Prosty, wytrzymały telefon z wytrzymałą baterią :)

+ rozpocznij nowy wątek
  • TheMiqlaq
    10.05.2013, 20:17 | Zgłoś nadużycie

Witajcie. Od razu uprzedzam, że dopiero co zarejestrowałem się na forum i jest dla mnie średnio czytelne. Przepraszam jeśli zadałem pytanie w złym dziale.

Tak więc do rzeczy. Chciałbym was prosić o pomoc w sprawie nowego telefonu dla mojego taty. Kilka tygodni temu pękł mu ekran w jego Solidzie, a że producent nie przewidział tego typu usterek, postanowił sprawić sobie nowy. Wymagania co do telefonu:
    -Proste, intuicyjne menu, takie jak w starych Nokiach (tata jest już trochę po pięćdziesiątce) :)
    -Wytrzymała bateria, która mogłaby trzymać tydzień lub więcej bez ładowania, przy wykonywaniu dość częstych telefonów
    -Powinien być na tyle solidny by wytrzymać upadek z kilku metrów, a ekran bardzo się nie rysował i nie pękał w kieszeni (jak Solid :))

Tata chciałby się zmieścić w budżecie 200 zł. Żadnych wodotrysków i tym podobnych nie potrzebuje, bo wykonuje na nim tylko telefony, nic więcej. Nie jestem obeznany w temacie telefonów komórkowych, więc prosze was o pomoc :). Z góry dziękuję w imieniu swoim i taty.