Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Smarttelefon do 1700

• ~Michał
    24.09.2015, 20:02 | Zgłoś nadużycie

Koledzy i koleżanki jaki telefon polecacie mi do tych pieniędzy. W abonamencie ok.80 zł lub za gotówkę i jakimś sklepie.

Na chwilę obecną myślę nad Xperia Z5 w T-Mobile co wy myślicie?

Zaznaczając że nie mogę zbyt długo zwlekać z zakupem bo w moim obecnym one m7 przestał działać mikrofon a to niezbyt komfortowe

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    25.09.2015, 11:06|Zgłoś nadużycie

1700 + abonament za 80 zl ?
    Iphone 6 64 gb. do xperie nie jestem przekonany bo maja procesor ktorego na pewno nie ograną. Dlatego ewentualnie zastanawialbym sie nad samsungiem s6. nie widze na stroeni t-mobile ale wart uwagi bylby tez note4. A jeśli tak bardzo zalezy ci na xperii to mozesz oszczedzić i wziac z3.

-- 

"My Uncle says smoking crack is kinda cool"

• ~Barbossa
    25.09.2015, 11:21|Zgłoś nadużycie

Bardziej opłaca się kupić telefon w Teletorium czy Media Markt niż spłacać go w abonamencie u operatora, po przeliczeniu wychodzi taniej.
    A z5 to bardzo dobry wybór

• ~Michał
    25.09.2015, 11:40|Zgłoś nadużycie

Problem jest taki że 1700 mam. A na raty raczej nie dostanę.
    Ew coś innego. Meizu albo Asus ? Szukam czegoś żeby nie żałować wyboru przez kolejne lata

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    25.09.2015, 22:31|Zgłoś nadużycie

zeby nie zalowac przez kolejne lata to szukaj uzywanego iphona 6 - moze ci sie uda.
    z5 bez szalu. bardzo bez szalu.
    w tej cenie znajdziesz tez pewnie sgs6 jesli bardzo dobrze poszukasz i bedziesz wytrwale licytowal ;)
    na pewno znajdzie sie lg g4 - dobry aparat ale nakladka ciezka i sie tnie.
    Galaxy note 4.
    To wszystko co podalem to realia allegro. Nawet nie wiem po ile takie telefony stoja w sklepach. Ale jesli nie ufasz w allegro to napisz, bedziemy kombinowac z tym co jest

-- 

"My Uncle says smoking crack is kinda cool"

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ