Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

[WP] Photo Lock Free

• NarQu
    05.10.2014, 19:26 | Zgłoś nadużycie

Jeżeli chcemy zachować prywatność naszych zdjęć czy filmów warto zainteresować się aplikacją Photo Lock Free, która daje nam możliwość zablokowania galerii specjalnym kodem lub wzorem znanym użytkownikom androida. Dzięki takiej aplikacji, nasze zdjęcia i filmy nie wpadną w niepowołane ręce.

Pierwszorzędną funkcją aplikacji jest blokada zdjęć i filmów za pomocą hasła, lub wzoru. Poza tym mamy możliwość edycji zdjęć, takie jak kadrowanie, przycinanie obracanie oraz możliwość dodawania do nich rożnych efektów.

Oprócz powyższych mamy możliwość tworzenia albumów, usuwania, importowania czy eksportowania zdjęć oraz dostajemy możliwość nagrywania video. Wszystko wygląda ładnie, dzięki doskonałej animacji.

W przypadku kiedy zapomnimy hasła czy wzoru, możemy je zresetować, dzięki linkowi który przyjdzie na naszego maila.

Aplikacja jest darmowa, więc każdy może ją sobie zainstalować i przetestować.

• th_wp-photo-lock-free_616.jpg
    • th_wp-photo-lock-free_617.jpg
    • th_wp-photo-lock-free_618.jpg
  • ~jem kupe
    10.10.2014, 14:36|Zgłoś nadużycie

kiedys zalozylem sobie konto na google+ zeby moc pisac komentarze. jakie bylo moje zdziwienie, kiedy okazalo sie, ze na moim profilu znajduje sie moje zdjecie... google sam pobral sobie zdjecie z mojego telefonu i umiesil je na moim profilmu bez mojej zgody. tzn. zgodzilem sie pewnie zatwierdzajac jakis regulamin, ktorego nie chcialo mi sie czytac. czy istnieje jakas aplikacja blokujaca takie "zagrywki"?

• ~stark
    10.10.2014, 15:47|Zgłoś nadużycie

Żadna mi nowość, takie funkcje oferuje QuickPic
    Oczywiście chowa pliki tylko w galerii a nie szyfruje czy blokuje więc da się je otworzyć przez menedżer, ale nie każdy o tym wie i nie wie gdzie ich szukać ;)