Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Martwe pixele na wyświetlaczu One X

• ~Kriz
    23.04.2012, 17:40 | Zgłoś nadużycie

Witam

Mam pytanie do posiadaczy One X. Czy odnaleźliście na sowim ekranie jakieś uszkodzone piksele ? Ja niestety odnalazłem jeden. Na szczęście jest to pixel skrajny i odznacza się tylko w wąskim spektrum kolorów ale niesmak pozostaje. Zwłaszcza gdy tło jest czarne mimo swoich małych rozmiarów bije po oczach niczym kij baseballowy. Do tej pory na żadnym telefonie nie spotkałem się z tym problemem a miałem ich wiele od słabych przez przeciętne do najlepszych na rynku.

Spotkałem się z tym wcześniej tylko raz. Na wyświetlaczu PSP ale to zrozumiałe gdyż był to ekran nieoryginalny wymieniony po uszkodzeniu.

Jeśli chodzi o gwarancje to raczej jej nie uznają gdyż normy dopuszczają określoną ilość uszkodzonych lub kompletnie przepalonych pixeli.

• xadrian85
    xadrian85
    23.04.2012, 18:41|Zgłoś nadużycie

Jeśli w Twoim mieście bądź nie daleko jest punkt serwisowy HTC to ja bym przeszedł się do nich i zagadał sprawę, być może przyjmą na gwarancję i wymienią, jeśli nie to trudno się mówi ale spróbować warto..

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    23.04.2012, 20:29|Zgłoś nadużycie

Gdzie jest określona dopuszczalna ilosc przepalonych pikseli ? Jeśli to nie jest z Twojej winy to chyba zawsze mozna zareklamować na podstawie niezgodności z umową cy jakos tak. Próbuj - niech naprawiają. Swoją drogą mógłbyś zrobić zdjęcie i pokazać jak to wygląda ?

-- 

"My Uncle says smoking crack is kinda cool"

• ~Only Samsung
    23.04.2012, 21:59|Zgłoś nadużycie

Już kilka dni temu pisałem... Kriz, weź go lepiej sprzedaj i oszczędź sobie dalszych rozczarowań. Nie da się ukryć, że kasę wywaliłeś w błoto i tyle. Amen.

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    23.04.2012, 23:55|Zgłoś nadużycie

Oddaj na gwarancje i nie sluchaj only szajsunga.

-- 

• ~Kriz
    24.04.2012, 00:11|Zgłoś nadużycie

Forsa w błoto. Absurd. Telefon jest świetny a wady cóż zdarzają się. Po serwisach nie będę się tłukł bo po co. Jeden pixel to na dobrą sprawę nic takiego. Gdy go nie szukasz na ogół go nie widać no chyba że na czarnym tle. Mam jednak większy problem czyli dostępność kart micro Sim.

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    24.04.2012, 00:47|Zgłoś nadużycie

Poważnie mówisz? idziesz do salonu i od reki wydaja Ci nową. Kumpel dostał iphone'a ok 17:30 i jeszcze tego samego wieczoru miał nowa karte micro sim z play. Oczywiście ten sam numer. Dodam ze ma ofertę na kartę.

-- 

• ~Kriz
    24.04.2012, 08:07|Zgłoś nadużycie

Niestety tak. W miejscowym salonie Play czekam już tydzień na tą kartę. Nie chcę się bawić w ręczne wycinanki ale ile można czekać.

• ~Kowalski
    24.04.2012, 15:38|Zgłoś nadużycie

Play to sobie jaja robi, jak widzę. W Wawie dokupienie trwało moment - tyle tylko, żeby panna w sklepie T-Mobile wstukała nr IMEI w system. Oczekiwanie 5 minut.

• krichna334
    krichna334
    24.04.2012, 17:39|Zgłoś nadużycie

w sumie placac 2 200 - 2 300 za taki telefon oczekiwałbym niezawodności (pomijając fakt że w życiu nie wywaliłbym tyle pieniędzy na telefon. Zwyczajnie szkoda..) a odkąd one x wszedł na rynek słysze ciągle tylko o jakiś problemach....

• Bartosz Dul
    Bartosz Dul
    25.04.2012, 12:14|Zgłoś nadużycie

OnlySamsung, nie trolluj

• ~Only Samsung
    26.04.2012, 23:39|Zgłoś nadużycie

krichna334, masz w 100% rację. Wywalić tyle kasy i ciągle jakieś problemy? Za takie pieniądze sprzęt ma być niemal doskonały, a nie na poziomie byle Nokii. Kasa wywalona w błoto, tylko żal się przyznać.

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    26.04.2012, 23:54|Zgłoś nadużycie

Zaryzykujesz wskazanie czegoś lepszego ? tylko nie mow ze którekolwiek galaxy jest lepsze bo nawet gdyby było to nie jest to znacząca różnica...
    Jedynym 'lepszy', telefonem wg mnie jest galaxy nexus co wynika tylko i wyłacznie z braku nakładki. Z drugiej strony - to nie ta polka wiec głupio je porownywac

-- 

• krichna334
    krichna334
    27.04.2012, 16:44|Zgłoś nadużycie

@only samsyng, nokia nie jest na niskim poziomie, pod względem wykonania stoi wyżej niż samsung (nie oszukujmy się) oraz lg

• ~Only Samsung
    27.04.2012, 17:24|Zgłoś nadużycie

krichna 334, chyba raczysz zartować?! Nokia może i była na wyższym poziomie, ale to już zamierzchła przeszłość.

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    27.04.2012, 17:28|Zgłoś nadużycie

Chyba Ty. Samsung galaxy s2 jest swietny w srodku i naprawdę mega wydajny ale zamknięty w jakimś słabym plastiku co troche burzy dobre wrażenie. Obudowa n9/lumi800 robi lepsze wrażenie.

-- 

• krichna334
    krichna334
    27.04.2012, 17:31|Zgłoś nadużycie

taka prawda, szczegolnie lumia 800 i 900 oraz n9 są dobrze wykonane

• Bartosz Dul
    Bartosz Dul
    30.04.2012, 13:03|Zgłoś nadużycie

No cóż, chodziło o ogólne wykonanie :)

• ~Only Samsung
    01.05.2012, 13:13|Zgłoś nadużycie

co mi po ladnym papierku, jak w srodku bedzie gowno?

• krichna334
    krichna334
    02.05.2012, 11:29|Zgłoś nadużycie

dobra, nie trolluj

• ~Only Samsung
    02.05.2012, 12:20|Zgłoś nadużycie

Nie chrzań. Mogę pisać, co zechcę, a każdy, kto myśli inaczej, niech sie goni.