Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

[WP] Filmweb

• lionel
    07.10.2014, 23:03 | Zgłoś nadużycie

Gdy pierwszy raz zobaczyłem reklamę aplikacji Filmweb na WP wzruszyłem ramionami. Ot, znowu jakaś aplikacja z opisem filmów, nic nie wartego instalowania w pamięci urządzenia. Przecież opis filmu jestem w ciągu chwili w stanie znaleść na Wikipedii, zajmie to porównywalnie tyle ile odpalenie aplikacji. Zmieniłem jednak zdanie po skorzystaniu z programu.

Do dyspozycji bowiem mamy aplikacje zawierającą nie tylko całą bazę filmów, życiorysy aktorów, mnóstwo danych które przydadzą się miłośnikom kina. Filmweb zawiera również adresy kin wraz z aktualnym repertuarem, dane - numery telefonu, strony i adresy kin na mapie. Z kolei włączając usługę lokalizacji aplikacja pokaże repertuar z kin blisko nas.

Jednak "ficzerem" który kupił mnie był program tv. Ilu z nas opłaca abonament na telewizję satelitarną nie wykorzystując posiadanych kanałów z braku czasu? Z filmwebem wystarczy otworzyć aplikacje, zalogować bądź zarejestrować się i wypełnić Gustomierz. Później jest z górki - aplikacja pokazuje nam filmy i seriale z całego tygodnia które mogą nam się spodobać. Za pomocą jednego kliknięcia program dodajemy do zaplanowanych. Listę wystarczy tylko zaprogramować na dekoderze i voila! Szybkie, łatwe i skuteczne. Jeśli natomiast nie mamy dekodera z nagrywarką, Filmweb w postaci alertu przypomni nam kiedy rozpocznie się dany program.

Jeśli tylko interesujecie się kinem aplikacja jest stworzona dla Was

+ ogromna baza filmów, aktorów, gier, informacji o kinach i mnóstwo innych
    + przypomnienia
    + rekomendacje programów - Gustomierz
    + repertuar kin w pobliżu

- przypomnienia tylko o godzinie startu emisji - nie można ustawiać ich wcześniej
    - program telewizyjny tylko od niedzieli do niedzieli

Aplikacja jest darmowa, możecie ją pobrać zarówno na urządzenia z 512 i 1 gb pamięci Ram
    polecam :)

• AgnesL
    AgnesL
    11.10.2014, 11:16|Zgłoś nadużycie

Świetna i rzeczowa recenzja. Konkretna, przydatna i widać, że NIE pisana na kolanie :). Duży plus za nakreślenie zalet oraz niedociągnięć aplikacji.

• lionel
    lionel
    12.10.2014, 15:21|Zgłoś nadużycie

i jeszcze jedna ważna rzecz - aplikację zainstalujecie również na starszych telefonach z Windows Phone 7.8 :)

• sergiozasa
    sergiozasa
    30.03.2017, 10:17|Zgłoś nadużycie

uwielbiam tą stronę:)

• królikatom
    królikatom
    17.04.2017, 12:39|Zgłoś nadużycie

Dla mnie z kolei ta aplikacja to jedna wielka pomyłka. W ogóle nie jest intuicyjna a raczej próbuje taką być, poza tym nie podoba mi się szata graficzna. Strona filmwebu jest na tyle przejrzysta na urządzeniach mobilnych, że aplikacja nie ma sensu.

• Xanti
    Xanti
    27.04.2017, 13:00|Zgłoś nadużycie

Tak się niestety składa, że niektóre aplikacje (najczęściej te związane z dużymi serwisami internetowymi) nie mają większego sensu, ponieważ strony internetowe na telefonach z androidem przegląda się wyjątkowo dobrze. Dzisiaj właściwie każdy może założyć własną stronę opartą o jakiegoś cmsa, która idealnie wyświetlać się będzie na ekranach smartfonów. Poczytać o takich rozwiązaniach można na https://smartbees.pl/blog/drupal-8-cms-z-nowymi-mozliwosciami. Do różnego rodzaju rozwiązań mobilnych warto się przyłożyć.

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ