Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

sony xperia m2 nie włącza się

• xperiam2
    26.12.2014, 13:59 | Zgłoś nadużycie

w nocy telefon prawdopodobnie się rozładował, rano nie reagował na ładowarkę, nie świeci się dioda, nie działa wyjęcie karty sim, ani włączanie przez przycisk włączania + VOLUME UP/DOWN. Zostaje tylko oddanie do serwisu czy coś jeszcze można zrobić?

• ~bobi
    26.12.2014, 20:23|Zgłoś nadużycie

Oczywiście że można. Można łazić z niedziałającym, można go wyrzucić, można go oddać, można używać jako przycisku do papieru, albo włożyć do szuflady niech leży. Najlepszym rozwiązaniem będzie chyba jednak zanieść go na gwarancję.

• nowik
    nowik
    26.12.2014, 21:01|Zgłoś nadużycie
  • ~paulabdddd
    16.12.2015, 21:10|Zgłoś nadużycie

Mialam tak samo pomoglo mi naciśnięcie przycisku volume +przycisk wlaczania w tym samym czasie przytrzymać okolo minuty . Mi pomoglo

• ~Rafał Bieleniewicz
    05.09.2016, 23:40|Zgłoś nadużycie

Miałem podobny problem. SONY Xperia M2 rozładowała się w nocy do zera. Nie uruchamiała się ani nie reagowała na podłączoną ładowarkę czy komputer. Pomogła rada @paulabdddd Przycisnąłem VOLUME UP + PRZYCISK WŁĄCZANIA (telefon był w tym momencie podpięty przez kabel USB do komputera). Telefon zawibrował, zapaliła się niebieska dioda. Poczekałem chwilę i podłączyłem telefon pod ładowarkę. Po około 5 minutach nacisnąłem przycisk włączenia. Na telefonie pojawiła się animacja ładowania telefonu. Działa :)

• ~Gość2
    16.09.2016, 05:10|Zgłoś nadużycie

~paulabdddd
    Mialam tak samo pomoglo mi naciśnięcie przycisku volume +przycisk wlaczania w tym samym czasie przytrzymać okolo minuty . Mi pomoglo
    Jezu! 5 rano ja już na równych nogach bo nie chciał się włączyć. faktycznie pomogło. nie wiem co było tego przyczyną.. Dzięki !

• ~BreQu
    02.10.2016, 21:53|Zgłoś nadużycie

Dzięki. Jak wyżej, ten sam sposób, i odpalił. DZIĘKI

• ~kwiatek8877
    11.11.2016, 11:35|Zgłoś nadużycie

rada poprzedniczki Volume + i przycisk włącznia DZIALA, dzieki wielkie

• ~gosciu
    29.04.2017, 21:04|Zgłoś nadużycie

~paulabdddd

Potwierdzam sposob pomogł ;)

• ~Seth
    30.05.2017, 18:54|Zgłoś nadużycie

Działa, pomogło.
    Dzięki za pomoc.

• ~Weronika
    01.08.2017, 00:33|Zgłoś nadużycie

Dziękuje Wam Bardzo za Pomoc :) <3