie

Jak by ktoś był zainteresowany przetestowaniem S-Voice z SGS3 to są dostępne romy np Elegancia z Sense 4.0 na XDA na Sensation. Ja przetestowałem pisanie sms do żony, niestety musiałaby znać angielski. Wywaliłem to cholerstwo, bateria siadała i działało w tle. Jest też jakiś pakiet value z Note.

• Konr
    Konr
    08.07.2012, 10:31|Zgłoś nadużycie

Odkopię ten temat, gdyż teraz mogę tak naprawdę powiedzieć, ile aktualizacja do 4.0 zepsuła...

-Bateria często ładuje do 99%, trzeba ponownie podłączyć ładowarkę, żeby było 100.
    -Czasami słuchawki bez mikrofonu w czasie ich pracy zaczyna wykrywać jako te z mikrofonem i telefon szaleje - odtwarzacz zmienia pliki, zatrzymuje, ponadto nawiązywane zostaje połączenie z ostatnim numerem, z którym się rozmawiało. I potem ludzie się dziwią, co chciałem o 1 w nocy.
    -Przeglądarka potrafi parę razy pod rząd wyłączyć się na tej samej stronie, trzeba próbować do skutku. Samoistne wyrzucanie do pulpitu to też normalka.
    -Pewnego razu usunęły się... telefon i kontakty. Dzwoniąc do kogoś innymi sposobami (z wiadomości itp.) połączenie w rzeczywistości w ogóle nie wychodziło. Pomógł reset do ustawień fabrycznych.
    -A jeśli już jesteśmy przy ustawieniach fabrycznych i wgrywaniu kontaktów z innego telefonu, to na 2.3 z Nokią N8 poradziłem sobie bez problem, a tutaj nic. Bluetooth potrafi wariować, gdy się go na przykład włączy i wyłączy, a po chwili chce włączyć raz jeszcze, nie można tego zrobić, gdyż wtedy trwa to w nieskończoność...
    -Komunikaty sieci od operatorów... Zwykle erotyczne, czasem homoseksualne oferty matrymonialne. Da się je wyłączyć, lecz trzeba to robić po każdym restarcie, utracie zasięgu na dłużej. Na 2.3 tego nie było...
    -Problem z aparatem, to znaczy podgląd zdjęcia po jego wykonaniu i miniaturka w galerii wygląda inaczej niż rzeczywiste zdjęcie. W praktyce wygląda to tak, że cieszysz się z dobrego zdjęcia, a w domu okazuje się poruszone czy nieprzedstawiające pożądanego obiektu...

To tylko kilka problemów, które wymyśliłem w chwilę. Żaden poza tym z przeglądarką nie wystąpił ani razu na 2.3. HTC chyba sobie zażartowało z tą aktualizacją.

• ~Martinos
    08.07.2012, 12:02|Zgłoś nadużycie

Hmm... Programiści HTC chyba nie ogarniają softów, które piszą. Ewidentnie nie idzie im z ICS...

Jak tak dalej pójdzie to większość ludzi dojdzie do wniosku, że lepszy już brak wsparcia od LG jak te cuda-wianki o których napisał choćby Konr. Po co komu wsparcie producenta jak i tak wszyscy, koniec końców, zainstalują Customa? :D