Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Jaki telefon wybrać ?

• ~Wyrozimiały 85
    24.10.2013, 12:01 | Zgłoś nadużycie

Witam !
    Telefon ma być prezentem dla mojego młodszego brata gdyż chłopak zarobił sobie parę groszy i przymierzał się do jego kupna , korzystając z okazji że będę poza krajem chciałbym mu zrobić niespodziankę i kupić któryś z dwóch telefonów do których się przymierzał: Lg Nexus 4 lub Lg G

-Cena : do 1300 PLN ( MAX)
    - Android
    - szybki i wydajny ( lecz wiem jak to z androidem bywa)
    - Nie musi mieć aktualizacji co miesiąc ale dobrze jak będzie perspektywa rozwoju i poprawy systemu.
    - Możliwość oglądnięcia jakiegoś filmu (również online np na jakimś serwisie z filmami online )
    - wygodne korzystanie z internetu
    - gps

-Telefon ma być nowy , używanie niestety nie wchodzi w rachubę.

Jeżeli zapisałem to trochę niezgodnie z wymogami forum to przepraszam i proszę o wyrozumiałość.

• ~Piechutus
    27.10.2013, 23:20|Zgłoś nadużycie

Moim zdaniem do 1500 zł najlepsze są właśnie Swift G i Nexus 4. Jeśli jak napisałeś nie zależy ci na aktualizacjach aż tak bardzo to wybierz model G. Myślę że bardzo prawdopodobnie dostanie Androida 4.3 (choć z kaprysami LG odnośnie do aktualizacji ciężko powiedzieć), a dzięki nakładce LG staje się lepszym wyborem. Ekran podobno minimalnie wygrywa z Nexusem 4 mimo tego samego wyświetlacza. To samo z aparatem. Jeśli pasuje ci nakładka LG (która nie zamula telefonu jak np. TouchWizz SGS3) i możesz wydać więcej pieniędzy na telefon (jest opcja sprowadzenia Nexus'a 4 z Anglii za +/- 1000 zł za wersję 16 GB) to bez zastanowienia bierz Swift'a G. Sam planuję kupno tego modelu

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    27.10.2013, 23:28|Zgłoś nadużycie

Porównując te dwa sam wybrałbym nexusa. Jest dużo bardziej przyszłościowy a szczerze...troche wątpie w aktualizacje - mamy już dwóch następców - Lg G pro i LG G2... mało która firma cofa sie 2 flagowce wstecz z aktualizacjami. Poza tym brak nakładki wydaje mi się lepszy, nie zajmuje miejsca a wszystkie kodeki do filmow i tak pobierzesz raz z vlc czy czyms podobnym ze sklepu.

-- 

"My Uncle says smoking crack is kinda cool"

• ~Piechutus
    28.10.2013, 02:47|Zgłoś nadużycie

Skoro mój Swift L7 (pierwszej generacji) dostał Jelly Bean 4.1 to wątpię żeby Swift G nie dostał 4.3. Poza tym wydaje mi się że nakładka LG wystarczająco urozmaica czystego Androida, a poprawki z 4.3 i tak są bardziej kosmetyczne czy poprawiające wydajność więc nie wiem czego autor tematu się spodziewa bo czy to będzie Nexus 4 czy Swift G zmiany i tak będą niewielkie. W modelu G dostępne jest 25 GB przestrzeni więc ze kilka filmów sobie obejrzy (nie oglądam filmów na telefonie i nie wiem jakie rozmiary mają pliki ale wydaje mi się że więcej niż 3 GB jeden film chyba nie zajmie). A co do kodeków to za bardzo się na tym nie znam ale z tego co mi wiadomo to wystarczy ściągnąć MX Player i problem rozwiązany.

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    28.10.2013, 09:00|Zgłoś nadużycie

L7 dostal aktualizacje bo po 1sze dobrze sie sprzedawał, po 2gie wyszedł już po wyjściu 4.1 wiec glupio byłoby gdyby nie dostał... Mam nadzieje ze dostanie ale szczerze w to wątpie i dlatego wybrałbym nexusa

-- 

• ~mertel
    29.11.2013, 18:01|Zgłoś nadużycie

A czy to muszą być koniecznie te dwa LG? Bo ja zaproponowałbym zupełnie coś innego tzn Xperia L lub Desire 500. Oba te telefony dostępne są za około 1 tys zł. Tutaj masz porównanie tych dwóch modeli http://comperio.co/pl/telefony/sony-xperia-l-vs-htc-desire-500.html jak za tą cenę to prezentują się okazale. Wyświetlacz 4,3', 8 mpx aparat i bardzo dobre podzespoły.

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    29.11.2013, 22:22|Zgłoś nadużycie

Kolega powyżej to jakieś śmieci zarzucił. Jeśli chcesz kupic na allegro to w tej cenie dostaniesz jeszcze htc one x czy xperia Z.

-- 

• ~piotr05
    31.12.2013, 13:35|Zgłoś nadużycie

A wazne dla ciebie jest LOGO, mozesz mieć telefon o wydajności Nexusa 4 za równe 800złotych, Możesz zakupić o wiele lepszy telefon marki której u nas się nie wciska na siłe ludowi.
    https://www.facebook.com/pages/Chinskie-telefony-Dualsim/239835202754657

• kpiegza
    kpiegza
    29.01.2014, 14:23|Zgłoś nadużycie

Ani Nexus ani LG G. Ja bym wybrał LG G2, Sony Xperia Z lub troche droższy Samsung Galaxy Note 3.

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    29.01.2014, 16:31|Zgłoś nadużycie

Z1 jesli już, Xperia Z to zadna różnica w porownaniu do G czy nexusa 4. Choć wolałbym G2, natomias watpie zebys ktorekolwiek dostał w tych pieniadzach

-- 

• bibliotekarka

Ja polecam Sony Xperie Z albo Z1 - naprawdę dobry telefon

• ~Kuna
    15.03.2014, 16:44|Zgłoś nadużycie

Witam chce kupić sobie tele w plusie na umowę, lubię robić zdj siedzieć Fb i słuchać muzyki le parzydła by się tez dobra nawigacja i android, ostatnio miałem tele w którym szybko padała bateria... prowadzę aktywny tryb życia wiec często wypada mi tele z kieszeni. jaki telefon wybrać dla siebie, Proszę o poradę.!:>

• ~rafał
    16.03.2014, 10:18|Zgłoś nadużycie

tylko NOTE II LG CIENKIE.

• ~kurcze
    23.04.2014, 21:34|Zgłoś nadużycie

Polecam MyFonica, to jedyny taki sklep w internecie oferujący najlepsze telefony w najniższych cenach. Zachęcam do zajrzenia na stronę http://myfonica.pl/?route=common/home i zapoznania sie z ofertą.

• ~ziemia
    24.04.2014, 16:59|Zgłoś nadużycie

Wejdź na stronę http://myfonica.pl/ i wybierz telefon najbardziej odpowiadający Twoim gustom. Najlepsze telefony w najniższych cenach. Już dziś zamów przez internet i zostań posiadaczem nowego gadżeta

• ~andzia
    28.04.2014, 12:55|Zgłoś nadużycie

Polecam stronę klik gdzie jest ogromny wybór i dobre ceny. Nie tylko telefony ale i tablety, laptopy a także akcesoria do nich. Polecam!

• ~virtual
    02.05.2014, 01:40|Zgłoś nadużycie

Polecam sklep MyFonica. Najlepsze modele w najniższych cenach. Kupuj przez internet i ciesz się nowym gadżetem. Polecam odwiedzić stronę http://myfonica.pl/?route=common/home

• ~Tomasz
    04.05.2014, 12:07|Zgłoś nadużycie

Witajcie, czy ktos z was spotkal sie juz z produktami marki connect? Chce kupic sobie nowy telefon, a prosukty tej marki wygladaja zachecajaco i sa w dobrej cenie. Jednak niewiele moge znalezc na ich temat. Czy ktos z was ma? Poleca?

• ~breezer
    02.06.2014, 15:34|Zgłoś nadużycie

ja polecam nokię n8. na notanio możesz sprawdzić, gdzie znajdziesz ją w najlepszej cenie: http://www.notanio.pl/szukaj/telefony/Nokia_N8 :)

• ~mirek
    04.04.2015, 15:17|Zgłoś nadużycie

Mam telefon nokia lumia 625 i jestem z niego zadowolony. Trzeba przywyknąć do rozmiarów, ale w sumie śmiga aż miło. Kupiłem go na dogodne raty tutaj: http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/nokia-lumia-625-czarny.bhtml

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    04.04.2015, 16:56|Zgłoś nadużycie

Czytać nie umiesz ? to wyjansia dlaczego masz wp. Na jaka cholere odkopujesz temat sprzed 2 lat ?!

-- 

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ