Słuchawki Beats Audio od HTC

• pirzu
    17.07.2012, 12:45 | Zgłoś nadużycie

Siem.

Planuje zakupić słuchawki firmy Monster z działu Beats Audio i nie che wydawac pareset zł na fabrycznie nowe. Wiem ze te od HTC nie graja tak samo ale z pewnoscia nie graja zle.

Jednak moje pytanie brzmi, czy one beda grały na Xperii S równie dobrze jak na telelfonach HTC ?

• krichna334
    krichna334
    17.07.2012, 16:27|Zgłoś nadużycie

powiem tak, 230 na takie słuchawki to za przeproszeniem debilizm, za 150 zł kupisz słuchawki grające porównywalnie lub lepiej. ze słuchawkami sygnowanymi przez rapera dre jest jak z iphonem- płacisz za coś wartego połowę swojej ceny. ibeatsy nie będą grały xperii s jak na htc, bo te mają ten swój przereklamowany system "poprawiania" jakości muzyki beats audio, gdybyś pobawił się equalizerem to może uzyskasz podobne/lepsze ustawienie. jeżeli nie chcesz przepłacać a kupić bardzo dobre słuchawki za nieduże pieniądze to polecam creative ep630 - mają mocny bass i generalnie są bardzo dobre, w swojej cenie są chyba najlepsze, nie kupuj na allegro bo 95% to podróbki, oryginalne kosztują 80-90zł, np w rtv euro agd, dodatkowo podróbki mają zawsze tylko gwaracje rozruchową lub maksymalnie na rok.
    jeżeli chcesz wydać więcej to może też creativy ep 830, wszyscy sobie chwalą ich granie. jeżeli słuchasz rock'a to za ok 120-150 (można znaleźć taniej, np w rtv auro agd są chyba za 114zł) polecam sennheiser cx300 II. generalnie odradzam kupowania przez allegro, przeważająca część to podróbki.

• ~pirzuch
    17.07.2012, 17:28|Zgłoś nadużycie

Krichna napisz na gg 927494

• Stach
    Stach
    17.07.2012, 22:09|Zgłoś nadużycie

Ibeats pasują do iphona i do htc, więc do sxs też powinny.
    Ja je mam i jestem bardzo zadowolony.
    krichna334 ma bardzo "specyficzne" zdanie na temat Beats i htc.
    Najlepiej poszukaj opini w necie i sam se ich obsluchaj i porównaj do tego co poleca krichna334. Zwroc uwagę na wykonanie, w Beats jest na najwyższym poziomie, to nie są jakieś plastikowe szajsy, za firma idzie jakość. Ale można je polecić tylko do pop,rock, dance, wkońcu tworzy je raper. Poważnej to raczej nie posluchasz.
    Świetny basik i wysokie.

• ~Radek
    08.03.2013, 21:37|Zgłoś nadużycie

Jeszcze do niedawna myślałem ze dr beasr jest przereklamowany ponieważ używam słuchawek sony które według mnie graja rownie dobrze jak nie lepiej ale pop zakupie telefonu htc one x postanowiłem kupic sluchwki od dr dre dedykowane dla htc i udało mi się kupic nowe na allegro za 200zl na bank orginalne z kwitkiem z irlandzkiego O2 musze przyznać ze jeśli chodzi o słuchawki douszne to zwykle używałem schenisera lub creative modele w przedziale około 120 do 150zl ale tym razem musze przyznać ze dr dre mile mnie zaskoczyl chociaż przed tem byłem sceptyczny tej marce jakość dzwieku jest wyśmienita zrownowazony bas i sopran po prostu mnie zdumiał do tego wykonanie samych słuchawk jak i kartonika jest rewelacyjne polecam ale nie za 450zl tylko w cenach okazyjnych, uwazajac na podróbki których wiele na allegro, aczkolwiek jeśli chodzi o duże słuchawki to pozostaje przy sony , nie ma sensu przeplacac.

• ~Radek
    08.03.2013, 21:40|Zgłoś nadużycie

niestety słuchawki sprawują się bardzo dobrze tylko na sprzęcie z systemem dr beast audio telefony htc i laptopy hp , na nokii i na laptopie smasung graja już nieco gorzej.

• ~pawel
    09.03.2013, 13:36|Zgłoś nadużycie

Posiadam również beatsy, z tym że model Solo, oryginalne zakupione w uk. Słuchawki graja według mnie co najmniej przeciętnie, nie powalają. Moim zdaniem przereklamowane, już lepiej grają drugie moje słuchawki Shure 240, ale wiadomo to konstrucja zamknieta..

• ~Adam007bond
    09.03.2013, 17:32|Zgłoś nadużycie

Krichna jak widać niezbyt się zna , jeżeli twierdzi , że Creative ep630 są dobrymi słuchawkami . Mam je i o wiele lepiej grają np. słuchawki od nowego iphona , do tego są wygodniejsze . A co do tematu to nie opłaca się kupować iBeatsów , zwłaszcza do średnio grającego fona , lepiej poszukać czegoś na podobnym poziomie , ale tańszego , lub czegoś lepszego od iBeatsów w tej samej cenie.

• ~pawel
    10.03.2013, 21:08|Zgłoś nadużycie

istnieje opcja, że w ogóle nie będą grały. mam słuchawki urbeats by dre (orginalne z anglii) i na telefonie sony bez przejściówki ani rusz. wtyk w tych słuchawkach ma mase w innym miejscu niz wejście w telefonach sony co sprawia, że dźwięk nie idzie do słuchawek. rozwiązaniem jest zwykły przedłurzacz. co do słuchawek, nie mam za bardzo porównania bo nigdy nie miałem na uszach słuchawek dousznych podobnej klasy. dla mnie grają rewelacyjnie, słucham głównie rapu. przez kilka pierwszych dni poznawałem utwory na nowo.