Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

[WP] Zdrowie i kondycja

• rewbek
    24.10.2014, 15:16 | Zgłoś nadużycie

Zdrowie i fitness.

Zdrowie i fitness to aplikacja od Microsoftu, która łączy w sobie rejestrator aktywności fizycznej oraz elementów z nią pokrewnych takich jak chociażby dieta, czy podręczny atlas zdrowia, a także instruktaż treningów.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie.
    Tak można by powiedziec o Endomondo i aplikacji MS. Użytkownicy WP prócz Endomondo maja do dyspozycji aplikację Zdrowie i fitness która jest darmowa i posiada funkcje rejestracji naszej aktywności, jednak mało osób o niej wie, a wszechobecnie uwielbione jest Endomondo.
    To juz nie czasy gdy na WP brakuje aplikacji firm trzecich, a brak zainteresowania ze strony jakiejś firmy musi odstraszać od kafelków i ujmować ich funkcjonalności. Aktualnie WP oferuje nam te wszystkie 'ficzery' na starcie. Sami sprawdźcie Zdrowie i fitness żeby się przekonać.

Kolejna ciekawa funkcja, ktora wyróżnia Zdrowie i fitness na tle innych monitorów aktywności, jest to iż w aplikacji znajdziemy instrukcje wykonywania różnych ćwiczeń, np. spod znaku jogi czy pilatesu, a to wszystko w formie kilkudziesięciominutowych treningów, lub jako pojedyncze ćwiczenia.

Co więcej, mamy tez do dyspozycji monitor diety, który obliczy kalorie spożywanych przez nas posiłków i przedstawi analizę z podziałem na białka, tłuszcze oraz węglowodany. Możemy wiec go wykorzystać jako konstruktor do stworzenia idealnej diety.
    W aplikacji mamy także wyszukiwarkę produktów która dostarcza nam informacje na temat wielu produktów w postaci wartości odżywczych. Wyszukanie takich produktów jak Nutella, czy chipsy Lays nie stanowią problemu dla aplikacji Microsoftu.

Kolejna ciekawa funkcja to wyszukiwarka chorób i kontuzji na podstawie podanych objawów. Do dyspozycji mamy mapę ciała, na której możemy wskazać o ktora część ciała nam chodzi. Ponadto aplikacja zawiera encyklopedie chorób z ich opisem, objawami, przyczynami zachorowań itp.

W mojej opinii jest Zdrowie i fitness to aplikacja stworzona z myślą o aktywności fizycznej oraz zdrowiu, która jest bardzo uniwersalna i tworzy jedną, spójną całość, ktora jest bardzo dopracowana.

Polecam sprawdzić tę aplikację wszystkim osobom które lubią aktywność fizyczna, a troska o figurę i dietę nie jest dla nich tematem obcym. Nie zawiedziecie się!

Sklep:Zdrowie i fitness

screenshooty pochodzą z windowsphone.com/pl-pl/store

• ~merka
    13.10.2016, 14:33|Zgłoś nadużycie

Takie aplikacje na pewno się przydają. Teraz to nawet szczoteczki elektryczne mogą się łączyć z telefonem.

• Iskra55
    Iskra55
    24.10.2016, 11:53|Zgłoś nadużycie

Aplikacja całkiem fajna, miałam i używałam. ;-) duża frajda na początku później już mniej ale ogólnie oceniam na duży plus ;-)

-- 

Jestem Janek, pracuje w kancelarii podatkowej, rozliczam zwrot podatku.

• ~Slavis
    03.11.2016, 08:58|Zgłoś nadużycie

Zawsze lepiej, jak to jest produkt polski. Ja zawsze wybieram polski towar, jeżeli tylko jest taka możliwość. Potem wystarczy tylko przetłumaczyć instrukcję obsługi takiego urządzenia i zacząć eksportować.

• KSAWERY55
    KSAWERY55
    07.11.2016, 11:55|Zgłoś nadużycie

Ja mam teraz Samsunga S4 i zastanawiam się nad zainstalowaniem tej apki, ale po komentarzach pozytywne opinie wiec też chce ją wypróbować ;-)

-- 

Marze aby założyć własne biuro rachunkowe pracować jako księgowa.

• totulove
    totulove
    07.12.2016, 09:19|Zgłoś nadużycie

Całkiem fajna aplikacja, tylko czasami jest z nią problem i bardzo wolno chodzi, a tak poza tym to na wielki plus :)

-- 

Od wielu lat pracuję jako księgowa Przemyśl.

• mefeko
    mefeko
    15.12.2016, 19:48|Zgłoś nadużycie

Sądze, ze fajnie poznanawac ludzi z roznymi przekonaniami, zeby miec poglad po weryfikacji wielu zaleznosci, a nie tylko moje widzi mi sie :)

-- 

Ogromna nadwaga! musze w koncu skuteczne odchudzanie tabletki gdzie są takie?:(

• reipel
    reipel
    19.12.2016, 16:19|Zgłoś nadużycie

Bardzo fajne!

• maro945
    maro945
    20.12.2016, 18:04|Zgłoś nadużycie

W porządku się to czyta jak najbardziej na plus czekam na więcej

• adazjada
    adazjada
    29.12.2016, 08:56|Zgłoś nadużycie

Bardzo fajna aplikacja, bez wątpienia się przyda, ja natomiast z racji bardzo częstych treningów i pilnowania swojej diety korzystam z kalkulatora kalorii http://ar.pl/kalkulatory/kalkulator-kalorii/ ale chyba przerzucę się na tą aplikację bo w tym moim nie ma apki a nie chce mi się cały czas na www wchodzić :) pozdrawiam

• dorith
    dorith
    10.01.2017, 11:04|Zgłoś nadużycie

Jak na tak małą aplikację, to zabiera bardzo dużo pamięci, a tak poza tym to ok :)

-- 

Od wielu lat pracuję jako doradca finansowy oraz księgowa Jelenia Góra

• rester
    rester
    13.01.2017, 13:45|Zgłoś nadużycie

Świetna apka, moge polecić każdemu! :)

-- 

Od wielu lat pracuję jako księgowa Kraków

• medil
    medil
    18.01.2017, 13:33|Zgłoś nadużycie

Używam i sobie chwalę :)

• jolala
    jolala
    26.01.2017, 17:44|Zgłoś nadużycie

Dzisiaj ja zainstaluję i przetestuję :).

• magdalena49
    magdalena49
    27.01.2017, 10:28|Zgłoś nadużycie

bardzo fajna aplikacja :)

• omall
    omall
    16.02.2017, 14:49|Zgłoś nadużycie

Rzeczywiście całkiem ciekawa ta aplikacja. Będę musiała ją sobie sprawdzić :)

-- 

Ver­ba vo­lant, scrip­ta ma­nent. (łac.) - księgowa Warszawa

• dinda
    dinda
    07.04.2017, 13:07|Zgłoś nadużycie

Podoba mi się! Dobrze działa :)

• królikatom
    królikatom
    22.04.2017, 21:26|Zgłoś nadużycie

Taka aplikacja jest bardzo przydatna. W codziennym życiu, kiedy staram się trzymać linie i być aktywny, apka jest super! Pomaga w systematycznym jedzeniu i przypomina o ćwiczeniach fizycznych. Polecam serdecznie.

• nasin
    nasin
    26.04.2017, 11:14|Zgłoś nadużycie

Super Apka, pozdrawiam :)

--
    Księgowa Wałbrzych

• ~Bartek12
    12.05.2017, 15:34|Zgłoś nadużycie

Dobra aplikacja muszę to mieć
    Porady finansowe

• ~Szczupła
    18.05.2017, 15:02|Zgłoś nadużycie

Fajna apka. Ja dodatkowo różne ciekawe info dotyczące odchudzania znajduję na tej stronie szczuplakobieta