Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

iphone 5 16 GB

• oxys713
    03.12.2012, 08:55 | Zgłoś nadużycie
  • ~kommando
    03.12.2012, 18:05|Zgłoś nadużycie

Naprawdę sądzisz, że ktokolwiek kupi ten telefon gdy wersję prosto od Apple'a ma o 650 zł taniej?
    Powodzenia!

• oxys713
    oxys713
    04.12.2012, 08:29|Zgłoś nadużycie

Masz rację, ale za to wielu oszustów zaakceptowało cenę. Należy uważać i nie dać się nabrać. Miałem wątek z USA oraz Nigerią. Chcieli szybko zawrzeć transakcję, dziwna sprawa....Wiedziony sympatią do wszystkich fanów firmy Apple, zniżę cenę do 2 900 za szt. i dorzucę fakturę.

Pozdrawiam

Oxys713

• Martinos
    Martinos
    05.12.2012, 00:41|Zgłoś nadużycie

~kommando
    Naprawdę sądzisz, że ktokolwiek kupi ten telefon gdy wersję prosto od Apple'a ma o 650 zł taniej?
    Powodzenia!

Znając jabłkowych kochasiów to kupią. Nie mniej jednak nawet tych rzekomych 2900 nie jest wart :)

• xadrian85
    xadrian85
    06.12.2012, 09:39|Zgłoś nadużycie

No proszę a jednak znalazł się jakiś kupiec, ciekawe tylko czy wypłacalny (0 komentarzy) :E

• oxys713
    oxys713
    07.12.2012, 13:30|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Możecie mi pomóc, ponieważ nie wiem, czy w związku z ogłoszeniem nie trafiłem na jakiegoś oszusta. Człowiek chce żeby mu przesłać do USA iphone'a, który tam jest tańszy i łatwy do kupienia. Podaję treść maila. Co mam zrobić?

Mogę jedynie dokonać płatności za pośrednictwem przelewu bankowego, nigdy nie używane paypal zapłaty, więc nie mam pojęcia, jak to działa, jeśli naprawdę chcą sprzedawać przedmioty do mnie łaskawie przesłać swoje imię i nazwisko, adres, a także bank dane konta, tak, że będę w stanie kontynuować i zakończyć płatności na konto w odpowiednim czasie.

Pozdrowienia.

Takie maile miałem też UWAGA! z Nigerii, co to się dzieje?

• Martinos
    Martinos
    07.12.2012, 18:43|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Mail w ogóle napisany jakimś niespójnym językiem ale ciężko po nim wnioskować, że to jakiś oszust... Raczej wygląda na totalnie zielonego choć dziwne, że jest z USA a chce kupić iPhone'a z Polski za większe pieniądze niż zapłaciłby w Apple Store na miejscu... :D

Jak gościu przeleje Ci kasę na konto to nie masz się czego martwić. Nawet jeżeli się okaże, że pieniądze będą z 'lewego' źródła to bank wróci Ci równowartość towaru.

• ~Only Samsung
    16.12.2012, 11:47|Zgłoś nadużycie

Czego się boisz? Jesli otrzymasz kasę, to co za problem. Nawet do Nigerii bym wysłał, gdybym kase dostał na konto.

• oxys713
    oxys713
    16.12.2012, 16:24|Zgłoś nadużycie

No właśnie i chciałem ostrzec, że napalony i młody posiadacz z koniecznością posiadania kasy może się naciąć. Uważajcie na oszustów, którzy pod warunkiem wysłania skanu listu przewozowego obiecują za pośrednictwem banku przelać Wam pieniądze. Uważajcie ze mną im się nie udało. NAJPIERW KASA POTEM WYSYŁKA - ZAWSZE. Nie wydaje Wam się dziwne, że ktoś chce nabyć za o wiele wyższą cenę towar i prosi o wysyłkę do USA, gdzie w "każdym kiosku" można kupić Iphona?

Pozdrawiam

• Tyran6
    Tyran6
    18.12.2012, 23:53|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Sam nie jesteś godny zaufania z dwoma komentarzami wystawiając produkt w tak wysokiej cenie gdy można nabyć go taniej z pewniejszego źródła. Jeśli chcesz coś sprzedać za wyższą cenę niż konkurencja musisz mieć przewagę nad nimi chociażby duża liczbą pozytywnych komentarzy, prowadzić sklep. Tak to jesteś niewiarygodny tak samo jak nabywcy z zerową liczbą komentarzy.

• ~Dfsf
    20.01.2013, 08:47|Zgłoś nadużycie

kaliente ten z wioski pogranicznej z sidry napewno kupi na handel z bialorusinami oni kasy maja to kupia

• Arek
    Arek
    24.01.2013, 06:52|Zgłoś nadużycie

ip5 16GB można dostać już za trochę ponad 2k, za jakieś 2800zł jest prosto z dystrybucji Appla a ty chcesz kolego za 2900zł sprzedać?

Zejdź na ziemię ;)

• Martinos
    Martinos
    24.01.2013, 12:11|Zgłoś nadużycie

Hmm, tak Arku. A teraz zwróć uwagę na datę otwarcia wątku, otwórz aukcję i zauważ że on go sprzedał za 3,2k. 1,5 miesiąca temu

• Arek
    Arek
    24.01.2013, 13:24|Zgłoś nadużycie

Fakt nie spojrzałem na datę ;)

• siper322
    siper322
    25.01.2013, 08:24|Zgłoś nadużycie

Miałem identyczny problem jak sprzedawałem starą Nokię, dostawałem maile z Nigerii i Rosji, nie należy w ogóle zwracać uwagę na tego typu wiadomości.

• ~MNzBdVnyDbVzGEKXSQ
    09.04.2013, 00:53|Zgłoś nadużycie

no to dobra: fajny ten wywiad jak tak lacjsuenie go ;) lepiej bez pośrednikf3w takie sprawy załatwiać zdaje mi się. ale blipdnia yy znaczy najlepszy tekst to: Ale słyszałam też… że Polacy tworzą soul?

• ~YSxfkrtYvRZbKIDn
    09.04.2013, 05:25|Zgłoś nadużycie

Marcin, my kobiety dbamy o wygląd, większość znas nie potrbezuje twoich treningf3w.Moim zdaniem twoją uwagę powinieneś poświęcić mężczyznom.W Polsce panuje staroświeckie przekonanie że mężczyzna może wglądać jak świnia, bo Pan Bf3g go tak stworzył. Twoim zadaniem jest przekonanie tej brzydszej części naszego społeczeństwa że też musi dbać o siebie, nie pić tego śmierdzącego piwska. Na balu sylwestrowym byłam w wysokiej sfery towarzystwie, mężczyźni biznesmeni, a grubasy, nie warci uwagi. Myślą że jak mają pieniądze to nie ważny świński ryj.

• ~ZVtcx2DWH
    19.03.2014, 17:56|Zgłoś nadużycie

Anonymous pisze:I znf3w zanieczyszczę ten blog swoją obnceością i dziwnymi pytaniami. Jakiś czas mnie nie było (obowiązki zawodowe), a tu ciekawe tematy poruszone.małgosiaK, czy naprawdę we Francji nie można opowiadać dzieciom o narodzinach Jezusa? Aż nie potrafię sobie tego wyobrazić. Jaka kara za to grozi? Absurd jakiś. Sprf3buję coś poczytać na ten temat.Chciałby jednak zwrf3cić uwagę na pewne niejasności. Otf3ż trzeba odrf3żnić PRZEŚLADOWANIE (lub też DYSKRYMINACJĘ) od NIEFAWORYZOWANIA i NIEZALEŻNOŚCI. Termin LAICITE zawsze kojarzył mi się z uniezależnieniem państwa (społeczeństwa) od wpływf3w (nieetycznych) Kościoła. Narodził się on w trudnych czasach, kiedy było to wręcz wskazane i szło w słusznym kierunku. Jednak jeśli we Francji doszło do tego, że nie można dzieci uczyć historii narodzenia Chrystusa, to ruch ten poszedł w kierunku przeciwnym do zamierzonego (przeczy wszystkim trzem hasłom rewolucji).Inną sprawą jest właściwe pojęcie dyskryminacji. W święto Bożego Narodzenia (25-26 grudnia) miałem wątpliwą przyjemność być w Serbii. Mieszkający tam od niedawna katolicy, z ktf3rymi rozmawiałem uważają za dyskryminację fakt, że muszą w tych dniach chodzić do pracy (Serbia jako kraj w większości prawosławny obchodzi Boże Narodzenie w styczniu), ale myślę, że wf3wczas należałoby odpowiednio zdefiniować pojęcie DYSKRYMINACJA (hasło PRZEŚLADOWANIE rf3wnież padało w tym temacie), bo uważam, że jest to cokolwiek niepoważne. W Polsce za dyskryminację katolikf3w uważano swojego czasu (moim zdaniem z przyczyn politycznych) fakt, że 6. stycznia nie był ustawowo wolny od pracy.Jf3zef

• ~8QhYL7Ap
    19.07.2014, 16:33|Zgłoś nadużycie

Anonymous pisze:„DLACZEGO MUZUŁMANIE NIE BOJĄ SIĘ MODLIĆ NA ŚRODKU PARYSKIEJ ULICY”?MOJE PRZEMYŚLENIA (niepoprawne politycznie), ale dość ocziywste: Widziałem kiedyś modlącego się muzułmanina na przerwie w przebieralni robotniczej; dookoła ludzi tłum, ale nikt nie reagował. Ludzie spokojnie się przebierali, wchodzil/wychodzili. Niech się modli. A nawet ogf3lny szacunek, że taki pobożny.W pierwszej chwili też pomyślałem: a dlaczego katolicy nie itd. Już pomijam brak pobożności ogf3łu katolikf3w, ktf3rym potrzeba reewangelizacji. Ale niech by to był ktoś z neokatechumenatu, czy odnowy w Duchu świętym.Doszedłem do wniosku, że chrześcijańska modlitwa jest obca/wroga światu; a to dlatego, że chrześcijanin stając wobec Boga-ojca staje się dzieckiem, bezbronnym, ktf3ry musi nadstawiać drugiego policzka, ofiarować się w połączeniu z ofiarą Chrystusa. Nie wiem, co każe B(b)f3g muzułmanom, ale z czego innego są znani. Dlatego nikt z muzułmanina modlącego się na środku ulicy nie będzie szydził, a jak już, to licząc się z tym, że dostanie od niego w czapę, albo co gorszego. TO KRZYŻ JEST ZNAKIEM, KTd3REMU SPRZECIWIAĆ SIĘ BĘDĄ , bo krzyż jest niewygodny/jest solą w oku. Religia muzułmanina, o ile mi wiadomo, nie sprzeciwia się w ten sposf3b światu; owszem hołduje sile, a przynajmniej tak to wygląda.WIĘC MODLITWA MUZUŁMANINA A Rd3ŻANIEC NA ŚRODKU ZLAICYZOWANEJ PARYSKIEJ ULICY TO DWIE Rd3ŻNE SPRAWY.

• ~bYxVaaBB3Ah
    20.07.2014, 11:54|Zgłoś nadużycie

Mf3j faworyt koyszk oklejony liśćmi laurowymi tak prosty w swej prostocie że aż mi wstyd że sama na taki pomysł nie wpadłam ;))... inspiracje wszystkie cudne pozdrawiam

• ~rrRQNyYIuM4
    24.07.2014, 02:17|Zgłoś nadużycie

Fajnie, że do Ciebie zajrzałam. Super ijciprasne, najbardziej podobają mi się jajeczka z trawkami, proste i wdzięczne :-)Ja do jakiegoś czasu też bardziej lubiłam Boże Narodzenie, ale jakoś ostatnimi laty wolę Wielkanoc, bo to już bliżej mojej ukochanej pory roku - lata ;-)Pozdrawiam