Samsung Galaxy S3-problem z internetem (wi-fi)-POMOCY

+ rozpocznij nowy wątek
  • Mania25
    04.12.2012, 16:17 | Zgłoś nadużycie

Mam problem z wi-fi. Jak już połącze się z wybraną przez siebie siecią i próbuje uruchomić internet to wyskakuje mi komunikat "Brak połączenia sieciowego. Nie można połączyć się z internetem. Sprawdź ustawienia połączenia i spróbuj ponownie". Wcześniej wszystko było ok. Komunikat pojawia się od trzech dni. Czy jest ktoś kto wie jak rozwiązać ten problem?

• krichna334
    krichna334
    04.12.2012, 16:28|Zgłoś nadużycie

Jaki android? 4.0 czy 4.1? Ja zrobilbym hard reset a jak nie pomoze przeinstalowal soft.

• Marcinwawa
    Marcinwawa
    04.12.2012, 16:56|Zgłoś nadużycie

moim zdaniem wystarczy wejsc w menadzer aplikacji pozniej wszystkie BadgeProvider wyczysc dane i wylacz i wlacz tel i powino byc po problemie..

• Mania25
    Mania25
    04.12.2012, 16:58|Zgłoś nadużycie

Wersja systemu Android 4.0.4.
    A z czego może wynikać taki problem z połączeniem się z internetem poprzez wi-fi?

• Mania25
    Mania25
    04.12.2012, 17:02|Zgłoś nadużycie

Marcinwawa
    moim zdaniem wystarczy wejsc w menadzer aplikacji pozniej wszystkie BadgeProvider wyczysc dane i wylacz i wlacz tel i powino byc po problemie..

Ok, a za odpowiedzialny jest BadgeProvider?

• xPavlo
    xPavlo
    05.12.2012, 13:21|Zgłoś nadużycie

a próbowałeś w różnych miejscach się połączyć ? ja kiedyś w domu nie mogłem wi-fi połączyć i po prostu jak wyłączyłem i włączyłem router to mi pomogło

• Bartek_grey
    Bartek_grey
    26.02.2013, 18:00|Zgłoś nadużycie

Witam,mam podobny problem,robilem remont i odłączyłem ruter na 2-3 dni,po remoncie podłączyłem wszystko i łączy mnie z wi-fi ale nie mam internetu i wyskakuje mi info."internet niedostepny z wybranego punktu dostepu wi-fi,zmienic siec?"

• ~Gamer
    28.02.2013, 18:28|Zgłoś nadużycie

Po wyczyszczeniu Badgeprovider u mnie problem z internetem po wifi znikł, stokrotne dzięki :D

• ~daniel85
    14.03.2013, 17:58|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

mam podobny problem. Po wyszukaniu sieci wi-fi i wprowadzeniu hasła pojawia sie komunikat odnośnie znalezionej sieci: Wyłączono, zabezpieczona przy uzyciu WEP i drugi komunikat na zmiane z pierwszym: pobieranie adresu IP.Dodam że telefon jest nowy nigdy wczesniej nie uzywany. Pomóżcie

• ~zgredus
    11.05.2013, 18:14|Zgłoś nadużycie

1. Nalezy dodac MAC adres telefonu do listy urzadzen w routerze i przypisac mu IP na sztywno.

2. W opcjach w telefonie podczas podlaczania wybrac ZAAWANSOWANE i zmienic DHCP na sztywne ustawienia IP.
    Podac bramke routera i przypisany wczesniej numer IP.

3. Powinno dzialac.

• ~draber
    22.07.2013, 21:52|Zgłoś nadużycie

Mnie pomogło coś takiego- w trybie klawiatury do wyboru numeru wprowadzamy *#0011# tel wchodzi w tryb serwisowy dalej lewy klawisz nawigacyjny rozwija menu i wybieramy na dole WIFI, jak sie otworzy menu ustawień wyłączamy WIFI power save mode - musi być "Wył." i powrót z trybu serwisowego prawym nawigacyjnym. To powinno rozwiązać problem definitywnie

• ~paulina
    31.08.2013, 18:06|Zgłoś nadużycie

~zgredus
    1. Nalezy dodac MAC adres telefonu do listy urzadzen w routerze i przypisac mu IP na sztywno.

2. W opcjach w telefonie podczas podlaczania wybrac ZAAWANSOWANE i zmienic DHCP na sztywne ustawienia IP.
    Podac bramke routera i przypisany wczesniej numer IP.

3. Powinno dzialac.

jak to zrobic?co gdzie jak?

• ~paulina
    01.09.2013, 14:25|Zgłoś nadużycie

~draber
    Mnie pomogło coś takiego- w trybie klawiatury do wyboru numeru wprowadzamy *#0011# tel wchodzi w tryb serwisowy dalej lewy klawisz nawigacyjny rozwija menu i wybieramy na dole WIFI, jak sie otworzy menu ustawień wyłączamy WIFI power save mode - musi być "Wył." i powrót z trybu serwisowego prawym nawigacyjnym. To powinno rozwiązać problem definitywnie

to nie pomogło :(

• ~vvvv
    15.12.2013, 17:12|Zgłoś nadużycie

mi też nie pomogło

• ~anonimowyy
    18.12.2013, 13:36|Zgłoś nadużycie

~draber

POMOGŁO!!!!

• ~marianomce
    08.04.2014, 08:59|Zgłoś nadużycie

Android 4.3 dostarczył jeszcze większej ilości kłopotów. Wśród nich wymieniana jest dość mocno skrócona żywotność akumulatora, problemy z łącznością Wi-Fi, a także trudności z odpaleniem niektórych aplikacji. Jedna wielka porażka, mnie dotknął tylko problem z wi-fi na szczęście :)

• ~paweell8
    08.04.2014, 09:51|Zgłoś nadużycie

witam. Potrafi ktos z Was usunac simlocka z samsunga solida b2710

jesli tak prosze o kontakt na paweell8@o2.pl

dzieki z góry

• ~radekhull
    12.04.2014, 11:41|Zgłoś nadużycie

Siemka po aktualizacji do 4.3 padlo mi wi fi co pomaga

• ~Dzony
    12.05.2014, 21:44|Zgłoś nadużycie

Ja miałem dziś nowe poprawki w samsung core plus i była poprawka wi-fi a co się okazało po tej aktualizacji co chwile mi pokazuje ze wi fi jest nie stabilne i mam ikonkę na gorze ;/ a jak ja wyłączę to po paru sek znowu się pokazujące,próbowałem już wszystkiego i nic ktoś pomoże :( ?

• ~mika
    20.05.2014, 11:02|Zgłoś nadużycie

mam nowy samsung galaxy cort lte dzis włożyłam do niego kartę sim i jak włączam wifi to telefon się sam wyłącza i włącza ....:(

• ~bialas
    24.05.2014, 22:56|Zgłoś nadużycie

rewelacja... :P