Zmiana operatora .

+ rozpocznij nowy wątek
  • Tyran6
    05.05.2012, 12:11 | Zgłoś nadużycie

Mam prośbę , ponieważ chcę zmienić sobie operatora sieci komórkowej w opcji na kartę . Obecnie mam Plusa i nie wiem do której sieci przejść , żeby być zadowolonym . Zależy mi na dobrym internecie w pakietach i długiej ważności konta , reszta jest dla mnie mało istotna ! Z góry dzięki za pomoc :)

• xadrian85
    xadrian85
    05.05.2012, 12:33|Zgłoś nadużycie

Jeśli Internet jest najważniejszy to IMO najlepszą opcją będzie Orange free na kartę. Załadujesz konto za 50PLN i gratis masz prawie 3GB na 3 miechy reszta kasy na połączenia i SMS (ważna rok). Jeśli Ci braknie to za za 5PLN będziesz miał 200MB.

Nie wiem jeszcze jak to dokładnie jest ale swego czasu jak miałem Orange Free na kartę a na niej 1GB to wysyłało się SMS pod jakiś tam nr i ważność tego pakietu 1GB była ważna przez rok czasu..

Jak coś niech ktoś bardziej obeznany wypowie się w tej sprawie..

• ~Edek
    05.05.2012, 12:52|Zgłoś nadużycie

Play też ma sensowną ofertę na kartę, ale wolniejsze prędkości.

• Tyran6
    Tyran6
    05.05.2012, 13:05|Zgłoś nadużycie

Orange ma fajne ta pakiety na internet tylko , że w mojej okolicy średnio w zasięgiem ,z tej sieci akurat jest największa lipa . Zresztą w Orange w tej opcji z internetem jest ważność konta na rok ?
    Myślałem o Play ,bo dużo znajomych to ma , więc zawsze bym miał trochę taniej . Tylko z tymi pakietami jest chyba tak , że jak się skończy to pobierają opłaty a w Plusie spada strasznie prędkość ale nie muszę się martwić , że mi coś dodatkowo pieniędzy weźmie ?
    Z ważnością konta to w Plusie nigdy się chyba nie doczekam tego roku czy nawet pól po każdym doładowaniu( najgorsze jest to , że nawet po doładowaniu ważność konta się nie sumuje ) , bo to fajna opcja i nie trzeba się martwić że tam ważność mi się kończy . Wiadomo nieraz wcześniej kasa z konta się ulotni ale przynajmniej nie jestem zmuszony ciągłymi doładowaniami .

• Tyran6
    Tyran6
    06.05.2012, 11:45|Zgłoś nadużycie

Czy wiadomo coś na temat tej nowej oferty Plusa na kartę , bo może nie będzie warto przechodzić do innej sieci ? Sam nie wiem ... :(

• Tyran6
    Tyran6
    14.05.2012, 15:33|Zgłoś nadużycie

Co myślicie o naszym jedynym rodzimym operatorze , bo mi się wydaje że na tle konkurencji wypada blado ?
    Mam takie pytanie jeszcze , czy ta nowa oferta na kartę w nowej taryfie to jest taka jakby kontynuacja 36i6 w której za połączenie do taryfy w 36i6 w danym dniu wynosiło 29 gr i czy to jest ta rewolucja w Plusie , bo ja jej nie widzę ?

• ~margo
    15.05.2012, 17:46|Zgłoś nadużycie

ja własnie odeszlam z Plusa do Play. Mam pakiet 250mb a po wykorzystaniu nie naliczaja tylko predkosc spada.

• Tyran6
    Tyran6
    15.05.2012, 18:08|Zgłoś nadużycie

Ten pakiet 250 MB masz w jakiej ofercie i ile za niego płacisz ?