Sony Xperia J - Co chcecie wiedzieć?

+ rozpocznij nowy wątek
  • Tomasz Nowak
    01.02.2013, 13:45 | Zgłoś nadużycie

Do naszej redakcji trafiła właśnie Xperia J. Jeśli macie jakieś pytania na temat tego modelu, to chętnie na nie odpowiem.

• ~konar
    14.03.2013, 10:47|Zgłoś nadużycie

witam. w moim tel mam problem z gps niektóre aplikacje np nawigacje(yanosik) predkościomierze(SpeedGauge) nie chcą dzialac to znaczy nie mogą sie polączyc z satelitą gps czekam kilka i sie nie łączy musze dluzej czekac czy cos?

• ~bourne
    22.03.2013, 22:32|Zgłoś nadużycie

Tomasz Nowak
    ~Ewa
    Ja bym się chętnie dowiedziała, jak zmienić język na alfabet gsm/ unicode coś w tym rodzaju :), aby sms miał 160 znaków, a nie był skracany do 60-70

Nie widzę takiej opcji w ustawieniach, jednak poszukam czy da się coś takiego zrobić. Na razie najlepszym rozwiązaniem jest pisanie wiadomości bez "ogonków".

Jeśli ktoś jeszcze czyta : wiadomosci -> uwstawienia - > oszczędność usuwa polskie znaki i rozszerza rozmiar do 160

• wlodekczarek
    wlodekczarek
    27.03.2013, 10:36|Zgłoś nadużycie

mam"j"-kę od 2 tygodni i próbuję wybierać głosowo abonentów przy pomocy słuchawki bluetooth "JabraWAVE), jak robiłem to przy innych telefonach, ale na razie bez sukcesów.
    czy wogóle jest to możliwe w tym telefonie, czy jestem "skazany" na ręczne wybieranie połączeń?

• ~yasutora
    27.03.2013, 17:59|Zgłoś nadużycie

Mam pytanie odnośnie aktualizacji tego telefonu do 4.1.2 Jelly Bean. Wie może ktoś kiedy wyjdzie aktualizacja dla Plusa?

• NaT_3110
    NaT_3110
    28.03.2013, 17:40|Zgłoś nadużycie

Witam serdecznie,
    Mam pytanko do użytkowników telefonu sony xperia j, bardzo zresztą dla mnie istotne bo juz nie wyrabiam :) chodzi mi konkretnie o blokowanie połączeń w czasie rozmowy, ale do rzeczy :) mój problem wygląda tak, że np. rozmawiam z kimś przez telefon i nagle nie wiem jak, rozłącza mnie i dzwonie do jakiegos nr z moich kontaktów a osoba z którą rozmawiałam przed chwilą słyszy informacje typu "połączenie oczekujące" czy jakos tak :) powiedźcie mi proszę jak blokować kontakty w czasie rozmowy? nie umiem tego znaleźć a naprawdę jest to uciążliwe za każdym razem tłumaczenie się że się pomyliłam i tego typu :) nie wiem czy dokładnie sprecyzowałam to, o co mi chodziło, ale może ktoś jest bardziej domyślny ode mnie i mi pomoże... eh :) delikatnie mnie to już irytuje :) jak to dziadostwo zablokować? z góry dziękuję za istotne informacje i pozdrawiam użytkowników xperii j.

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    28.03.2013, 18:17|Zgłoś nadużycie

Spróbuj podzwonić na słuchawkach, tak żeby telefon leżał przed tobą. Może po prostu nawala Ci czujnik zbliżeniowy i nie wygasza telefonu podczas rozmowy. A wtedy łatwo uruchomić coś uchem...

-- 

"My Uncle says smoking crack is kinda cool"

• NaT_3110
    NaT_3110
    28.03.2013, 18:43|Zgłoś nadużycie

Właśnie wygasza mi się telefon w czasie rozmowy, niby wszystko z nim ok ale jak widać nie do końca.. jest to naprawdę dla mnie uciążliwe tym bardziej, że jestem obyta " w te klocki" :) a tutaj klapa.. nie umiem sobie z tym poradzić bo telefon jak dla mnie jest prosty w obsłudze.. na pewno jest to łatwe i wystarczy gdzieś tam poszperać i znaleźć takową informację no ale.. :) widać ja nie jestem zbyt oblatana :) ale i tak dzięki za pomoc :)

• ~a31
    28.03.2013, 22:33|Zgłoś nadużycie

witam :) mam problem z moim telefonem, włączył mi się tryb awaryjny (zupełnie nie wiem w jaki sposób), muszę wpisać jakieś hasło, którego nie znam, ponieważ nie było przeze mnie ustawiane, reset nie wchodzi w grę, bo żadna z wielu prób nie przyniosła efektu, bardzo proszę o pomoc, może jest to hasło fabryczne i ktoś je zna?

• ~Marek
    30.03.2013, 21:22|Zgłoś nadużycie

Mam wielka prosbe ;) mam taki problem z moja Xperia ;) nie odwarza mi mp3 :( sciagłem sobie z neta, albo ktos mi przesłał... i jak włanczam te pliki pobrane to wyskakuje ze NIE MOZNA OTWORZYC PLIKU... Nie jestem jakims wielkim znawca tel wiec nie wiem co robic :( a to musi byc cos z ooprogramowaniem chyba bo jak wchodze na neta to normalnie mi odtwarza... dziekuje za pomoc ;))

• ~xxxxx
    30.03.2013, 21:26|Zgłoś nadużycie

Drogi Marku ja też nie wiem :(

• ~Aśka
    03.04.2013, 10:14|Zgłoś nadużycie

Witam
    Wczoraj otrzymałam Xperia J no i oczywiście podczas "zabawy" zlikwidowałam sobie funkcję "biblioteka muzyczna" w dźwiękach. Wiem, że podczas pierwszego przeglądania telefonu była taka opcja, aby przy ustawianiu dźwięku telefonu ustawić dźwięk z biblioteki muzycznej, która znajdowała sie na samym końcu listy. Niestety w pewnym momencie pokazała się informacja o ustawieniu dźwięków windows bądź dzwięków z telefonu no i prawdopodnie zaznaczyłam nieodpowiedni i teraz podczas ustawienia dźwięków lista wygląda ciut inaczej i brak opcji na końcu listy aby ustawic dźwięk z biblioteki muzycznej. Przywróciłam ustawienia fabryczne ale opcja bez utraty danych i nic to nie dało. Nie wiem jak powrócić do poprzedniej listy, poniewaz chciałabym przypisać swój dzwonek ze swojej listy utworów do osoby dzwoniącej

• ~ella35
    04.04.2013, 22:58|Zgłoś nadużycie

Podczas rozmowy wyłączył mi się telefon, a po ponownym włączeniu nie mam kontaktów, zdjęć itd, telefon jest pusty :( co sie stało???

• ~Nel
    07.04.2013, 22:22|Zgłoś nadużycie

Mam problem. Probuje ustawic dzwonek do jednego kontaktu, ale gdy dzwoni ten nr to nadal jest dzwonek domyslny. Nie moge tego ustawic. Robie wszystko tak jak trzeba, ale nie dziala.

• ~ewelina
    08.04.2013, 20:21|Zgłoś nadużycie

witam,pomozcie mi!! wczoraj sciagnelam na sony xperie J nową aktualizacje,i telefon zaczał sie mulic np.przy pisaniu wiadomosci.co mam zrobic????

• ~erge
    09.04.2013, 12:51|Zgłoś nadużycie

a czy jest głosny?

• aspin
    aspin
    10.04.2013, 11:35|Zgłoś nadużycie

Czy w komórce xperia j są emotikony.Nie mogę znaleść.

• ~kuba
    10.04.2013, 23:07|Zgłoś nadużycie

czy przez folijkę na ekranie moze zacinac sie ekran??

• aspin
    aspin
    11.04.2013, 09:46|Zgłoś nadużycie

Postawiłem proste pytanie,czy są emotikony w Xperia J .Czy jest ikonka po naciśnięciu której ukazuje się ekran z roźnymi opcjam np,uśmiech,smuyek ,całus itp,który dodaje się do sms.Folijka nie ma tu żadnego znaczenia.Pozdrawiam.

• ~justyna
    11.04.2013, 14:22|Zgłoś nadużycie

Witam! Mam taki problem .Co jakiś czas w lewym górnym rogu pojawia się pomarańczowa dyskietka i komunikat: Twój Backup. Network connection failed. Jak mogę się tego pozbyć?

• ~justyna
    11.04.2013, 21:37|Zgłoś nadużycie

aspin
    Postawiłem proste pytanie,czy są emotikony w Xperia J .Czy jest ikonka po naciśnięciu której ukazuje się ekran z roźnymi opcjam np,uśmiech,smuyek ,całus itp,który dodaje się do sms.Folijka nie ma tu żadnego znaczenia.Pozdrawiam.

Emotikonki są w lewym dolnym rogu klawiatury Qwerty. To jest klawisz którym zmienia się klawiaturę na cyfrowa należy ją dłużej nacisnąć i wyskoczy planszach z buzkami. Pozdrawiam