Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

[WP] Sofa Score czyli niezbędnik kibica.

• Pelart
    03.10.2014, 18:08 | Zgłoś nadużycie

Wstęp

Smartfony. Chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo staliśmy się uzależnieni od tych podręcznych cudów techniki.
    W moim odczuciu ich największą zaletą jest fakt, że dają użytkownikowi możliwość wyłowienia konkretów w zalewającym nas morzu informacji. Głównym narzędziami ku temu stały się aplikacje mobilne.

Windows Phone musiał i chyba nadal musi mierzyć się z opinią tego uboższego i pomijanego przez developerów systemu.
    Wybierając OS Microsoftu liczyłem się więc z problemami.
    Zupełnie niepotrzebnie, szybko skompletowałem zestaw niezbędnych mi aplikacji.

Najwięcej czasu zajęło mi wyszukanie programu, pozwalającego zanurzyć się w świecie sportu, mojej największej pasji. I Wiecie co? Udało się, znalazłem Sofa Score.

O Programie

SofaScore to aplikacja umożliwiająca nam śledzenie wyników rozgrywek sportowych na żywo jak i już po ich zakończeniu, opiera się na danych z serwisu Sofascore.com.

O jej jakości świadczy choćby ocena jaką uzyskuje w sklepie, 5 gwiazdek przy 787 głosach mówi samo za siebie. Aplikacja jest ciągle aktualizowana, ostatnio 25 września tego roku, to również cieszy biorąc pod uwagę podejście wielu developerów.

Instalacja przebiega błyskawicznie, aplikacja waży jedynie 8 mb. Zapewnia wsparcie dla wielu języków, wśród których oczywiście znalazł się polski.

Pierwsze uruchomienie. Aplikacja otwiera się sprawnie,bez zbędnego czekania.
    Przy pierwszym uruchomieniu pojawia się monit o wyborze drużyn, którym kibicujemy i których wyniki szczególnie chcemy poznawać.

Sama aplikacja wygląda o prostu dobrze, jest czytelna, kolorowa i moim zdaniem atrakcyjna dla użytkownika. Minusem jest pasek reklam który nie przeszkadza jedna w korzystaniu z aplikacji.

W lewy górnym rogu znajdziemy przycisk menu, gdzie znajdziemy:

- wyszukiwarkę

- możliwość zalogowania( po zalogowaniu znikają reklamy)

- zakładkę wyboru dyscypliny

- ustawienia

- zakładkę oceny i recenzji aplikacji

To co odróżnia SofaScore od podobnych aplikacji jest mnogość dyscyplin jakie pozwala nam ona śledzić. Coś dla siebie znajdzie tu zarówno fa piłki nożnej czy tenisa jak i snookera czy rzutek. Przyznam,że ta różnorodność zrobiła na mnie największe wrażenie.

Po wyborze interesującej nas dyscypliny poruszamy się między trzema głównymi kartami:

Wszystkie mecze - znajdziemy tutaj informacje o spotkaniach, jakie czekają na nas w poszczególnych ligach.

Ulubione - wyniki drużyn czy spotkań które wcześniejszej dodaliśmy do ulubionych.

Na żywo - wyniki aktualnie rozgrywanych spotkań.

Na tym nie koniec, wybrane spotkanie może być przypięte w formie kafla do pulpitu głównego a jego wynikiem możemy podzielić się ze znajomymi udostępniając w wiadomości czy mailu.

Aplikacja oferuje mnóstwo informacji, począwszy od aktualnej tabeli po wyniki ostatnich spotkań jak i kadry zespołów z informacjami o poszczególnych zawodnikach. WOW!

Podsumowanie:

Możliwości jakie daje SofaScore są na prawdę duże, stąd pewnie zadowolenie wśród użytkowników i bardzo pozytywne opinie, do których również ja się dołączam i polecam.

Zalety:

- niewielki rozmiar
    - szybkość działania
    - wygląd
    - ilość dostępnych dyscyplin

Wady:

- reklamy dla niezalogowanych
    - brak relacji live ( opcja dostępna w konkurencyjnej aplikacji)

Korzystając z aplikacji skupiałem się na meczach piłki nożnej, jeżeli dla innych dyscyplin dane są równie szczegółowe pozostaje pogratulować wydawcy. Polecam

• Pelart
    Pelart
    03.10.2014, 18:12|Zgłoś nadużycie
+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ