Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Problem z oprogramowaniem HOX +

• AksamitnyHeniekl
    27.12.2012, 15:50 | Zgłoś nadużycie

Wczoraj wgrałem aktualizacje która miała poprawić wydajność systemu. Niestety wszystko popsuła, co chwile pojawia się czarny pasek, nie zależnie od tego co robię z telefonem. Gdy się pojawia telefon się zacina. Pojawiają się lagi. Wiecie jak to naprawić? System mam oryginalny,

• Stach
    Stach
    09.01.2013, 00:19|Zgłoś nadużycie

To rzeczywiście jest duży minus dla htc bo jednak sensation był pół roku temu flagowcem a dziś nie dostanie jb, a s2 tak.
    Na szczeście Sony dogoniło konkurencję.

• ~Bolo
    11.01.2013, 09:48|Zgłoś nadużycie

Stach
    To rzeczywiście jest duży minus dla htc bo jednak sensation był pół roku temu flagowcem a dziś nie dostanie jb, a s2 tak.
    Na szczeście Sony dogoniło konkurencję.

Pół roku temu to flagowcem był już ONE X (wprowadzony do sprzedaży w maju ubiegłego roku) - Sensation ma już więcej na karku. HTC ma problemy ze sprzedażą więc jak najmniej modeli dostanie JB by wzrosła sprzedaż (wg ich myślenia) - ale moim zdaniem to może tylko pogorszyć wizerunek HTC w oczach Klientów. Powinni przede wszystkim popracować nad działem kontroli swoich produktów bo to co działo się z całą rodziną ONE to istna kpina z Klientów.