Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Sony Xperia SP: Nagła śmierć, nie włącza się

• GamezCreaTiV
    02.01.2016, 14:31 | Zgłoś nadużycie

Witam, od jakiegoś czasu posiadam telefon Xperia SP. Użytkowanie z niego było przyjemnością. Niestety, dzisiaj telefon sprawił wrażenie... martwego. Nie reagował na trzymanie przycisku blokady, nie reagował na blokadę + głośność, a nawet przycisk OFF pod tylną klapką. Bardzo dziwne okazało się podłączanie telefonu do ładowania. Po podłączeniu telefonu do ładowarki, ten zaczyna wibrować, bez przerwy, jedna ciągła wibracja. Ta natomiast sprawia wrażenie przytłumionej, jakby telefon był cały zalany (dodam, że nigdy nie wpadł mi do wody). Jeśli ktoś będzie tego wymagał, jestem w stanie dołączyć wideo.

• ~olol
    03.05.2016, 20:00|Zgłoś nadużycie

Ja tez mam ten sam problem ,lecz troszkę innych.tez nie reaguje na trzymanie przycisku blokady, nie reagował na blokadę + głośność, a nawet przycisk OFF pod tylną klapkąv , lecz podłoczę go do ładowarki to tylko świeci się i nie da się nadal włączyć

• kazarka
    kazarka
    06.05.2016, 12:50|Zgłoś nadużycie

Mam Xperie, choć inny model i miałam podobny problem. Telefon nagle zgasł i nie reagował na nic, nawet jak podłączałam do ładowarki. Pojechałam wtedy do sieci i facet zresetował mi dość brutalnie telefon (odłączyło się baterie) i od tamtej pory działa bez zarzutów. Może właśnie zrobić taki reset?

• ~melonowy
    18.05.2017, 03:44|Zgłoś nadużycie

xperia sp ma baterię wbudowaną. nie można jej wyjąć nie demolując telefonu. ja też mam ten problem. wyłączył się i teraz po naciśnięciu przycisku włączenia pojawia się napis sony, potem xperia i jedna do dwóch maxymalnie tych tęczowych fal przelatujących przez ekran. później si zawiesza, ekran gaśnie i wyłącza się. następnie włącza się sam i wszystko tak w kółko aż do rozładowania baterii.
    żadne resety i kombinacje przycisków nie pomogły. jako, że po gwarancji, to telefon nie wart naprawy... (((