Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Kupię Samsung Galaxy Note II

• ~Piter
    19.06.2013, 12:26 | Zgłoś nadużycie

Witam.
    Obecnie jestem posiadaczem Samsung'a Galaxy S II, ale zastanawiam się nad zmianą na Note II. Najlepiej od nowości, ale nad używką w stanie bdb też się zastanowię ;). Jakby ktoś był zainteresowany Galaxy S II to mam cały komplet do niego, kupiony od nowości, stan bdb + (folia od początku oraz silikonowa ochrona).

Czekam na Wasze propozycje.

• ~Rohl
    20.06.2013, 12:34|Zgłoś nadużycie

A nie byłbyś czasem zainteresowany galaxy s3, całkowicie nowy, zaplombowane pudełko, tel.na 24 mies. gwarancji, polska dystrybucja, za 1450zł?

• ~Piter
    20.06.2013, 12:50|Zgłoś nadużycie

@up
    No SGS 3 też dobry telefon, ale jakoś bardziej mnie przekonuje Note. Można już wyrwać nówką za cenę Twojego SG 3. A jaki masz kolor? Rozumiem że wersja 16 GB?

• ~Rohl
    20.06.2013, 14:35|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Biały, czyli: Marble White. Wersja oczywiście 16GB z exynosem 1.4GHz na pokładzie.

Nówkę note 2 za taką cenę? Trochę nie chce mi się w to wierzyć :p

• ~Piter
    20.06.2013, 14:51|Zgłoś nadużycie

@up
    Biały... coś pięknego :). Nie mówię tu o popularnym serwisie na A, bo tam ceny są nieco wyższe, ale na innym serwisie na G całkiem ciekawe oferty można trafić :). Poniżej tych 1450 zł ;P. Np. ktoś dziś oferował S 3 też biały - nówka za 1200zł :)

• ~Rohl
    20.06.2013, 15:12|Zgłoś nadużycie

~Piter
    @up
    Biały... coś pięknego :). Nie mówię tu o popularnym serwisie na A, bo tam ceny są nieco wyższe, ale na innym serwisie na G całkiem ciekawe oferty można trafić :). Poniżej tych 1450 zł ;P. Np. ktoś dziś oferował S 3 też biały - nówka za 1200zł :)

Z portali aukcyjnych korzystam tylko z allegro, ale jest jeszcze świstak i tablica bodajże, ale na G to żadnego nie znam o.O

1200zł za nówkę gs3... to nawet ten koleś, o którym wczoraj pisali na komorkomani, sprzedawał chińskie podróbki gs3 za 1300zł.

• ~Kacper
    20.06.2013, 16:12|Zgłoś nadużycie

A z kąd jesteś mam note 2 za 1400 kolor gray stan super gwarancja 18 mies. Warszawa uszkodzony rysik

• ~Piter
    20.06.2013, 19:28|Zgłoś nadużycie

@up
    Ja jestem z 3miasta. szkoda że ten rysik uszkodzony... podobno z 60zl taki kosztuje. Mógłbyś jakieś zdjęcia podesłać?
    adksklad@vp.pl

• ~premislausg
    22.06.2013, 02:57|Zgłoś nadużycie

Jestem z okolic Trójmiasta i mam na sprzedaż rysik do Note II za 40 zł, nówka, nieużywany.

• ~kacper
    22.06.2013, 17:12|Zgłoś nadużycie

wystaw go na allegro

• ~smarter
    23.06.2013, 18:51|Zgłoś nadużycie

ROHL bezczelny jestes, w lbn galaxy s3 w media jest za 1399zl . Na allegro da sie taniej kupic niz u cb i jeszcze prowizje musza zaplacic. Strasznie chciwy jestes, takie propozycje to swoim znajomym skladaj albo u siebie w rodzinie.

• ~premislausg
    24.06.2013, 02:21|Zgłoś nadużycie
  • ~Kacpero
    24.06.2013, 05:39|Zgłoś nadużycie

Nie widzę na nim loga Samsung, a tam gdzie powinien się znajdować powinno byc srebrne

• ~Galaxy Note II
    24.06.2013, 10:59|Zgłoś nadużycie

Witaj,

Mam do sprzedania, używanego Galaxy Note II, mam dwie obudowy, jedna zwykła, jedna z coverem, do tego ciemna obudowa.

Ponieważ mam kilka akcesoriów i telefon jest z pewnego źródła (Play) chce za niego 1750PLN

Jeżeli jesteś zainteresowany to wystawię na allegro

• ~klocek232
    24.06.2013, 12:42|Zgłoś nadużycie

A ja nie rozumiem jak można nosić 5.5 calowego klocka w kieszeni, nie kręci mnie taki fetysz dużego telefonu. Mi się już 4 cale niezbyt wygodnie nosi, dlatego faworytem jest dla mnie wygodny i poręczny iphone 4s

• ~qwertywsad
    24.06.2013, 13:55|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

~klocek232
    A ja nie rozumiem jak można nosić 5.5 calowego klocka w kieszeni, nie kręci mnie taki fetysz dużego telefonu. Mi się już 4 cale niezbyt wygodnie nosi, dlatego faworytem jest dla mnie wygodny i poręczny iphone 4s

Ja nie rozumiem jak można męczyć się (bo pracą tego nie nazwę) na tak małym ekranie jaki jest w 4s. Posiadam Galaxy Note II odkąd wyszedł na rynek, po pierwszym tygodniu użytkowanie nie zauważa się jego wielkości, a po drugim każdy mniejszy telefon wydaje się za mały...

Polecam zapoznać się dokładnie z telefonem, poużywać go trochę i dopiero wydawać osąd.

A POZA TYM, TWÓJ POST NIC NIE WNOSI DO TEMATU. ZAŁÓŻ INNY TEMAT, NP. LUBIE MAŁE TELEFONY // NIE RÓB OFF TOP'ÓW

• ~Piter
    24.06.2013, 14:13|Zgłoś nadużycie

Dzięki, ale 1750zł to o wiele za dużo... rozumiem, że masz nówkę, ale tak jak pisałem wcześniej - Note II można o parę stówek taniej dostać (nowego). Jeszcze dam sobie czas (dopóki cierpliwość mi się nie skończy). Może ktoś się pojawi z niezłą ofertą. To nie musi być nówka, ale ważne aby był zadbany, bez rys na ekranie, obudowie. Oczywiście cały komplet.

• ~andrzejpoz
    24.06.2013, 15:11|Zgłoś nadużycie

1750pln za używany to chyba przesada, ale z drugiej strony " za kilka stówek mniej można kupić nowy" to też nie prawda. Chyba, że ktoś chce kupić kradziony z UK... polecam :P

• ~prentas1
    12.07.2013, 00:24|Zgłoś nadużycie

Używany 2 miesiące folia na ekranie i futerał. Idealny stan pełen komplet 1500 prentaS1@gmail.com

• ~elCzvf3Q9Y
    31.08.2015, 10:41|Zgłoś nadużycie

Hello! ^_^Very ieirnesttng post! Thank you for ieirnesttng resource. See you! Must try catch up to Piter and Raiul. Full time job.Seriously Michael, this was a fascinating post; only in Articles and Texticles! I've never been honoured with a vistit by these guys.cheers, Clive from Canada