Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Zamiana karty microSIM na SIM

• ~Emiko
    27.08.2013, 17:56 | Zgłoś nadużycie

Witam.
    Mam taki problem, że z Nokii Lumii 610 zamieniłam telefon na Samsunga S5610. Niestety przy przekładaniu karty microSIM z Nokii do Samsunga, okazało się, że w Samsungu mieści się tylko zwykła karta SIM. I teraz mam dwa pytania:
    1. Czy z karty microSIM można zrobić kartę SIM?
    2. Czy do wejścia karty SIM można włożyć microSIM i telefon będzie wtedy normalnie działać?
    Z góry dziękuję za pomoc. Dodam, że jestem w Plusie.

• ~nickukradli
    27.08.2013, 20:26|Zgłoś nadużycie

Spróbuj wsadzić tą microSIM tak żeby stykiem ładnie pasowała i nie przesuwała się. Będzie działać.

Albo adapter za kilka złotych.

• ~Emiko
    28.08.2013, 15:37|Zgłoś nadużycie

Dzięki wielkie :D

• ~Mateus
    28.08.2013, 16:14|Zgłoś nadużycie

Jeśli nie masz ramki (adaptera) micro sim ->> sim (poszukaj w tym gdzie była karta) to możesz próbować włożyć do telefonu kartę, ale lepiej kupić najtańszy starter jakiegoś operatora i wykorzystać ramkę z niego jako adapter. Niektórzy operatorzy wymieniają kartę za darmo, więc nie zaszkodzi zapytać w salonie (w twoim przypadku plusa).

• ~mam kartę
    26.10.2013, 09:42|Zgłoś nadużycie

w plusie 25 zł kosztuje wymiana karty. Wiem bo wczoraj chciałam wymienić zwykłą na mikrosim

• ~rorek
    21.01.2016, 06:32|Zgłoś nadużycie

A nie da się taniej ?

• ~kastor20
    21.01.2016, 10:23|Zgłoś nadużycie

Pewnie,że się da. Wymiana 25 zł nie jest tania ( sam jestem zdania,ze powinno być to darmowe...). Generalnie jest opcja kupienia sobie adaptera karty sim , poczytaj sobie o nim tutaj
    http://www.valhalla.pl/adapter-do-karty-sim-jaki-kupic/

Taki adapter to fajna sprawa bo można bez problemu dociąć kartę oraz jest to inwestycja na lata.. Jeśli w przyszłosci będziesz miał taki problem to bez problemu możesz za jego pomocą dociąć sobie ponownie. Nie musisz fatygować się do salonu oraz marnować czasu na załatwianie takich spraw....

• ~kleks
    08.01.2017, 16:08|Zgłoś nadużycie

wszystko pieknie tylko ze do tego telefonu zwykly sim napewno by sie nie zmiescił :|

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ