Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Szukam telefonu dla seniora

• ~wnuk
    21.11.2015, 13:32 | Zgłoś nadużycie

Witam,
    Szukam telefonu dla seniora, większość dostępnych na rynku posiada blokadę klawiatury z boku, co jest trochę uciążliwe dla mojej babci, ma lekko sparaliżowane palce po udarze i sama nie czuje jak coś wciśnie lub przesunie, bo w aktualnym ma tam sporo niepotrzebnych przycisków, dodatkowo przydałaby się możliwość przypisania możliwie jak najwięcej numerów szybkiego wybierania, w aktualnym ma tylko 5 w tym jeden jako poczta głosowa.
    SMSy, radio, latarka i inne dodatki są zbędne, potrzebny jest tylko telefon do dzwonienia, który można mieć zawsze przy sobie.
    Jeśli ktoś zna model telefonu, który spełnia powyższe wymagania byłbym wdzięczny za informację

• rawiinkka
    rawiinkka
    22.01.2016, 11:54|Zgłoś nadużycie

Polecam Nokia 6310.

• Marcel80
    Marcel80
    26.01.2016, 09:43|Zgłoś nadużycie

Witam mam problem mam tel Samsung S3
    a kolega chce się wymienić tzn dać swój
    http://www.mgsm.pl/pl/katalog/kazam/trooperx3.5/Kazam-Trooper-X3.5.html
    i dopłacić 160zł
    bo Ja szukam dual sima a Ja do swojego dodaje porządny futerał,dwie ładowarki i 3 baterie no i dwa kable USB ale bez słuchawek bo ich nie znajdę ale brać kazam czy lepiej nie,bo chciałem dual sim dla tego że mam dwie karty sim,praca i prywatny numer
    Proszę o doradzenie