Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

oszust na olx.pl Waldemar Kwiatkowski

• Sylwiawoj
    08.07.2016, 10:00 | Zgłoś nadużycie

oszust na olx.pl
    Gość zamawia telefon, po czym go nie odbiera twierdząc, że ktoś do niego dzwonił i powiedział że jest to nieaktualne. (nie potrafił tego udowodnić - poprosiłam go o zrzut z ekranu o połączenie z moim nr lub sms, jednak nic nie wysłał bo nic takiego miejsca nie miało) Niepoważny typ! Telefon leży na poczcie awizowany dwukrotnie, a on wystawia w tym czasie go o 100zł drożej!?! Jak się sprzeda to odbierze, jak nie to nie! Naraża człowieka na koszty! To nie zabawa sklepik dziecięcy!
    Widzę, że nie jestem pierwsza, którą oszukał, mam nadzieję, że ostatnia! Głupia ja że nie sprawdziłam go w googlach! Ponoszę teraz za to koszty!
    Jego dane to:
    WALDEMAR KWIATKOWSKI
    UL. DWORCOWA 53/6
    88-100 INOWROCLAW
    TEL 724862721

• ~greeg
    16.05.2017, 18:19|Zgłoś nadużycie

Witam mam ten sam problem z tym gościem zamawia za pobraniem telefony potem nie przyjmuje ale jakimś cudem w porozumieniu z kurierem rozpruwa paczkę wymienia część telefonów oraz zabiera części z innych i odsyła do nadawcy .....Ludzie uważajcie na tego oszusta...

• wowety
    wowety
    23.05.2017, 16:34|Zgłoś nadużycie

Natknąłem się na niego jednak na szczęście nic nie zamówiłem, a już upatrzyłem sobie telefon od niego.

-- 

ekuz wyrób już teraz

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ