Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

[WP] Kilka przydatnych aplikacji

• lrprl
    23.10.2014, 12:30 | Zgłoś nadużycie

Cóż, każdy z Nas używa kilka małych aplikacji. Nie ma sensu robienia oddzielnego tematu dla każdej z nich, więc postaram się tutaj wypisać te, z których ja korzystam i pokrótce je omówić.

Pierwszą małą aplikacją, z której często korzystam to 1000 Słówek - Angielski, aplikacja dostarcza nam 1000 najpopularniejszych słówek w języku angielskim i po prostu uczymy się ich. Ja polecam quizy - moim zdaniem najlepszy sposób nauki słówek. Za każde poprawne przetłumaczenie słówka dostajemy gwiazdkę, a po uzbieraniu 5 gwiazdek dane słówko zmieni się na inne. I tak do 1000 słówek :)

Często korzystam również z Allegro. Motywuje zwłaszcza możliwość zdobycia kodu o wartości 20zł!

Flashlight XT cenię głównie za prostotę oraz za przeźroczysty kafelek na ekranie głównym. Co tu dużo mówić, po prostu latarka led, bez bajerów. Jedyną dodatkową opcją jest przełączenie się na świecenie ekranem i ustawienie koloru.

Chcesz coś wygrać? To może powinieneś skorzystać z aplikacji Konkursy Tutaj nie ma się co się rozpisywać. Wchodzisz, sprawdzasz czy są jakieś nowe konkursy. Jeżeli jest to bierzesz udział i czekasz, aż wygrasz :)

Lubisz bawić się aparatem? Lumia Refocus jest wprost idealna dla Ciebie. W aplikacji możesz zmieniać ostrość wybranych elementów na zdjęciu już po jego wykonaniu! Możesz również ustawić tak, aby wszystko było ostre :)

Od kiedy Microsoft umożliwił ustawienie tapety, denerwują mnie nieprzeźroczyste kafelki, lub czarne tło w przypadku braku kafelka.
    Aplikacja Puste kafelki to po prostu... puste kafelki. Ustawiamy taki na ekranie głównym i nie mamy pustego miejsca, a przeźroczysty kafelek. W przypadku braku tapety kafelek jest w kolorze menu :)

A skoro już przy temacie tapet jesteśmy. Wallpapers HD to prosta aplikacja, gdzie w łatwy sposób znajdziemy wymarzoną tapetę i to w jakości HD!

Transportoid to aplikacja służąca do sprawdzania o której mamy MPK! Jest to jedna z lepszych aplikacji na WP i działa poprawnie. Od siebie mogę dodać, że jeszcze nigdy mnie ta aplikacja nie okłamała i godziny MPK były prawidłowe. Możemy na pulpicie umieszczać kafelki ze skrótami do najważniejszych linii, a kafelki są przeźroczyste.

To by było tyle z moich mini-aplikacji, z których korzystam. Mam nadzieję, że niektóre również Wam się spodobają :)

• Appolloft
    Appolloft
    11.03.2016, 13:08|Zgłoś nadużycie

O większości z nich nie wiedział, dzięki. TEraz testuję i napiszę coś więcej czy mi się przydały.

-- 

Loftbar.pl - tylko u nas kinkiety industrialne