Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

problem z ikona wiadomości Samsung Galaxy S3

• Marcinwawa
    03.12.2012, 19:32 | Zgłoś nadużycie

Mam pewien problem z ikona wiadomości w swoim galaxy S3 ciągle na ikonce pozostaje jedna nie odczytana wiadomośc a oczywiście nie ma żadnej nie przeczytanej wiadomości... dodam jeszcze że robiłem już backup wiadomości resetowalem telefon czyscilem pamięć podręczna wiadomości i nic to nie daje a nie chce za bardzo robić ustawień fabrycznych..

• ~mac102
    20.12.2012, 17:08|Zgłoś nadużycie

Hehe cieszę się :) trzeba będzie jednak pomyśleć nad jakąś sensowną apką...

• krichna334
    krichna334
    20.12.2012, 17:14|Zgłoś nadużycie

Czemu tak się boisz resetu do ustawień fabrycznych? Zrób hard reset, to nie boli...

• marrcus
    marrcus
    21.12.2012, 01:43|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

a ja w S2 mam nie wiem jak skasować SMSy, znaczy w sumie są skasowane ale zostały "wątki". W GoSMs tez nie idzie

Wszystkie 1 sty 1970

• th_problem-z-ikona-wiadomosci-samsung-galaxy-s3_266.jpg
  • ~Kuba
    23.12.2012, 17:39|Zgłoś nadużycie

Też mam ten problem co Jarek. W lewym górnym roku jest ikonka " i " w kółku które jest przekreślone. Nie wiem co to jest i jak to wyłączyć. Proszę o pomoc.

• ~robsoniqe
    26.12.2012, 23:01|Zgłoś nadużycie

to jest tryb blokowania. https://www.youtube.com/user/robsoniqe tutaj masz kanał YT o SGS3.. wiele informacji i porad. o trybie blokowania również jest pozdrawiam

• lukas1407
    lukas1407
    27.12.2012, 15:07|Zgłoś nadużycie

dobra, ta ikonka "i" w przekreślonym kółku to usługa SamsungPushService, niestety nie powiem ci jak to wyłączyć bo pierwsze co robię z nowym telefonem to wywalam z niego wszystkie tego typu śmieci żeby mnie potem "ikonki w kółeczku" nie zaskakiwały

• ~markox77
    29.12.2012, 00:40|Zgłoś nadużycie

prztrzymaj klawisz włączania z klawiszem głośności i menu pare seksund,,,wszytko sie zrestartuje i bedzi eok

• Aniolek178
    Aniolek178
    31.12.2012, 13:09|Zgłoś nadużycie

Witam,

Od nie dawna mam telefon samsunga sIII i mam problem z sms-ami ponieważ jak chce zacząć od litery Z wyskakuje Ż i nie wiem jak to zmienić. Licze na waszą pomoc

pozdrawiam
    Aniolek

• Tomasz Słowik

Ileż można to pisać...

Wejdź w ustawienia aplikacji SMS i sprawdź, czy w języku ustawiony jest alfabet GSM. Jeśli tak, to po naciśnięciu przycisku wyślij, wszystkie polskie znaki zostaną zmienione na międzynarodowe...

• Aniolek178
    Aniolek178
    01.01.2013, 18:06|Zgłoś nadużycie

Witam ponownie :) dziekuje za szybką odpowiedz. Ale czcionka nadal sie nie zmieniła i napisy pod ikonkami typu Zegar jest Żegar rozumiem że to nie wróci do normalności :(

• ~piotreek
    02.01.2013, 14:43|Zgłoś nadużycie

Ja mam problem z wysłaniem i odebraniem wiadomosci. Jak chcę wejść w wiadomosci pisze ze aplikacja wiadomosci została zatrzymana. Pomożecie ?? :)

• Tomasz Słowik

Aniolek178
    Witam ponownie :) dziekuje za szybką odpowiedz. Ale czcionka nadal sie nie zmieniła i napisy pod ikonkami typu Zegar jest Żegar rozumiem że to nie wróci do normalności :(

Wrócić może, ale żeby do tego doprowadzić trzeba by było wykasować wszystkie dane z telefonu. Te napisy to rozumiem, że w siatce aplikacji takie dziwne są?

Co do zatrzymanej aplikacji SMS, to znaczy że ma jakiś problem z nią. rozwiązanie podobne jak powyżej, czyli ustawienia fabryczne, bo bez roota i zabawy się tego nie naprawi. Ewentualnie spróbuj wejść w ustawienia -> menadżer aplikacji -> wszystkie -> Wiadomości -> wyczyść dane. Może pomoże.

• ~Bartekkkk
    20.01.2013, 23:29|Zgłoś nadużycie

Marcinwawa
    dzieki.. za chec pomocy ale juz po problemie wystarczylo wejsc w menadzer aplikacji wszystkie badgeprovider wyczysc dane i po problemie :)

Zrobiłem tak i dalej to powiadomienie zostało :(

• ~aga
    05.02.2013, 21:32|Zgłoś nadużycie

hej, mam problem, ikona wiadomosci i dzwiek /jest ustawiony/ nie pokazuje ze jest jakas wiadomosc, dopiero po otwarciu folderu wiadomosci pojawia sie nowa wiadomosc z pomaranczowa karteczka:(((
    nigdy nie wiem czy dostalam sms-a
    czy ktos moze mi pomoc?

• ~meska
    06.02.2013, 20:22|Zgłoś nadużycie

witam,
    mam ten sam problem co założyciel tematu. wczoraj zaświeciła mi się 1 na ikonie sms (czyli 1 nowa wiadomość). po odczytaniu sms, 1 nie zniknęła, dopiero po ponownym uruchomieniu telefonu 1 znikła.
    Później dostałem 3 nowe sms, więc zapaliła się 3 na ikonie sms, po odczytaniu nie znikła.
    Wyczyściłem pamięć w aplikacji BadgeProvider, pobralem gosms i nic nie pomaga, nie mam nowych wiadomości ani zapisanych gdzies.
    Dopiero zaczynam używać smarta więc proszę o pomoc.
    Tel. to Galaxy S3 mini.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

• ~Kasia
    11.02.2013, 22:47|Zgłoś nadużycie

Mnie za to na pasku u góry wciąż pojawia się ikonka "oko" - nie wiem od czego ona jest... Ktoś wie?

• Tomasz Słowik

Smart Stay - telefon kamerką z przodu sprawdza czy patrzysz się na ekran i zapobiega jego wyłączaniu.

• ~aniaz
    02.03.2013, 07:44|Zgłoś nadużycie

Witam mam problem z otwieraniem filmow na tel samsung galaxy
    s1. Otwieraja mi sie filmy na youtoube , nagrane na telefonie ale nie moge otworzyc zadnego filmu z intrnetu np. z ekino nie mam zadnego powiadomienia dlaczego. wczesniej bez problmu mi sie otwieralo wszystko. pomozcie .

• krichna334
    krichna334
    02.03.2013, 11:58|Zgłoś nadużycie

brak flasha zapewne

• ~aniaz
    02.03.2013, 20:51|Zgłoś nadużycie

Zgralam flasch player i dalej nic z tego.