Telefon podobny do HTC one V.

• Saviox
    07.04.2012, 23:22 | Zgłoś nadużycie

Cześć.
    Poszukuję telefonu podobnego do HTC one V.
    Tzn, owy telefon mi się naprawdę podoba, m.in. ulepszony aparat, dźwięk, czy też ICS. Nie mniej jednak irytuje mnie jedna kwestia, a mianowicie brak przedniej kamerki, czego naprawdę mi brakuje w tym smartfonie.
    Dobrą propozycją jest HTC Desire S, jednakże ten aparat...

I właśnie z tym problemem się do Was zgłaszam, czy jesteście w stanie mi doradzić w sprawie jakiegoś ,,zamiennika", który będzie posiadać ową przednią kamerkę?
    W przypadku, gdy faktycznie nie znajdzie się lepsza propozycja, zostanę przy HTC One V, jakoś to przeboleję...

Pozdrawiam.

• ~Edek
    08.04.2012, 00:11|Zgłoś nadużycie

Motorola Atrix, Samsung Galaxy R, Wave III.

• Saviox
    Saviox
    08.04.2012, 00:21|Zgłoś nadużycie

Motorola - nie bardzo... jakoś nie mam miłych wspomnień z tą firmą.
    Wave III - wcześniej go chciałem, ale zniechęcił mnie Bada 2.0 , lubię ten system, jednakże jest on słabo wspierany, nie wspominając już o ubogim markecie.

Btw, doszedłem do wniosku, że 4 cale także by mi pasowało, tak więc możecie podawać typu do 4 cali, z góry dziękuję !

• ~Edek
    08.04.2012, 00:30|Zgłoś nadużycie

No to może Sony Xperia P.

Nieco droższy bo w przedsprzedaży za około 1650 zł, ale dużo lepszy.

• Saviox
    Saviox
    08.04.2012, 00:43|Zgłoś nadużycie

Niestety cena go niszczy na starcie.
    Mam zamiaru dać za telefon ~1300 zł , nie chcę więcej.
    Choć dziękuję, że się udzielasz :D

• ~Edek
    08.04.2012, 00:57|Zgłoś nadużycie

To jeszcze polecę Samsungi Galaxy S+ i Galaxy S Advance.

• Saviox
    Saviox
    08.04.2012, 11:41|Zgłoś nadużycie

wolalbym pominac serie galaxy, bo w moim mniemaniu telefony te robione sa na jedno kopyto, praktycznie nic sie w nich nie zmienia , ewentualnie jakies kosmetyczne zmiany. Tak wiec ponawiam pytanie, macie jakies inne, ciekawe propozycje , pomijajac serie ,, galaxy" , ktora chcac czy nie chcac jest juz wszystkim znana pod roznymi nazwami...

btw, z gory dziekuje ! i pisze z telefonu , tak wiec wybaczcie za wszelkie bledy ,jakie moglem popelnic , pozdrawiam, Saviox.

• xdomino996
    xdomino996
    08.04.2012, 11:45|Zgłoś nadużycie

Może Xperia U? Jedyny minus to trochę mała ,ale parametrami nie odstaje i kosztować ma koło 1.1 tyś

• Waveik
    Waveik
    08.04.2012, 12:15|Zgłoś nadużycie

W tej cenie jedynie sII

-- 

Wp Tango

• Saviox
    Saviox
    08.04.2012, 13:03|Zgłoś nadużycie

samsung s II ma 4.2 cale raczej , a to juz za duze monstrum na moje lapki . Xperia u natomiast nie jest jeszcze w sprzedazy ...:/

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    08.04.2012, 15:02|Zgłoś nadużycie

Sony Ericsson Xperia neo V
    Sony Ericsson Xperia Ray

-- 

"My Uncle says smoking crack is kinda cool"

• Saviox
    Saviox
    08.04.2012, 22:27|Zgłoś nadużycie

A co sądzicie o Sony Xperia Sola ? Ponoć przeciwnik HTC One V, nie mniej jednak ma on tę przednią kamerkę ! Specyfikacja też wygląda nieźle, no może poza baterią, która wydaje się być de facto słaba ...
    Hmm ,Sony broni baterii Soli mówiąc, iż jest ona wspierana przez nowoczesne technologie, ułatwiające długotrwałą pracę telefonu na baterii.. A co Wy o tym sądzicie ?
    Który z tych telefonów wydaje się być lepszy i dlaczego.

• ~Edek
    08.04.2012, 22:58|Zgłoś nadużycie

W marketingowe bzdury o baterii to nie wierz.

A co byś powiedział na Nokię Lumia 800?

• Saviox
    Saviox
    08.04.2012, 23:27|Zgłoś nadużycie

Hmm , krótko mówiąć, windows na komórkach nie jest moim fav. systemem :|

• krzysiekbit
    krzysiekbit
    09.04.2012, 11:43|Zgłoś nadużycie

Nie wiadomo kiedy sola bedzie dostepna.
    @Edek lumia nie ma kamery do wideorozmow.

-- 

"My Uncle says smoking crack is kinda cool"

• xdomino996
    xdomino996
    09.04.2012, 14:06|Zgłoś nadużycie

Nawet nie wiedziałem że Sola ma mieć kamerkę :) ,myślę że warto poczekać na te 2 telefony premiera P i U ma być w kwietniu/maju Sola pewnie podobnie ,a cała 3 ma ciekawą dodatki i czymś się wyróżnia. Ewentualnie chyba zostały by Ci jakieś Samsung.

• xdomino996
    xdomino996
    09.04.2012, 14:06|Zgłoś nadużycie

ciekawe*

• ~Norindel1
    09.04.2012, 15:01|Zgłoś nadużycie

Sola ma dwa rdzenie w porównaniu do One V i prawie bezdotykowy ekran. I dostanie Jelly Bean, One V na 90% nie. A cena będzie ta sama.

• Saviox
    Saviox
    09.04.2012, 15:47|Zgłoś nadużycie

Już nie pierwszy raz spotkałem się z informacją na różnych forach internetowych odnośnie wprowadzenia do sprzedaży Soli, a mianowicie ma zostać wprowadzona pod koniec kwietnia, więc wydaje się to być jak najbardziej kuszące, zważywszy, że do końcówki kwietnia niedaleko.
    Nie mniej jednak HTC One V ma ten swój... ,,dizajn" , świetną nakładkę systemową, która szczerze mówiąc bajecznie się przedstawia, natomiast nakładka SOLI jest taka... no dziwna , nie przyzwyczaiłem się do niej, aczkolwiek ten telefon ma o wiele lepszą specyfikację i zapewnioną aktualizację do Jelly bean ...

• ~Edek
    09.04.2012, 17:26|Zgłoś nadużycie

Skąd konkretnie wiesz, że będzie w kwietniu i że dostanie Jelly Bean?

• ~Norindel1
    09.04.2012, 17:35|Zgłoś nadużycie

Bo to Sony, a nie HTC. Tylko 3 telefony nie mają GB, i 4 nie będą miały ICS ze wszystkich modeli z Androidem Sony.