Sony Xperia J - Co chcecie wiedzieć?

• Tomasz Nowak
    01.02.2013, 13:45 | Zgłoś nadużycie

Do naszej redakcji trafiła właśnie Xperia J. Jeśli macie jakieś pytania na temat tego modelu, to chętnie na nie odpowiem.

• ~pawel
    01.02.2013, 22:02|Zgłoś nadużycie

witam,
    napisz co sądzisz o telefonie...? nie wiem czy to pytanie na ten temat. Czy w tym tel. istnieje możliwość zapisywania aplikacji z google play na karcie SD bez roota?

• Tomasz Nowak
    Tomasz Nowak
    03.02.2013, 04:14|Zgłoś nadużycie

~pawel
    witam,
    napisz co sądzisz o telefonie...? nie wiem czy to pytanie na ten temat. Czy w tym tel. istnieje możliwość zapisywania aplikacji z google play na karcie SD bez roota?

Po kilku dniach użytkowania mogę stwierdzić, że telefon jest całkiem niezły. Dobre wykonanie, pewnie leży w dłoni, wygodnie się go obsługuje. Jeśli komuś nie zależy na monstrualnych osiągach, to ta Xperia będzie niezłym wyborem. Szersze wnioski pojawią się w recenzji.

Jeśli chodzi o zapisywanie aplikacji - tak, jest taka możliwość, chociaż nie wszystkie aplikacje da się przenieść.

• ~Ewa
    04.02.2013, 22:21|Zgłoś nadużycie

Ja bym się chętnie dowiedziała, jak zmienić język na alfabet gsm/ unicode coś w tym rodzaju :), aby sms miał 160 znaków, a nie był skracany do 60-70

• Tomasz Nowak
    Tomasz Nowak
    06.02.2013, 14:16|Zgłoś nadużycie

~Ewa
    Ja bym się chętnie dowiedziała, jak zmienić język na alfabet gsm/ unicode coś w tym rodzaju :), aby sms miał 160 znaków, a nie był skracany do 60-70

Nie widzę takiej opcji w ustawieniach, jednak poszukam czy da się coś takiego zrobić. Na razie najlepszym rozwiązaniem jest pisanie wiadomości bez "ogonków".

• krichna334
    krichna334
    06.02.2013, 16:39|Zgłoś nadużycie

w samsungu należy wejść w wiadomości, pozniej ustawienia i wybirać tryb wprowadzania na alfabet gsm, może na soniakach też tak się da?

• Tomasz Słowik

Tomasz Nowak
    ~Ewa

Nie widzę takiej opcji w ustawieniach, jednak poszukam czy da się coś takiego zrobić. Na razie najlepszym rozwiązaniem jest pisanie wiadomości bez "ogonków".

To innym rozwiązaniem jest zainstalowanie jakieś inne aplikacji SMS (np. GoSMS).

• ~pawel
    06.02.2013, 19:17|Zgłoś nadużycie

Tomasz Nowak
    ~pawel
    witam,

Po kilku dniach użytkowania mogę stwierdzić, że telefon jest całkiem niezły. Dobre wykonanie, pewnie leży w dłoni, wygodnie się go obsługuje. Jeśli komuś nie zależy na monstrualnych osiągach, to ta Xperia będzie niezłym wyborem. Szersze wnioski pojawią się w recenzji.

Jeśli chodzi o zapisywanie aplikacji - tak, jest taka możliwość, chociaż nie wszystkie aplikacje da się przenieść.

Chodzi mi o bezpośrednie zapisywanie ze sklepu na karte SD. Nie przenoszenie z pamięci tel. na karte. Chcąc sciągnąć gre ponad 2gb, nie moge jej zapisać ponieważ tel. nie ma takiej pojemnosci. Są tak jakby 2 partycje, na jednej ok. 2gb, na drugiej poza systemem zostaje jakieś 600mb. Czy bez roota można zapisaćw jakiś sposób gre na karcie SD?

• Tomasz Nowak
    Tomasz Nowak
    08.02.2013, 16:57|Zgłoś nadużycie

~pawel

Chodzi mi o bezpośrednie zapisywanie ze sklepu na karte SD. Nie przenoszenie z pamięci tel. na karte. Chcąc sciągnąć gre ponad 2gb, nie moge jej zapisać ponieważ tel. nie ma takiej pojemnosci. Są tak jakby 2 partycje, na jednej ok. 2gb, na drugiej poza systemem zostaje jakieś 600mb. Czy bez roota można zapisaćw jakiś sposób gre na karcie SD?

Nie ma takiej opcji.

• alen
    alen
    11.02.2013, 19:23|Zgłoś nadużycie

Witam!
    Mam problem z dzwonkami. zapisalam jako dzwonek utwor mp3 wrzucony z komputera i odtwarza sie tylko kilkanascie sekund tego utworu, pozniej cichnie i telefon wcale nie dzwoni, probowalam ustawic jako dzwonek tez plik w rozszerzeniu wav ale jet to samo:( bardzo prosze o pomoc!

• ~NICKI
    21.02.2013, 20:54|Zgłoś nadużycie

Mam xperie J i nie mam z nią żadnych problemów,jeśli coś ci się pierdzieli to wina egzemplarza i powinno się wymienić taki telefon.

• ~wampir
    23.02.2013, 12:26|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

mam pytanie po zmianie karty sim kontakty które mam zapisane w telefonie(sony xperia j) gdy do mnie dzwonią pojawia się NIEZNANE a te kontakty są na telefonie

ale gdy próbuje do nich dzwonić to pisze normalnie np.Tata
    co z tym zrobić?

• ~Alina1876
    23.02.2013, 14:10|Zgłoś nadużycie

Witam a ja mam problem z osuwaniem utworów które mam na telefonie nie mogę zajść gdzie one się znajdują w jakiej zakładce. Również nie mogę odnaleźć gdzie są zapisywane pliki które przesyłane są za pomocą blue tufa Proszę o pomoc

• Tomasz Słowik

Zainstaluje sobie ES Explorer albo cokolwiek innego z explorer w nazwie z Google Play i będziesz miała dostęp do plików zapisanych na telefonie podobnie do przeglądania zawartości dysku twardego w komputerze.

• ~Alina1876
    23.02.2013, 16:55|Zgłoś nadużycie

dziękuję :)

• ~Kondżisto
    26.02.2013, 08:00|Zgłoś nadużycie

Tomasz Nowak
    ~Ewa

http://www.appbrain.com/app/polish-for-smart-keyboard/net.cdeguet.smartkeyboardpro.pl myślę ,że to powinno działać

• janiuxp
    janiuxp
    27.02.2013, 19:34|Zgłoś nadużycie

jak zrobic najlepsze zdjecia,ustawienia w telefonie itp.

• ~Alina1876
    01.03.2013, 12:26|Zgłoś nadużycie

Hej Chciałabym się dowiedzieć dlaczego jak ktoś do mnie dzwoni przez pierwsze sekundy dźwięk dzwonka jest taki mocny a później jakby cichnie jak mogę zrobić żeby dźwięk był mocny dodam że mam ustawiony jakiś kawałek mp3/4 w innych telefonach mogłam ustawiać czy dźwięk ma byś rosnący czy ciągły a czy w tym telefonie można jakoś to zrobić ??

• ~Scraw
    06.03.2013, 18:50|Zgłoś nadużycie

Kupilem ten model podoba mi sie ale mam pare pytan :
    Da sie zwiekszyc , polepszyc wibriacje ?
    Jak pogłośnić dzwieki systemowe ? Znalazlem opcje Dzieki tryb normalny glosny i jeszcze jakis nie pamietam ale zapomialem jak tam wejsc , co to bylo ?

Najwazniejsze 3G ! jak wlaczyc 3g w tym tele ? oraz czy moge zrobic tak zeby wlacznik do 3g byl na ekranie glownym ?

i czy to prawda ze pamiec zewnetrzna laczy sie z wewnetrzna co oznacza ze aplikacje sa instalowane za rowno na karcie sd jak i na tele ?

• ~tomasz
    12.03.2013, 17:17|Zgłoś nadużycie

czy ta xperia robi dobre zdjecia w dzien i w nocy?

• ~stardurst
    12.03.2013, 17:48|Zgłoś nadużycie

Pomóżcie proszę.
    Parę d.ni temu zauważyłem że w folderze z muzyka i zdjęciami do każdego pliku utworzyła się kopia, niestety są te ślepe kopie. Odtworzyć ich się nie da, usunąć również i do tego zajmuje miejsce. Irytujacy przypadek.