Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Tydzień #3: Po kodzie na 75 zł zgarniają...

• Mateusz_Żołyniak
    08.10.2014, 01:18 | Zgłoś nadużycie

Znowu musieliście nieco poczekać, ale to co napiszę powinno ucieszyć wszystkich. Zacznę od zwycięzcy z zeszłego tygodnia.

Został nim Pelart, który przygotował recenzję ciekawej aplikacji dla kibiców i fanów sportu.

Biorąc pod uwagę, że w zeszłym tygodniu zabrakło drugiej recenzji aplikacji, postanowiłem wyróżnić także Bounce, który dwa tygodnie przygotował kilka ciekawych wpisów, ale nie załapał się do trójki zwycięzców. Teraz za to dostaniesz od nas kod.

PS#1. Przepraszam Was jeszcze raz najmocniej za opóźnienia w wysyłaniu, ale nie wynikały one z naszej złej woli czy lenistwa. Ucieszy was pewnie jednak, że otrzymałem już kody i jutro z rana będę wysyłał je na adresy, na które rejestrowaliście swoje konta.
    PS#2. W tym tygodniu nie będzie opóźnień w ogłoszeniu wyników :)

-- 

• Mateus
    Mateus
    08.10.2014, 15:22|Zgłoś nadużycie

Do mnie kod dzisiaj dotarł. Jedyne co mnie zdziwiło to to, że dostałem 5 zł więcej

• Mateusz_Żołyniak

Mateus
    Do mnie kod dzisiaj dotarł. Jedyne co mnie zdziwiło to to, że dostałem 5 zł więcej

Nie narzekaj :)

-- 

• 94smichal
    94smichal
    08.10.2014, 19:29|Zgłoś nadużycie

Ja również dostałem dziś kod :) Dziękuję bardzo i życzę powodzenia innym użytkownikom w następnych turach konkursu :)

pozdrawiam