Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

[WP] Shortcuts+Music - Czyli Muzyczne Skróty-Kafle

• Dear7
    14.10.2014, 12:29 | Zgłoś nadużycie

Shortcuts+Music - Sterowanie odtwarzaczem... bez wchodzenia do odtwarzacza?

Tak, to prawda - systemowy odtwarzacz ma raczej więcej przeciwników niż zwolenników i do tych przeciwników należę również ja. Długo szukałem jakiejś
    darmowej alternatywy... bezskutecznie - aż w końcu postawiłem diagnozę: "nie istnieje ani jeden bezpłatny MP3 Player, który byłby odrobinę lepszy od tego wbudowanego".
    Po drugie ta odrażające szaty graficzne rodem z ubiegłego wieku. Grafika ma ogrmone znaczenie dla kogoś (czyt. ja) kto potrafi skasować aplikacje
    tylko z powodu niechlujnie wykonanej ikony. Odniosłem wrażenie, że dział odtwarzaczów w sklepie WP to jedna wielka kpina.
    Receptą okazał się program Shortcuts+Music autorstwa Nyguen'a Nhu Son'a, na który natrafiłem po wielogodzinnych poszukiwaniach na komputerze.

Programy, które powodują, że korzystanie z telefonu staje się jeszcze bardziej przyjemne, to prawdziwe perełki. Taką aplikacją nie wątpliwie jest darmowy program Shortcuts+Music
    oferujący skróty muzyczne, które można przypiąć w formie kafelków do ekranu głównego. Do dyspozycji mamy 3 funkcje muzyczne (pauza, cofnij utwór,
    następny utwór), które co warto zaznaczyć, działają niezależnie, tzn. nie przenoszą nas do programu, ani odtwarzacza.
    Od teraz możemy słuchać muzyki w ogóle nie zaglądając do żadnego programu! Wystarczy przygotować sobie playlistę z ulubionymi utworami i przypiąć
    ją do menu głównego, dołączyć również kafelek wyłączania odtwarzacza (z programu "Zatrzymaj Muzykę") i w połączeniu z bocznymi przyciskami telefonu
    mamy kompletny zestaw narzędzi do operowania Playerem. Aplikacja oferuje również 11 innych kafelków skracających drogę do różnych ustawień systemowych
    takich jak (WI-Fi, blokada ekranu, tryb samolotowy, itd.). Można rzec śmiało - piękno tkwi w prostocie, czego dowodem jest ten użyteczny program! ;)

Zalety:

- funkcjonalność
    - przejrzystość
    - estetyka wykonania

Wady:

- brak

Pobierz:

http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/shortcuts-music/598c3a55-eece-4d1a-bd39-f9272ef56b99

• Dear7
    Dear7
    14.10.2014, 12:37|Zgłoś nadużycie

Ktoś może powiedzieć, że to samo da się robić za pomocą bocznych przycisków. Ta opcja wydaje się być bardziej wygodna i mniej irytująca - po co nadużywać przycisków, które w Lumiach często się psują? ;)

• Dear7
    Dear7
    15.10.2014, 18:11|Zgłoś nadużycie

*odtwarzaczy

• Dear7
    Dear7
    17.10.2014, 00:59|Zgłoś nadużycie