Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Alcatel, LG, Samsung, Huawei czy Sony?

• ~arek.l34
    07.05.2017, 15:41 | Zgłoś nadużycie

Sprawa przedstawia się tak, że kończy mi się umowa w Orange i w piątek będę podpisywał nową - wraz z nowym telefonem.

Przejrzałem dokładnie oferty jakie tam są telefony i te które mnie interesują ze względu na parametry i możliwości finansowe i wyselekcjonowałem takie modele:
    - Alcatel Shine Lite
    - LG X Power
    - Samsung Galaxy J5
    - Huawei P8 Lite
    - Sony Xperia XA.

Czy jest możliwość który z nich jest najlepszy? Generalnie z tego co patrzyłem (lecz specjalistą nie jestem ba, w sumie średnio się znam) są dość podobne. LG na pewno się wyróżnia baterią.

Miałem teraz Samsunga Galaxy Grand Prime, ale był to fatalny wybór - po roku używania lampa błyskowa wyłącza telefon, nie działają aplikacje, zawiesza się. Stąd mam lekki uraz do Samsunga, ale słyszałem że GP był jednym z najgorszych telefonów jakie Samsung kiedykolwiek wypuścił i żebym się tym nie sugerował. Wszystkie są z 2016 roku, zaś Huawei z 2015, ale nie wiem czy to gra jakąkolwiek różnicę.

Generalnie zależy mi na tym, by aparat był porządny, no i żeby zwyczajnie płynnie chodził przed dłuższy czas.

• ~think
    10.05.2017, 12:00|Zgłoś nadużycie

Polecma Huawei. DObra firma , ma porządnie wykonane telefony. I co najważniejsze ich teleony nie są drogie tak wieć dostaniesz niezły sprzęcik w niskiej cenie:
    http://www.konsolowisko.pl/telefon-nowym-centrum-dowodzenia/

Na tej stronie jest opisane jak wybrać odpowiedni telefon.

Za Sony natomiast nie przepadam.