xperia s nie chce sie wlaczyc

• ~soniak
    18.05.2012, 12:29 | Zgłoś nadużycie

witam. mam od kilkumastu godzin xperie s i w pewnym momencie jakby sie wylavzyla i nie chce sie wlaczyc

• ~pawel
    28.05.2012, 13:29|Zgłoś nadużycie

witam jak sobie poradzileś z tel. pytam bo moja xperia też się wyłączyła i nie mogę jej włączyc może ktoś tez tak miał i sobie z tym poradził

• Tomasz Słowik

Bateria nie padła? Przytrzymajcie 15 sek. przycisk zasilania. Reaguje na ładowarkę? Podpięcie do komputera? Więcej informacji panowie ;)

• ~zasmucona
    24.06.2012, 18:41|Zgłoś nadużycie

Nawet światełko nie działa, nie reagauje na nic.
    p.s jak rozkręciłam śrubki w telefonie, by dostać się do baterii, to już straciłam gwarancję?

• Tomasz Słowik

Zależy czy na którejś była plomba, albo czy była pod naklejką. Na 15 sek. przytrzymania przycisku zasilania nie reaguje? To działa tak jak wyjęcie baterii...

• ~Marcinb
    02.07.2012, 13:10|Zgłoś nadużycie

Witam, moja Xperia też nie chce się włączyć, przytrzymanie przycisku włączenia też nic nie powoduje tym bardziej podłączenie do ładowarki czy komputera.

Proszę podpowiedzcie co to może być

• krichna334
    krichna334
    02.07.2012, 15:19|Zgłoś nadużycie

nie grzebałeś w systemie lub usuwałeś jakieś pliki?

• ~bartek
    05.07.2012, 20:35|Zgłoś nadużycie

w mojej xperi tez pojawil sie problem z wylaczeniem i kompletnym brakiem reakcji na ponowne wlaczanie telefonu, jednak rozwiazaniem jest przytrzymanie przycisku zglaszania i wlaczania jednoczesnie az do zadrgania aparatu, jezeli to nie pomaga to telefon polecam oddac do najblizszego serwisu z gwarancja w reku ;)

• vince85
    vince85
    08.07.2012, 19:38|Zgłoś nadużycie

Trochę póżno, ale może komuś się przyda :
    nacisnąć równocześnie przycisk włączania i siły głosu / do góry/,
    prztrzymać kilka sekund i już. Działa!

pozdro

• ~dzidex
    01.08.2012, 20:03|Zgłoś nadużycie

Mam problem, raz nie zablokowałem telefonu i poprzestawiało mi się trochę i teraz żeby odblokować telefon muszę przytrzymać przycisk aparatu. Wie ktoś jak to zmienić żeby wróciło do normalności ?

• ~kas
    05.08.2012, 11:42|Zgłoś nadużycie

Mam problem. Ładowałam telefon i przy oglądaniu zdjęć nagle telefon mi się zawiesił, nawet nie działam przycisk wyłączania tel. Telefon się wyłączył, a teraz nie chce się w ogóle włączyć. Nie działa nawet na ładowarkę, dosłownie na nic. Czy ktoś wie jak to naprawić, czy po prostu zostaje mi oddać telefon na gwarancję i czekać na cud?

• Tomasz Słowik

Spróbuj tego co zaproponował kolega vince:

Trochę póżno, ale może komuś się przyda :
    nacisnąć równocześnie przycisk włączania i siły głosu / do góry/,
    prztrzymać kilka sekund i już. Działa!
    pozdro

• ~Kasia
    14.08.2012, 22:16|Zgłoś nadużycie

i jak kas, poradziłaś sobie z telefonem, bo ja mam to samo...?

• ~Architrawka
    20.08.2012, 01:05|Zgłoś nadużycie

Jestes mistrzem

• ~karolajn
    24.08.2012, 18:04|Zgłoś nadużycie

mam taki probelm ze nagle wyłąnczył się telefon , myslałam ze sie rozładował wiec go podłaczyłam do ładowarki ale nie reaguje, nie ładuje sie , nie swieci swiatełko, potrzymałam 15 sekund tak jak pisaliscie tylko pojawiło sie ze bateria jest rozładowana i zgasło, choc nadal jest podłaczony do pradu , co robic ? mam xperie

• Tomasz Słowik

Ładowarka i wtyk jest w porządku? Spróbuj go pod komputer wpiąć i z niego naładować, może zaskoczy.

• ~karolajn
    25.08.2012, 21:17|Zgłoś nadużycie

nie zaskoczyło narazie, nie wiem co robic , czy z bateria jest problem czy z telefonem ? juz nawet jak wciskam power i podgłosnienie , to wgl nic sie nei dzieje . ;/

• blackpearl
    blackpearl
    26.08.2012, 19:42|Zgłoś nadużycie

A nie spadł Ci czasem? Może gniazdo nie styka.
    Proponuję oddać telefon do reklamacji.

• ~karolajn
    27.08.2012, 10:40|Zgłoś nadużycie

własnie nie, nic z nim nie zrobiłam. Ale problem w tym ze juz na niego gwarancji nie mam ;/

• Tomasz Słowik

Pozostaje oddać go do serwisu i zapłacić. Na odległość trudno stwierdzić co może być nie tak. Możesz spróbować go sprawdzić z inną baterią, ale musisz jakąś znaleźć. Jeśli zaskoczy, to pewnie ta Twoja jest rozładowana do cna, a telefon faktycznie ma problem z stykiem.

• ~karoolajnn
    29.08.2012, 10:17|Zgłoś nadużycie

bateria mi ogólnie bardzo słabo trzymała codziennie musiałam ładowac telefon, a praktycznie nic nie robiłam na nim . A wczoraj właczył mi sie telefon na pare minut i znowu zgasł -.-