Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

[WP] BLACK - Powrót do kliszy.

• Noctous
    27.09.2014, 16:39 | Zgłoś nadużycie

W czasach Instagrama coraz większą popularność zdobywają aplikacje pozwalające edytować, "upiększać" zdjęcia. Stawiając na funkcje i szybkość edycji, developerzy zapominają o wygodzie i wyglądzie. Black stawia na świetny design i prostotę, oferując nam możliwość symulowania efektów czarno- białych klisz.
    Po zainstalowaniu aplikacji, widzimy kolekcję naszych zaimportowanych zdjęć. Twórca stawia na minimalizm, całe UI jest utrzymane w czarno-białej tonacji.

Z paska wyboru mamy dostęp do edycji, usunięcia lub zapisania uprzednio wybranego zdjęcia.

Po tapnięciu na ikonkę "Edit" naszym oczom ukazuje się proste menu. W góry przewijać możemy nazwy poszczególnych klisz, zmieniając tym samym nasycenie, odcienie szarości i szumy.
    [IMG]http://i.imgur.com/Hc5r70j.jpg[/IMG]
    [IMG]http://i.imgur.com/Ek28lfi.jpg[/IMG]
    Nie jest to jednak wszystko, co oferuje nam ta aplikacja. Pod ikoną dwóch fal na pasku, skrywa się jeszcze jedno menu edycji. Dostępne są tam opcje takie jak wyblaknięcie zdjęcia, winieta czy (działające wyśmienicie) krzywe.

Jak już wspomniałem, BLACK jest jak dla mnie najładniejszą aplikacją dostępną w sklepie Windows Phone Store. Doskonałe narzędzie do szybkiej edycji, skrywa także krzywe, które jak dla mnie, w tego typu aplikacji są strzałem w dziesiątkę. Brak jakichkolwiek przycięć czy lagów sprawia, że kiedy potrzebuję efektu czarno - białej kliszy, sięgam po to rozwiązanie.
    Ocena: 10/10
    Cena: darmowa.

Link do aplikacji (klik).

• th_wp-black-powrot-do-kliszy_589.jpg
    • th_wp-black-powrot-do-kliszy_590.jpg
    • th_wp-black-powrot-do-kliszy_591.jpg
    • th_wp-black-powrot-do-kliszy_592.jpg
    • th_wp-black-powrot-do-kliszy_593.jpg
    • th_wp-black-powrot-do-kliszy_594.jpg
    • th_wp-black-powrot-do-kliszy_595.jpg
    • th_wp-black-powrot-do-kliszy_596.jpg
  • AgnesL
    AgnesL
    12.10.2014, 14:54|Zgłoś nadużycie

Ciekawa aplikacja, nie natknęłam się na nią wcześniej. Trzeba będzie wypróbować.

• Noctous
    Noctous
    12.10.2014, 19:56|Zgłoś nadużycie

AgnesL
    Ciekawa aplikacja, nie natknęłam się na nią wcześniej. Trzeba będzie wypróbować.

Polecam, bo appka jest genialna!