Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Jaki telefon do 1200 zł w Play na abonament ?

• ~filip
    12.08.2014, 15:17 | Zgłoś nadużycie

Mam abonament Super FORMUŁA 4.0 Unlimited 1 GB w Play za 59.99 miesięcznie. Jaki telefon na przedłużenie umowy wybrać?

Zastanawiałem się nad LG G3 , Sony Xperia Z Ultra i Nokią Lumia 1320 . Który z nich jest lepszy ? Może wybrać jakiś inny telefon w Play do 1200zł ? Proszę i dziękuje za odpowiedzi :)

• ~filip
    12.08.2014, 15:19|Zgłoś nadużycie

Wybaczcie - pomyłka. do 1400 .

• nowik
    nowik
    12.08.2014, 16:13|Zgłoś nadużycie

Jak to ma być tel./smartfon to Z Ultra możesz pominąć... Jak chcesz większy ekran ale poręczny gabarytowo, to pytaj o LG G2, ewentualnie Note 3 (za kilka tygodni pojawi się Note 4) z Lumii to raczej 930, a jak duża to 1520... Najprawdopobniej będziesz musiał zajrzeć do salonów gdyż G2 i Note 3 mogą być chwilowo niedostępne przez internet...

• ~filip
    12.08.2014, 16:24|Zgłoś nadużycie

Note 3 raczej odpada, a Lumii 1520 nie ma w salonach :(

• nowik
    nowik
    12.08.2014, 16:40|Zgłoś nadużycie

To męcz ich o G2, gdyż ma lepszej jakości ekran od G3 (mimo niższej rozdzielczości fullHD cechuje go lepsza widoczność w warunkach słonecznych) oraz lepsze osiągi baterii, gabaryty również przyjazne dla dłoni... ewentualnie Lumia 930, ale musisz liczyć się ze słabszą baterią niż w G2.

• ~toter
    14.08.2014, 06:28|Zgłoś nadużycie

Zeerknij sobei,że w jednym sklepie Lg G3 jest obecnie dostępny już za 1700 zł:
    http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10506828
    Na allegro pewnie jest jeszcze taniej.
    Myslisz,że naprawdę warto jest płacić ponad 60 zł abonamentu miesięcznie? Bo mi wydaje się ,ze lepiej byłoby po prostu kupić sobie nowy telefon i ładować sobie kartę za 20 zł ...

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    14.08.2014, 07:00|Zgłoś nadużycie

Tez obstawalbym przy G2, 930. Odradzam z ultra bo to stary telefon, a lumia 1320 jest po prostu slabsza

-- 

"My Uncle says smoking crack is kinda cool"

• ~Max
    22.08.2014, 18:07|Zgłoś nadużycie

~toter i za 20 zeta masz no limit na wszystko i ileś tam gb internetu ? Nie przesadzaj nigdzie nie ma tak dobrze aby za 20 mieć bez limitów,tylko płacisz za wszystko z tych 20 zł a na pewno te 20 nie starcza ci na miesiąc.

• ~carollka
    24.09.2015, 14:06|Zgłoś nadużycie

A sprawdzałeś teraźniejszą ofertę Play? Widziałam że przybyło kilka nowych modeli telefonów m.in Live TL3 od telefunken. Telefon ma bardzo dobrą cenę i spoko parametry. Widziiałam na YT recenzję tego telefonu i wydaje mi się godny uwagi.

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    25.09.2015, 11:07|Zgłoś nadużycie

wydaje ci sie ale bawilem sie nim w sklepie i nie jest. nie jest wart 1/5 tej kwoty...

-- 

• ~carollka
    30.09.2015, 22:29|Zgłoś nadużycie

Tak się składa, że oglądałam telefony tej marki jakiś czas temu i moim zdaniem są warte swojej ceny a nawet więcej. TL3 jest teraz w ofercie play a oni raczej nie wzięliby byle czego prawda? Cena ceną ale telefon tez musi być w jakiś sposób atrakcyjny pod względem parametrów. Po prostu każdy kupuje to co go interesuje.

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    01.10.2015, 07:02|Zgłoś nadużycie

Kim jest play ze miałby 'nie brac byle czego' ? niektórym wydaje sie ze moga kupić dobry telefon za grosze i biorą taki telefuken i potem płaczą. Ten twoj telefuken carolciu ma mniej ramu niż najtańsze windowsphony (a to jest potrzebne do płynnej pracy systemu) ma jakiś stary niskiej klasy procesor i co najlepsze BATERIA! Przy takiej wielkości akranu powinna byc 2 razy wieksza. Dlatego włąśnie uważam ze telefuken to dziadostwo.

--