Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Wybór etui do telefonu

• ~kainos221
    10.04.2014, 19:31 | Zgłoś nadużycie

Znajomi mi bardzo polecają tego sprzedawce i ten rodzaj etui, czy warto zakupić takie etui czy etui nie mają sensu ze względu na coraz bardziej wytrzymałe telefony ??

tu link do aukcji : Allegro

• bibliotekarka

Taki rodzaj etui jest świetny - miałam wcześniej tego typu etui ale nie gumowe, tylko plastikowe i dość szybko złamały się pewne części, przez co telefon mi wypadał.

• ~smetka
    20.05.2014, 13:11|Zgłoś nadużycie

Pewnie, że etui jest potrzebne. Smartphony wcale nie są wytrzymałe. Potrafią się popsuć po pierwszym upadku na podłogę.
    Warto jest jednak zabezpieczyć sprzęt....
    Tutaj masz całkiem spore porównanie etui do sprzętu Nokia:
    http://www.skapiec.pl/site/cat/207/filtr/_67182_0_0_0_0_0_0_0_0_0 - możesz sobie przejrzeć jakie ceny są w sklepach.
    Pozdrawiam.

• karolina45
    karolina45
    22.05.2014, 19:00|Zgłoś nadużycie

Ja mam taką obudowę silikonową na telefon i sprawdza się super.

konwersja plików

• agagata
    agagata
    27.05.2014, 08:57|Zgłoś nadużycie

Ja też miałam gumowe etui ale kolega mi odradził, ponieważ przez nie mocno się nagrzewa telefon. Czy to prawda?

• ~Jan Nowak
    28.05.2014, 22:04|Zgłoś nadużycie

Tak to prawda, że w gumowym etui telefon może się przegrzewać, szczególnie podczas grania w jakieś bardziej zasobożerne gry. Dodatkowo, jeśli między etui a telefon, dostanie się, np. ziarenko piasku, to obudowa może się porysować.

kainos221 Ja bym ci polecił takie etui, tylko, że z plastiku, np.
    coś takiego. Zwiększa ono objętość telefonu i obniża ergonomię. Telefony zazwyczaj projektowane są w taki sposób, żeby wygodnie leżały w dłoni, więc taki płaski i kanciasty futerał, obniża komfort użytkowania. Mimo tego, moim zdaniem warto , bo mam podobny, i nie raz uratował mój telefon, np. podczas upadku na chodnik.
    Zawsze można też kupić etui wsuwane.

• ~Kasia09
    11.08.2014, 11:13|Zgłoś nadużycie

Etui do telefonu jest bardzo przydatne! Może telefony są coraz trwalsze, ale wszystko co jest używane się zużywa. Tu upadnie, tam oblejemy kawą, warto zawsze mieć jakąś osłonkę. Ja kupiłam świetne etui tutaj: http://taniozchin.pl/taobao.php?name=view&id=36387804170 w fiołkowym kolorze, jak na kobietę przystało :P

• ~kkarusia88
    12.08.2014, 22:37|Zgłoś nadużycie

A ja chcę polecić etui z włóczki, miękkie, amortyzuje ewentualne upadki. Mój tel. uratowało przed zniszczeniem:)
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.729474767118961.1073741828.728106627255775&type=3

• ~komoreczka
    14.10.2014, 09:05|Zgłoś nadużycie

hej! etui sa na prawde przydatne szczegolnie ze nie trudno zeby smartfon wypadl z reki i po meczu... ostatnio widzialam swietne etui z klapka w sklepie internetowym. Nazwa cos z case4u jakos tak. Maja super wybor i rozne rodzaje etui moze cos znajdziesz

• ~oliwa95
    24.02.2016, 13:04|Zgłoś nadużycie

Ja kupiłam sobie silikonowe etui, takie śmieszne. Duży wybór jest na stronie etui-gsm .pl (bez spacji). Kupiłam minionka, ale też jest dużo innych fajnych np myszka minnie, mickey, kubuś puchatek, sulley i wiele innych. Mają też inne rzeczy np folie, szkła, słuchawki, rysiki. Polecam tą stronę

• ~mańka
    31.01.2017, 10:41|Zgłoś nadużycie

Ja fajne etui do telefonu tutaj kupowałam - https://iscratch.pl/produkty-smartwoods.html maja bardzo duży wybór. Ja te etui mam już pare miesiecy i jest fajne, nie ściera się ogólnie jestem zadowolona

• ~rago
    14.02.2017, 11:06|Zgłoś nadużycie

ja swój kupowałem w teletorium i jestem z niego bardzo zadowolony :)

• ~amber
    20.02.2017, 00:01|Zgłoś nadużycie

~rago
    ja swój kupowałem w teletorium i jestem z niego bardzo zadowolony :)

ja też mam stamtąd etui ;)

• Kamelcheon
    Kamelcheon
    20.02.2017, 09:50|Zgłoś nadużycie

Cześć , szukam w miarę taniego i jednocześnie odpowiednio trwałego etui do Huawei P9 . W mojej okolicy jest 1 sklep ale cena jest stanowczo za wysoka i szukam czegoś po necie . Gdzie takie coś mógłbym znaleźć w rozsądnej kwocie?

• Rasputin
    Rasputin
    21.02.2017, 05:25|Zgłoś nadużycie

No niestety tak czasami już jest, że w tych niektórych sklepach ceny są absurdalnie wysokie... Jeśli temat jest dalej aktualny to mogę ci podesłać namiary na miejsce gdzie ja kupuję i jestem zadowolony

• Kamelcheon
    Kamelcheon
    22.02.2017, 10:23|Zgłoś nadużycie

Tak , dalej aktualne

• Rasputin
    Rasputin
    23.02.2017, 05:45|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

obczaj sobie ten adres Tekst linka. Masz tam różne fajne etui w tym stilgut, w dobrej niemieckiej jakości. Ja już mam swoje jakiś czas i wszystko jest w porządku

• Kamelcheon
    Kamelcheon
    24.02.2017, 09:54|Zgłoś nadużycie

Dzięki , jak będę miał trochę więcej wolnego czasu to zobaczę co tam mają

• ~pink
    29.03.2017, 16:13|Zgłoś nadużycie

w Teletorium jest sporo modeli w rozsądnych cenach

• ~Amanda
    07.05.2017, 15:42|Zgłoś nadużycie

~pink
    w Teletorium jest sporo modeli w rozsądnych cenach

Zgadzam się, ja też kupowałam tam telefon.

• ~Monikaaaduda
    30.05.2017, 20:42|Zgłoś nadużycie

Ja szukałam czegoś niestandardowego bo mi się już zbrzydły te silikonowe i gumowe. Wybrałam takie drewniane z azteckim wzorem - https://iscratch.pl/etui.html :) super to wygląda, wsród znajomych nie widziała nikogo kto by miał podobne a wszyscy zachwalają