Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Jaki smartphone do 1700 zł - Zmiana z Galaxy S2

• ~Rick
    30.08.2015, 22:42 | Zgłoś nadużycie

Witam,
    Posiadam Galaxy S2 jednak ciągłe zwiechy, komunikaty o braku pamięci oraz problemy z odebraniem telefonu, padająca bateria i zrywanie połączenia powoli dyskwalifikują ten model.
    Mam go ponad 3 lata od 13-07-2012 roku. Generalnie nie zawiódł mnie ani razu ale aktualnie nie ogarnia.

Chciałbym kupić coś nowego - jestem nastawiony na S5 lub Note 3 ewentualnie Z3..
    Z naciskiem na S5.
    Max 1600/1700 zł

Telefon potrzebny min. do gier, muzyki, multimediów oraz do pracy w terenie czyli e-maile itp. ogólnie do pracy.

Prośba o poradę na jakim modelu skupić swoją uwagę.

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    31.08.2015, 07:51|Zgłoś nadużycie

W takich pieniadzach mozesz wyhaczyc nowe s6 i note4 na allegro. Tu kierowałbym swoj wzrok ;)

-- 

"My Uncle says smoking crack is kinda cool"

• ~Rick
    31.08.2015, 19:49|Zgłoś nadużycie

Z UK albo Korea? Dziękuję postoje :)

Note 4 odpada bo za drogi..
    S6 odpada bo za drogi i za mało pieniędzy na większą wersje..

Co warto wybrać? Czy S5 to zła słuchawka?

• ~Max
    31.08.2015, 23:06|Zgłoś nadużycie

Podepnę się.. Czy S5 jest b. dobrym wyborem do 1700 zł?

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    01.09.2015, 07:01|Zgłoś nadużycie

Sam myslałem o s5. Generalnie telefon jest dobry, choc jeśli ktoś z was umie sie bawić w grywanie custom romow to na pewno możecie z niego wyciągnąć więcej niz chciałby tego producent. Dodatkowo warto rozważyć samsunga a7 - no ale to juz nie flagowiec.
    O sony sie nie wypowiem bo hejtuje tę markę i i musiałbym sie wypowiedzieć zle.

-- 

• ~Rick
    01.09.2015, 08:06|Zgłoś nadużycie

Dlaczego hejtujesz tą markę? :]
    Ja tam chętnie przeczytam co z nimi nie tak :)

• ~Rick
    01.09.2015, 08:06|Zgłoś nadużycie

tę*

• ~Max
    01.09.2015, 08:07|Zgłoś nadużycie

W sumie to jeden kij czy tą/tę :D
    No właśnie co nie tak z Sony hmm.. Z3?

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    01.09.2015, 09:39|Zgłoś nadużycie

Ta marka od prawie 2 lat sie nie rozwija, nic nie zmienia. Od z1 nie zmienilo sie prawie nic, jest raptem troche cieńsza, ma ten sam przecietny aparat, jedyne czym sie broni to dobra bateria. Nakładka jest słaba, nie oferuje praktycznie nic ciekawego (np dual window jak większość telefonów w tym rozmiarze). Ładuje sie 4 godziny no i trzeba sie liczyć z faktem, że za mniej niz pol roku doczeka się swojego własnego następcy.

--