Jak przesyłać zdjęcia i muzykę przez Bluetooth? xperia j

• gwiezdna
    01.03.2013, 10:49 | Zgłoś nadużycie

Proszę o pomoc mam sony Xperia J i nie zawsze mogę wysłać coś przez Bluetooth i nie każdy może na mój telefon wysłać choć mam włączony Bluetooth. Może trzeba coś przestawić?

• Tomasz Słowik

Ustawiłaś widoczność telefonu dla niesparowanych urządzeń? Patrząc po Twoich postach sugeruję zapoznać się z instrukcją obsługi telefonu -.-

• ~Joker
    02.04.2013, 14:07|Zgłoś nadużycie

Wystarczy że otworzysz utwór np w walkmania i przytrzymasz dłużej na nim palec i wtedy ci wyskoczy czy wyslij itp.

• GiveMeBeer
    GiveMeBeer
    02.04.2013, 14:43|Zgłoś nadużycie

Nie wiem jak to jest w xperii J, ale w P przez jakiś czas NIE DAŁO się wysyłać przez BT do niektórych osób. Dopiero poprawka softu załatwiła sprawę.

• ~selina
    28.04.2013, 19:58|Zgłoś nadużycie

wiesz na pulpicie od gory ciagnij palec i zobaczysz

• ~Je...nij sie w czolo
    03.05.2013, 01:12|Zgłoś nadużycie

Z tego co sam zauwazylem druga osoba musi miec tez sys oper np android. na stare tel nie da sie wysylac, dodac urzadzenie mozna starego typu, ale przeslac na nie juz nie. mozesz do woli bawic sie i tak nie uda Ci sie.

• ~sdsfsd
    28.05.2013, 03:22|Zgłoś nadużycie

Pie***lisz synek wszystko się da tylko trzeba umieć.

• xPavlo
    xPavlo
    28.05.2013, 12:09|Zgłoś nadużycie

tylko na tel z androidem? głupota... ja jakoś z Xperii S kiedyś i na nokie e52 wysłałem i na nokie lumie 920 i nawet na zwykla nokie (nie pamietam modelu) na systemie nokia OS.. (chyba jakas asha)...

• ~bombel
    16.08.2013, 19:47|Zgłoś nadużycie

wystarczy wejść w walkman -> moja muzyka przytrzymać dłużej palec na wybranym utworze i wyskoczy kilka pozycji m.in wyślij -> i tam wybiera się opcję bluetooth i gotowe

• ~Mateus
    23.08.2013, 11:05|Zgłoś nadużycie

Może on nie mógł wysłać na niektóre Nokie z WP (chyba w 7,5 mango można było tylko BT używać tylko do słuchawek). Nie wiem jak to później rozwiązali, ale chyba był taki problem z pierwszymi lumiami - chodzi mnie o np. Lumie 800 i 710. Może jakaś aktualizacja odblokowuje BT.

• ~Nowy użytkownik
    13.12.2013, 21:47|Zgłoś nadużycie

Taa?? a jak nie ma takiej opcji po przytrzymaniu utworu??