Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Jaki smartfon wybrać

• KsiadzWieslaw
    14.02.2014, 17:49 | Zgłoś nadużycie | wpis edytowany

Witam. W najbliższym czasie zamierzam kupić nowy telefon.
    Cena - ok. 1000 zł maksymalnie, ale mogę nieco dopłacić. Zależy mi na smartfonie z androidem. Internet, filmy, muzyka, gry - do tego najczęściej będzie wykorzystywany. Aparatu nie używam prawie wcale, więc myślę, że 5mpix mi wystarczy. Nie chcę telefonu z ogromnym wyświetlaczem, który nie mieści mi się w dłoni i kieszeni: 4 cale, nie więcej. Koniecznie musi mieć slot na kartę pamięci - bardzo by mnie cieszyło, jeśli odczytałby kartę 64GB (jeśli nie, zadowala mnie 32GB).
    Póki co zastanawiałam się nad Sony Xperia M i Xperia SX. Wybrać któryś z nich czy coś jeszcze spełniłoby moje wymagania?

• ~sernik
    25.02.2014, 16:38|Zgłoś nadużycie

sx jst chyba lepsza, poręcznijesza i mniej zawodna, choć przyznam szczerze, ze do xperrii mam osobisty uraz. polecam poradnik: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-smartfona/422/

• Jacobb
    Jacobb
    25.02.2014, 17:17|Zgłoś nadużycie

Z tych co wymienionych to xperia sx

• ~Monroee
    05.03.2014, 17:07|Zgłoś nadużycie

Polecam trochę juz wiekowego, ale niczym nie odstającego HTC DESIRE. Jedyna jego wada jest taka, ze troche może jest za ciężki. Swoją drogą wiem, że często w takich miejscach udzielają się osoby, które próbują jakiś produkt wypromować. Dlatego zazwyczaj przed zakupem zasięgam opinii na portalu, gdzie podają tylko informacje, co się w danym modelu psuje, jakie są jego wady. Tutaj link: http://cosiepsuje.com/

• Raffii
    Raffii
    05.03.2014, 21:54|Zgłoś nadużycie

Witam,

Jeśli możesz troche dołożyć to może warto zastanowić się nad S4 mini.
    Samsung Galaxy

• telekrowa
    telekrowa
    06.03.2014, 12:36|Zgłoś nadużycie

Po co aż taki aparat skoro sam napisałeś, że i tak go nie będziesz używał?

• ~Only Samsung
    06.03.2014, 16:45|Zgłoś nadużycie

Najlepiej zapytać klechę Rydzyka. On wie, jaki smartfon bedzie najlepszy z dostępem do konta osobistego swoich owieczek

• ~marek
    21.08.2017, 13:58|Zgłoś nadużycie

Myślę, że warto dołożyć i kupić telefon na co najmniej 3 lata. Sam w tych kryteriach o których piszesz (ale wyższych) mam Honor 8. Teraz wszedł P9, ale kosztuje prawie 2tys.

• WioLka34
    WioLka34
    22.08.2017, 20:31|Zgłoś nadużycie

A czy to ma być telefon na kartę (https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-play) czy w abonamencie? I czy wybierasz go z jakąś ofertą czy ogólnie chcesz kupić sam telefon? Sama zwykle wybieram jakiś dostępny telefon w salonie, bo jakoś tak sie składa, że zawsze wymieniam telefon akurat wtedy kiedy również mam zamiar zmienić operatora i szukam dobrych opcji.

• ~VoldekPoldek
    12.09.2017, 01:07|Zgłoś nadużycie

Z nowych telefonów polecam sprawdzić np Sony Xperia XZ Premium, jeśli lubisz telefony od Sonego to zdecydowanie warto mu się przyjrzeć, ma świetny wyświetlacz, rewelacyjny sterownik dźwięku, w ogóle wyposażony jest naprawdę dobrze. Tylko swoje kosztuje, w abonamencie w Playu za 200 zł dopiero można go kupić za 1 zł.

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ