Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

w miarę kompaktowy telefon, cena nie gra roli

• ~jaromiszcz
    28.09.2015, 18:03 | Zgłoś nadużycie

hej
    poszukuje nowego telefonu, zeby wymienic mojego iphona 5c
    wymagania ktore chcialbym zeby nowy telefon spełnial
    - nie za wielki, odpadaja więc eszystkie "noty", jakies asusy i generalnie wszytsko co ma powyzej 5 cali, być moze 5,2 cala byloby taka wartoscią graniczną
    - bateria pozwalajaca na przynajmniej jeden dzien komfortowej pracy czyli jak dla mnie około 2 godziny muzyki, godzina internetu, 30 minut nawigacji, synchronizacja maila, wi fi i bluetooth ciagle w trybie gotowosci, do tego jakies 30 minut jakichc gier zapychaczy czasu
    -mile widziany dobry glosnik zewnętrzny
    na dzien dzisiajeszy zastanawiam sie nad, samsungiem galaxy alpha (ekran 4,7 cala), iphonem 6- 16 gb, htc one m8
    jezeli ktos mógłby dodac do tej krotkiej listy jakis ciekawy telefon z uzasadnieniem dlaczego własnie on , to bylbym wdzieczny
    na codzien mieszkam w uk, wiec kwestia finanswa nie jest najwarzniejsza, a tak czy inaczej telfon planuje kupic bez umowy, ale roznica między samsungiem alpha 250 funtow a iphonem 6 500 funtow to wartosc niebanalna, jezeli ktos ma doswiadczenia z alpha tez byloby super gdyby swoja opinie wyrzil
    koncze juz ten przydlugi post, czekam na jakies opinie i propozycje
    pozdrawiam

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    29.09.2015, 07:09|Zgłoś nadużycie

Jezeli zdecydujesz sie na alphe to sugerowalbym wersje ze snapdragonem 800. Ewentualnie xperie z3 compact za swietny czas zycia na baterii ( i tylko to jest swietne ;)
    Nie ma co ukrywac - iphone najdluzej bedzie działał bez wiekszych problemów. No i nie straci na wartosci tak jak reszta - htc za rok bedzie warte 30% obecnej kwoty a iphone 70 %...

-- 

"My Uncle says smoking crack is kinda cool"

• ~jaromiszcz
    29.09.2015, 15:02|Zgłoś nadużycie

z1 compact i z3 compact mialem w rekach i mialem rownież okazje sie nimi pobawic, i musze przynac ze zadna rewelacja, nie urzekły mnie, zastanawialem sie na z5compact ale narazie jej cena to jakies kpiny, nie wiem kto to wymysla,
    moze ktoz z was zna jakies inne w miare kompaktowe telefony o dobrej specyfikacji na ktore sam nie wpadłem
    telefony zmieniam raz w roku, wiec dobrze by było gdyby kolejny tez posłuzył mi bezawaryjnie przez rok

• Brugg
    Brugg
    08.10.2015, 14:43|Zgłoś nadużycie

Obecnie ciężko znaleźć flagowy telefon w miarę kompaktowych wymiarach. Napisałeś, że max. 5,2'. Myślałeś może nad galaxy S6?

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ