Jaki telefon kupić mam?

+ rozpocznij nowy wątek
  • Zyrol81
    26.09.2013, 13:25 | Zgłoś nadużycie

Witam.

Za dwa tygodnie będe zmieniać telefon. Mam niewielki wybór z tych które mis się podobają:
    - ZTE brade G za 89zł.
    - Huawei G300 za 199zł
    - Alcatel One touch star za 199zł
    - Lg L7 II za 239zł
    - Lg L5 II za 199zł

Który z nich mam wziąć? Huawei i ZTE to chińczyki i raczej ku nim się zwracam. Ale rozważałem też LG i alcatel. Innych telefonów nie biorę pod uwagę
    Telefon przede wszystkim do internetu, filmów i nawigacji.W gry trochę gram, ale tylko w te lekkie, które ruszają nawet płynnie na starych telefonach z procesorami 600 Mhz. Więc o grach nie mówię. Nie zalezy mi więc na niewiadomo jakiej wydajności, ale zalezy mi na dużym wyświetlaczu i sporej baterii (musi mi wytrzymać przynajmniej 4-5 godzin przy ciągle włączonym wyświetlaczu.
    Czy te chińczyki to dobry pomysł? Poczytałem i stwierdziłem że tak. Natomiast nie mam jednoznacznej odpowiedzi czy lepszy sprzęt jest huawei czy ZTE.

• ~Piter
    26.09.2013, 14:40|Zgłoś nadużycie

No zdecydowanie LG L7 II będzie najlepszym wyborem spośród reszty.
    Rozumiem że bierzesz przy przedłużeniu umowy? Jak tak to zawsze możesz go sprzedać za 600-650 zł i kupić coś lepszego.

• ~Manek
    26.09.2013, 20:03|Zgłoś nadużycie

za 600 zl nie kupisz nic w sumie , chyba ze uzywke

• ~Piter
    27.09.2013, 09:26|Zgłoś nadużycie

Ale może np. dołożyć 100 zł i kupić nowego Galaxy S II który jest lepszy od nich wszystkich razem wzięty. Może też poszukać LG L9 (pierwsza generacja). Opcje są, tylko trzeba poszperać.

• Zyrol81
    Zyrol81
    27.09.2013, 19:44|Zgłoś nadużycie

uklad z braniem telefonu tylko po to aby ko sprzedać i kupić inny mnie raczej nie interesuje. Nie jestem komórkowym maniakiem i nie potrzebuje raczej gigantycznej mocy obliczeniowej i niewiarygodnej prędkości działania. Interesuje mnie przede wszystkim duży wyświetlacz, długi czas działania baterii i dobrego zasięgu gsm, wi-fi, gps i hsdpa.
    wpadł mi w oko niedawno telefon huawei Ascent G510. Co możecie na jego temat powiedzieć? Warty uwagi, czy nie?