samsung galaxy s3 bez polskiego menu

• ~megan
    17.06.2012, 15:38 | Zgłoś nadużycie

Chciałam kupić nowego Samsunga Galaxy sIII za granicą, czy będę mogła jakimś cudem ;-) wgrac do niego polskie menu?????? Proszę podpowiedzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• ~fenfir
    17.06.2012, 16:59|Zgłoś nadużycie

Polskie menu powinno być od razu, jakby jakimś cudem nie było to tak jak w każdym telefonie wrzucam nowy rom i tyle.

• ~megan
    17.06.2012, 18:52|Zgłoś nadużycie

dzięki za odpowiedź! tu gdzie chce kupić niestety nie ma polskiego menu... :-( ale skoro jest taka mozliwość to super!

• andgros
    andgros
    18.06.2012, 06:05|Zgłoś nadużycie

Jednak nie wszędzie jest polskie menu, np. w wielu telefonach sprzedawanych w Niemczech go nie ma. I nie ma potrzeby wgrywania na nowego systemu. Wystarczy ze Sklepu Play zainstalować aplikację More Locale 2, ustawić język polski i sprawa załatwiona. Poza tym jest jeszcze aplikacja Ustawienia Regionalne i pełni tę samą funkcję. Obie aplikacje są bezpłatne a ich instalacja i ustawienie to kwestia paru minut. Pozdrawiam...

• xadrian85
    xadrian85
    18.06.2012, 10:47|Zgłoś nadużycie

@andgros
    Dzięki za info - przyznam że nie wiedziałem o takim czymś (o.O)

• andgros
    andgros
    18.06.2012, 11:33|Zgłoś nadużycie

Potrzeba jest matką wynalazku...:) Kupiłem HTC One S z niemieckiej dystrybucji i sam stanąłem przed tym problemem. Poszperałem w sieci i po kilku minutach problem był załatwiony.

• ~megan
    18.06.2012, 11:53|Zgłoś nadużycie

super! ja tez dziekuję za info-mam tylko nadzieje, że smartfony produkowane na rynek Arabski-Bliski wschód niczym sie nie różnią i będę mogła rzeczywiście to polskie menu doinstalować.

• andgros
    andgros
    18.06.2012, 12:52|Zgłoś nadużycie

Mam nadzieję, że nie będziesz miała z tym żadnych problemów. Przy czym jest tak, że jak zainstalujesz More Locale 2 i ustawisz język polski, musisz za każdym razem po restarcie telefonu (a tego się nie robi często) ustawiać na nowo ten język. Natomiast po instalacji Ustawień Regionalnych język ustawia się na stałe (sam to przećwiczyłem). Z jednym wyjątkiem - gdybyś chciała przywrócić telefon do ustawień fabrycznych, na nowo musisz wgrać tę aplikację i ustawić język polski.

• ~megan
    18.06.2012, 16:43|Zgłoś nadużycie

Po tym jak to opisałeś wygląda rzeczywiście na prostą sprawę-myślę, że sobie poradzę! Wielkie dzieki za podpowiedź! Pozdrawiam :-)

• andgros
    andgros
    18.06.2012, 17:10|Zgłoś nadużycie

Na pewno Ci się uda, powodzenia.

• ~Paolo
    18.06.2012, 17:12|Zgłoś nadużycie

Mam pytanie, czy kupując samsunga galaxy s 3 w USA w Polsce nie będę miał problemu z jego obsługa, czy ładowaniem?

• krichna334
    krichna334
    19.06.2012, 17:25|Zgłoś nadużycie

kupujesz adapter z gniazdek amerykańskich na te europejskie, bardziej martwiłbym się czy osługuje on europejskie standardy GSM, bo może być tak że kupisz drogi odtwarzacz mp3

• Tomasz Słowik

Wersja amerykańska ma dwurdzeniowego Qualcomma z modułem LTE, a nie HSPA+. Do tego adapter do ładowarki i niezgodność oprogramowania z wersja europejską skutecznie utrudni Ci życie. Info wziąłem z strony Samsunga.

• ~Skarbek
    03.09.2012, 00:44|Zgłoś nadużycie

Witam, kupiłem dzisiaj SGS3 T999V, mieszkam w CA ale i tak wolę J. Polski :) zassałem more locale 2, znalazłem na liście PL i wszystko zostało spolszczone. Dzieki i Pozdrawiam!

• ~wiola
    23.09.2012, 16:38|Zgłoś nadużycie

hej....ja kupilam SGNote i wsadzilam do niego karte z poprzedniego telefonu i nigdzie nie moge znalezc moich zdjec ktore mialam w tamtym telefonie :( moze mi ktos pomoc ??? bede wdzieczna ;)

• Tomasz Słowik

Zdjęcia na tej karcie nadal są (sprawdź na komputerze)?

Jakim programem przeglądasz pliki na Note? Zwykłą galerią i przeglądarką plików, czy coś doinstalowałaś?

Napisz też z jakiego telefonu ją przełożyłaś, bo to może mieć znaczenie w przypadku katalogów.

• ~wiola
    23.09.2012, 17:47|Zgłoś nadużycie

hej , przelozylam ja z samsung wave2 i jeszcze nic nie instalowalam.

• Arek
    Arek
    24.09.2012, 07:19|Zgłoś nadużycie

Może zdjęcia były zapisane w pamięci wewnętrznej telefonu a nie na karcie pamięci.

• ~wiola
    24.09.2012, 08:50|Zgłoś nadużycie

hej Arek :) wydaje mi sie ze tak bylo ;) wsadzilam inna karte do ''starego'' telefonu i tam sa nadal te zdjecia....czyli zdjecia zapisalysie w telefonie ;).... pozdrawiam :)

• ~PanAdam
    30.09.2012, 15:53|Zgłoś nadużycie

gdzie pobiore te ustawienia regionalne ???

• andgros
    andgros
    30.09.2012, 21:14|Zgłoś nadużycie

Wejdź w Sklep Play, wyszukaj More Locale 2, za chwilę pod tą aplikacją znajdziesz Ustawienie Regionalne. Jak przeczytasz wątek, zobaczysz, że lepiej zainstalować Ustawienia Regionalne. Powodzenia!