Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Jaki wziąć nowy telefon (high end , 2013 ) ?

• ~Michuuu
    18.03.2013, 21:42 | Zgłoś nadużycie

Witam , od ponad pół roku zbieram się na zakup nowego telefonu , ale wciąż wychodzą coraz to nowsze , a niestety każdy ma jakąś wadę . Zależy mi na tym żeby telefon był jak najbardziej uniwersalny czyli służył na jak najdłużej i miał porządną specyfikację na razie pod uwagę biorę : sony xperia z - niestety aparat nie jest taki świetny jak miał być i jest możliwość , że w połowie roku wyjdzie jego dopracowany model ze specyfikacją podobną do htc one ( w sensie procesor i wielkość ekranu ) , no i właśnie htc one , ale boję się o ten nowy aparat bo póki co nie jest on jakiś świetny (testy na phone arena itp. ), ew. galaxy s4 - niestety nie jest to nic ciekawego poza dobrą specyfikacją i no cóż jeden z tych , ale czekam też na jakieś inne propozycje ( i nie chodzi mi tu o produkty firmy apple ) , za pomoc z góry dziękuję :)

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    18.03.2013, 23:56|Zgłoś nadużycie

Zakładam ze kasy Ci nie brakuje ? Jeśli tak to... masz racje wszystko co narazie wychodzi jaj nie urywa wiec zaczekałbym na google io. Prawdopodobnie pokaza jakiegos nowego nexusa albo motorole nxt i to bedzie juz chyba ostatni flagowiec w tej polowie roku. Pozniej zostaje juz tylko note 3 i wlasnie nowa xperia. Jeżeli aparat z xperii Cie nie zadowala to ten z htc one tez nie bedzie zadowalajacy.
    No ale właśnie ? co jest nie tak z tym aparatem ?
    Naturalnie, jest jeszcze iphone...

-- 

"My Uncle says smoking crack is kinda cool"

• ~Michuuu
    19.03.2013, 21:49|Zgłoś nadużycie

No właśnie aż tyle nie za bardzo chce mi się czekać i wziąłbym teraz tą xperię bo na allegro za 1900 można znaleźć nową nawet , ale dokucza mi trochę ten ekran i bateria bo reszta to jeszcze jakoś z kolei gdyby nie aparat w tym htc... A obecny procesor z xperii na jaki czas mniej więcej by wystarczył do obsługiwania zaawansowanych tytułów ?

• Pieczo2012
    Pieczo2012
    20.03.2013, 08:41|Zgłoś nadużycie

Jak tak ci się spieszy do może Note 2 ekran HD super amoled czterordzeniowiec bardzo dobry tel sam mam i polecam ale z etui

• piohabi
    piohabi
    20.03.2013, 11:42|Zgłoś nadużycie

Bierz Nexusa 4 albo Note 2 lub jeszcze zastanów się nad sprowadzeniem HTC J Butterfly albo Droida DNA ;]

• krichna334
    krichna334
    20.03.2013, 15:11|Zgłoś nadużycie

krzysiekbit
    No ale właśnie ? co jest nie tak z tym aparatem ?
    Naturalnie, jest jeszcze iphone...

http://forum.komorkomania.pl/dyskusje/12992,fotograficzne-mega-porownanie-808-vs-one-x-vs-4s,41 masz tutaj, możesz zobaczyć jak słaby jest ten aparat

• ~Michuuu
    20.03.2013, 22:47|Zgłoś nadużycie

Ale chodziło mi o coś z tego roku żeby mieć świeższy sprzęt itp. , czytałem recenzje xperii i w sumie gdyby nie ten beznadziejny czas działania na baterii to już bym ją miał , ale htc ma coraz większe problemy z premierą , a plastikowego s4 raczej nie chce mi się brać więc zobaczę za jakiś miesiąc jak będzie z tym htc i wtedy dokonam statecznego wyboru raczej .

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    20.03.2013, 23:52|Zgłoś nadużycie

Naprawde uwazasz ze nagranie z note czy nexusa 4 jest lepsze ?!?
    Kazdy z nich bedzie działał słabo na baterii. htc nie jest wyjatkiem. Rozczaruje Cię i powiem ze to sgs4 ma największą baterię. Owszem, plastik ale sprzet zapowiada sie naprawdę dobrze.

-- 

"My Uncle says smoking crack is kinda cool"

• ~Gugu
    21.03.2013, 15:52|Zgłoś nadużycie

Jest jeszcze z premedytacja pomijany w wiekszosci przypadków Z10 od BlackBerry... A widze ze szukasz tez czegos co zawiesi oko ludzi a ten telefon ze wzgledu na male zainteresowanie w kraju ma +100 za rare ;).
    26.03 jest polska premiera.