Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Komu zlecić pozycjonowanie?

• ~Kejnyw
    10.04.2014, 13:42 | Zgłoś nadużycie

Jak w temacie - komu zlecić pozycjonowanie - czy znacie kogoś kto mógłby ogarnąć ten temat?

• ~Tomasz
    11.04.2014, 09:14|Zgłoś nadużycie

Ja chętnie podejmę się tego zadania. Pracuję jako pozycjoner w jednej Gdańskich firm ale szukam też klientów prywatnych. Pisz na tomekmielewczyk@wp.pl

• urlht
    urlht
    11.04.2014, 12:06|Zgłoś nadużycie

Sprawdź Sem7

• ~Kakarman
    11.04.2014, 16:20|Zgłoś nadużycie

Wyślij zapytanie do http://seoventure.pl/
    Działają w tej branży od początku. Współpracowałem z nimi przy kilku moich stronkach. Wygrywają jakością usługi.

• ~LarryKowalsky
    11.04.2014, 18:46|Zgłoś nadużycie

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy - http://l4.net.pl

• ~Anex
    22.04.2014, 11:01|Zgłoś nadużycie

funkymedia pozycjonuje 2 moje stronki i efekty są ok. Przede wszystkim umowa jest przejrzysta bez wałków i kruczków.
    Można się z nimi dogadac i na pewno doradza cos niedoswiadczonej osobie w temacie.
    pzdr

• ~Alina
    30.04.2014, 07:36|Zgłoś nadużycie

Krótko zwięźle i na temat - www.damtox.pl
    Pozycjonuje u nich kilka swoich stron i jestem zadowolona. Polecam...

• Elokwentny22
    Elokwentny22
    30.04.2014, 19:11|Zgłoś nadużycie

Jaki jest koszt pozycjonowania strony z unikalną nazwą, w tagach bez konkurencji na google?

-- 

Najlepszy haft komputerowy w krakowie,polecam!

• ~Alina
    06.05.2014, 15:18|Zgłoś nadużycie

Ja tego nie wiem, ale napisz do damtox a oni za darmo zrobią ci wycenę...

• ~Packman
    29.05.2014, 12:01|Zgłoś nadużycie

Czemu ma służyć pozycjonowanie? Zdobyciu ruchu. No właśnie i gdy podpisywałem umowę z Seofriendly Solutions (to jest ich www: http://seo4.net/), powiedziałem im, że interesuje mnie wysoka duża oglądalność, bo od tego głównie zależy mój sukces. Muszę powiedzieć, że jak na razie wywiązują się ze powierzonego im zadania.

• ~Ania1982
    29.05.2014, 23:58|Zgłoś nadużycie

A ja polecam firmę http://www.reklamasem.pl Pozycjonują mi stronę od kilku lat i cały czas jestem na pierwszej stronie :)

• ~bostkacz
    03.07.2014, 06:54|Zgłoś nadużycie

Bardzo dobrą ofertę posiada aktualnie firma Apogeum - jest to w zasadzie jedna z największych agencji w Polsce.
    Ja wprawdzie kiedyś pozycjonowałem strony sam niemniej wraz z kolejnymi aktualizacjami google niestety ale stało sie to bardzo trudne tak wiec łatwo jest złapać bana robiąc to samemu...

• ~Edek45556456
    24.07.2014, 13:53|Zgłoś nadużycie

Strony www trudno teraz pozycjonować, ale nie ma rzeczy niemożliwych. To nie e-sklepy, gdzie z automatu jest większy ruch. Musi zająć się tym profesjonalna firma, bo jak sam się tym zajmiesz to Cię google zablokuje za spam :)

• komrun
    komrun
    24.07.2014, 14:37|Zgłoś nadużycie

Większość z tu poleconych dobrze się sprawdzi. Trzeba tylko pamiętać, żeby nie uprawiali czarnego SEO, bo to jednak psuje opinie o firmie

• ~Marikaw
    15.08.2014, 14:38|Zgłoś nadużycie

Firm jest całkiem sporo na rynku więc jak pokazuje chociażby ten wątek wybierać z kogo jest. Najlepiej chyba zebrać kilka firm i dopiero potem zacząć ich porównywać. Kiedyś właśnie w ten sposób wyłoniłam firmę Ditum z którą mam przyjemność współpracować do dnia dzisiejszego. W każdym razie dobrze wykonane pozycjonowanie naprawdę może dać kopa naszej stronie, tak samo jak złe może jej dać po dupie. Więc warto troszkę czasu poświęcić na wybór odpowiedniej firmy.

• ~Everest
    07.09.2014, 15:58|Zgłoś nadużycie

Zdecydowanie najlepiej jest zlecić to firmie, która już od wielu lat ma doświadczenie. Przykładowo godna polecenia jest Bizzit, firma od pozycjonowania stron z Katowic. Na pewno będą mogli skutecznie pomóc, szczególnie że już od wielu lat zajmują się pozycjonowaniem jak również innymi formami marketingu.

• ~Crazy.driver
    09.09.2014, 17:33|Zgłoś nadużycie

Ja osobiście korzystam z usług firmy : www.nomi-net.com.pl
    Jestem mega zadowolony a najbardziej mnie zaciekawiło to, że dopiero mogłem zapłacić gdy zobaczyłem efekty. Naprawdę warto

• komrun
    komrun
    31.10.2014, 16:17|Zgłoś nadużycie

Jest taka fajna firma w Katowicach bizzit.pl. Poza zwykłym pozycjonowaniem oferują jeszcze dodawanie firmy na ma mapach Google. Myślę, że warto:)

• ~Roksana
    15.12.2014, 17:44|Zgłoś nadużycie

Może i fajna, ale ja korzystam od lat z firmy Damtox i jestem zadowolona. W sumie to warto zaufać im...

• Robert.W-1970

Mogę polecić Ci firmę Grafpa. Jeśli zależy Ci na skutecznym i tanim pozycjonowaniu to nie masz się nad czym zastanawiać. Sam korzystałem z jej usług i jestem bardzo zadowolony.
    Więcej informacji www.grafpa.pl/oferta/pozycjonowanie-stron-www-krakow/

• ~Lublint
    31.12.2014, 12:25|Zgłoś nadużycie

Pozornie trudne pytanie, ale z całym sercem mogę polecić tych fachowców http://pozycjonowaniestronlublin.e-kreacja.pl/