Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Wadliwa obsługa HTC

• ~Czesl
    16.01.2013, 11:11 | Zgłoś nadużycie

Kupiłem htc one x + w plusie w zamian miałem otrzymać akcesoria w ciągu 28. Termin minął wczoraj, wiec wysłałem do htc gdzie moja paczka, zostałem poinformowany że paczka nie została jeszcze wysłana z londynu do htc. Nie wiedzą też kiedy dostaną paczkę, aby potem mi ją wysłać. Termin dostawy minął co jest złamaniem ich regulaminu. Czy mogę coś ty tym zrobić i czy mam jakieś prawa do zadość uczynienia? Można ujawniać wiadomości od htc na forum publicznym?

Regulamin promocji HTC i Plusa:
    oferta htc i plusa

• Stach
    Stach
    18.01.2013, 21:20|Zgłoś nadużycie

~Czesl
    Komplet dokumentów wysłałem 19.12.2012 czyli od tej daty liczone 28 dni minęły.

Po pierwsze w regulaminie jest mowa dacie otrzymania kompletu dokumentów przez htc. Po drugie piersza fakturę z abonamentem dostałeś z telefonem? Nie mam już telefonu z abonamentem od lat (mam służbowy) ale z tego co pamiętam pierwsza faktura przychodzi po miesiącu.

• AksamitnyHeniekl

Stach
    Dziecko, dziecko ale ty pitolisz. Po co mnie wywołujesz jeśli tak ci zatruwam życie? Obalam poprostu teorie ludzi którym nie chce się przeczytać instrukcji obsługi swojego pierwszego androida hox. Jeśli sam jestem zainteresowany zakupem hox+ (na razie nie mam na to czasu bo szukam auta) szczególnie z tymi sluchawkami to dlaczego miałbym tak pisać?
    Uczestniczyłem w kilku rozprawach sądowych więc wiem że podstawa to mocne dowody, jakie mamy przeciw htc? Ja widziałem tylko artykuł na niepowiązanej stronie internetowej. Są na to jakieś papiery, foldery czy chociaż printscreen strony htc gdzie pisze wyraźnie ze promocja dotyczy polski? Jeśli tak to jak najbardziej trzeba to wysłać do rzecznika lub zgłosić donos na policję na htc polska ale po wcześniejszych próbach pisemnego z nimi kontaktu.

A czy ulotka która znajduję się w środku wystarczy?

• Stach
    Stach
    18.01.2013, 21:27|Zgłoś nadużycie

~fifi7484
    Wiedziałem że się pojawisz kiedy dobre imię htc jest mieszane z błotem. W temacie jest link do regulaminu tam sobie poczytaj o promocji :)

Moje imię zostało zamieszane z błotem więc się odezwałem zamiast szukać który silnik a6 powinienem wybrać.
    Jak pobieżnie widzę czesiek znowu nie przeczytał instrukcji i trzeba mu ją wytłumaczyć na polski.

• AksamitnyHeniekl
    AksamitnyHeniekl
    18.01.2013, 21:39|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Stach
    ~Czesl
    Komplet dokumentów wysłałem 19.12.2012 czyli od tej daty liczone 28 dni minęły.

Po pierwsze w regulaminie jest mowa dacie otrzymania kompletu dokumentów przez htc. Po drugie pierwsza fakturę z abonamentem dostałeś z telefonem? Nie mam już telefonu z abonamentem od lat (mam służbowy) ale z tego co pamiętam pierwsza faktura przychodzi po miesiącu.

Przy przedłużeniu umowy można wykonać tą czynność parę miesięcy przed upływem starej, czyli podpisujesz nową, kończy się stara i aromatycznie wchodzi nowa. W moim przypadku umowa się skończyła w październiku i była automatycznie przedłużana o miesiąc. Faktura za abonament zawsze przychodzi w określonym okresie rozliczeniowym, nie ma znaczenia kiedy podpiszesz umowę, coś takiego jak doba hotelowa. Telefon kupiłem 14.12.12 pierwszą fakturę za abonament dostałem 17.12.12 parę dni później wysłałem komplet dokumentów. Więc chyba nie ma co się czepiać Czesl ?

• AksamitnyHeniekl
    AksamitnyHeniekl
    18.01.2013, 21:51|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Dodawanie obrazków się popsuło więc po raz pierwszy użyje dopboxa.

Obrazek ulotki

Obrazek ulotki

Obrazek ulotki

Na drugim obrazku widać kto jest za to odpowiedzialny.

• Stach
    Stach
    18.01.2013, 22:06|Zgłoś nadużycie

AksamitnyHeniekl
    Stach
    Dziecko, dziecko ale ty pitolisz. Po co mnie wywołujesz jeśli tak ci zatruwam życie? Obalam poprostu teorie ludzi którym nie chce się przeczytać instrukcji obsługi swojego pierwszego androida hox. Jeśli sam jestem zainteresowany zakupem hox+ (na razie nie mam na to czasu bo szukam auta) szczególnie z tymi sluchawkami to dlaczego miałbym tak pisać?
    Uczestniczyłem w kilku rozprawach sądowych więc wiem że podstawa to mocne dowody, jakie mamy przeciw htc? Ja widziałem tylko artykuł na niepowiązanej stronie internetowej. Są na to jakieś papiery, foldery czy chociaż printscreen strony htc gdzie pisze wyraźnie ze promocja dotyczy polski? Jeśli tak to jak najbardziej trzeba to wysłać do rzecznika lub zgłosić donos na policję na htc polska ale po wcześniejszych próbach pisemnego z nimi kontaktu.

A czy ulotka która znajduję się w środku wystarczy?

Ulotka, piersza faktura, kopia strony i regulaminu i dowody wpłat powinny wystarczyć ale wytłumacz najpierw czy wysłałeś kopie pierwszej faktury? Najpierw upewnij się że TY dopełniłeś wszystkie warunki bo inaczej w sądzie za "niewiedziałem" obciążą cię kosztami machiny sądowej.

• Stach
    Stach
    18.01.2013, 22:11|Zgłoś nadużycie

AksamitnyHeniekl
    Dodawanie obrazków się popsuło więc po raz pierwszy użyje dopboxa.

Obrazek ulotki

Obrazek ulotki

Obrazek ulotki

Na drugim obrazku widać kto jest za to odpowiedzialny.

Ty już to dostałeś? Nie rozumiem 3 zdjęcia.

• AksamitnyHeniekl

To było w pudełku z telefon, znajduję się tam unikalny kod który należy użyć na stronie htc po czym wysyłamy dokumenty.

• AksamitnyHeniekl

Tak wysłałem wszystko co potrzebę, cały komplet i dostałem wiadomość potwierdzającą odbiór.

• AksamitnyHeniekl

Poczekam jak zakończy się zabawa czesl i htc. Za dzwonie też z zapytaniem czy wszystko jest ok.

• AksamitnyHeniekl

O to czego się dowiedziałem. Przepraszają mnie za wydłużony czas oczekiwania. Najważniejsze jak dobrze rozumiem paczkę dostanie za miesiąc, gdyż mają problemy z londyn. Właściwie nie wiem czemu uważają że muszę czekać, jak w tej samej wiadomości informują że nie mają odpowiedzi z londyn. I na zakończenie poinformujemy pana kiedy paczka zostanie wysłana. To się nazywa podejście do klienta, ty nie wiesz my też.

• ivan1125
    ivan1125
    21.01.2013, 13:46|Zgłoś nadużycie

To rzeczywiście mistrzostwo. Wymyślili regulamin, którego sami się nie trzymają. Trzeba rozważyć rozwiązanie umowy z winy operatora. To właśnie Plus wybrał sobie firmę, która w jego imieniu poprowadzi całą akcję i to Plus za to odpowiada. Następnym razem niech sobie wybiera partnerów, którzy wywiążą się z tak prostej rzeczy jak wysłanie paczki w ciągu 28 dni od otrzymania dokumentów. Naprawdę ciężkie zadnie i świetna firma, która nie może tego ogarnąć. Jak ja się spóźnię parę dni z fakturą to od razu telefony z groźbami zablokowani numeru.

• ~Czesl
    03.02.2013, 22:21|Zgłoś nadużycie

Dni mijają a paczki dla mnie nie ma. Telefon do htc, odpowiedź my nic nie wiemy proszę dzwonić do brand republic. Jak się okazuję tam też nic nie wiedzą. Znowu telefon do htc, opowiedz jeśli nie chce pan czekać proszę wysłać pisemko powołując się na złamanie regulaminu i czekać na odpowiedz. Jak widać klient w polce jest bardzo szanowany.

• AksamitnyHeniekl

WTF? Dostałem potwierdzenie nadania przesyłki dzisiaj ze sklepu z rachunkiem 83.45 funtów plus dostawa za darmo. Znowu trzeba pisać do htc, gdyż nie wiem o co chodzi. Wiecie ile trwa wysyłka paczki z uk do pl?

• ivan1125
    ivan1125
    05.02.2013, 11:21|Zgłoś nadużycie

Też otrzymałem maila z linkiem do expansys.com gdzie jest potwierdzenie ze akcesoria już zostały wysłane. Tylko to wszystko trochę za późno i na niezłej amatorszczyźnie. Zobaczymy kiedy przesyłka dojdzie' regulaminowe 28 dni już minęło.

• AksamitnyHeniekl

Wykończyć się można z htc.
    Najpierw dostałem fakturę za akcesoria pisze do htc o tym fakcie nie wieżą mi. Więc dzwonie do nich i co? Przyznali mi rajcie, przyznali się do błędu, ale przeprosić to nie łaska. Nigdy więcej nie chce mieć nic wspólnego z htc. Kto by pomyślał żeby klienta uznać za kłamce. Najlepsze jest to że w nagrodę dostałem tydzień opóźnienia :)

• ivan1125
    ivan1125
    09.02.2013, 01:02|Zgłoś nadużycie

Ja przynajmniej dostałem maila z przeprosinami, i dalej czekam na akcesoria. Paranoja. Robić promocje a dopiero po frakcje zamawiać akcesoria z Londynu.

• ~Czesl
    09.02.2013, 10:48|Zgłoś nadużycie

A pytałeś się o termin dostawy? Mi nie udzielili takiej odpowiedzi. Wiem tylko że wysyłka podobno 4 luty.

• ivan1125
    ivan1125
    12.02.2013, 11:50|Zgłoś nadużycie

Czy ktoś już dostał te "mityczne i legendarne" akcesoria ?

• ~Czesl
    12.02.2013, 12:37|Zgłoś nadużycie

Według sklepu wysyłka na terenie europy trwa do pięciu dni. Albo ktoś nas przewalił lub paczka zaginęła w akcji.