Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

[WP] Zdrowie i kondycja

 • rewbek
  24.10.2014, 15:16 | Zgłoś nadużycie

  Zdrowie i fitness.

  Zdrowie i fitness to aplikacja od Microsoftu, która łączy w sobie rejestrator aktywności fizycznej oraz elementów z nią pokrewnych takich jak chociażby dieta, czy podręczny atlas zdrowia, a także instruktaż treningów.

  Cudze chwalicie, swojego nie znacie.
  Tak można by powiedziec o Endomondo i aplikacji MS. Użytkownicy WP prócz Endomondo maja do dyspozycji aplikację Zdrowie i fitness która jest darmowa i posiada funkcje rejestracji naszej aktywności, jednak mało osób o niej wie, a wszechobecnie uwielbione jest Endomondo.
  To juz nie czasy gdy na WP brakuje aplikacji firm trzecich, a brak zainteresowania ze strony jakiejś firmy musi odstraszać od kafelków i ujmować ich funkcjonalności. Aktualnie WP oferuje nam te wszystkie 'ficzery' na starcie. Sami sprawdźcie Zdrowie i fitness żeby się przekonać.

  Kolejna ciekawa funkcja, ktora wyróżnia Zdrowie i fitness na tle innych monitorów aktywności, jest to iż w aplikacji znajdziemy instrukcje wykonywania różnych ćwiczeń, np. spod znaku jogi czy pilatesu, a to wszystko w formie kilkudziesięciominutowych treningów, lub jako pojedyncze ćwiczenia.

  Co więcej, mamy tez do dyspozycji monitor diety, który obliczy kalorie spożywanych przez nas posiłków i przedstawi analizę z podziałem na białka, tłuszcze oraz węglowodany. Możemy wiec go wykorzystać jako konstruktor do stworzenia idealnej diety.
  W aplikacji mamy także wyszukiwarkę produktów która dostarcza nam informacje na temat wielu produktów w postaci wartości odżywczych. Wyszukanie takich produktów jak Nutella, czy chipsy Lays nie stanowią problemu dla aplikacji Microsoftu.

  Kolejna ciekawa funkcja to wyszukiwarka chorób i kontuzji na podstawie podanych objawów. Do dyspozycji mamy mapę ciała, na której możemy wskazać o ktora część ciała nam chodzi. Ponadto aplikacja zawiera encyklopedie chorób z ich opisem, objawami, przyczynami zachorowań itp.

  W mojej opinii jest Zdrowie i fitness to aplikacja stworzona z myślą o aktywności fizycznej oraz zdrowiu, która jest bardzo uniwersalna i tworzy jedną, spójną całość, ktora jest bardzo dopracowana.

  Polecam sprawdzić tę aplikację wszystkim osobom które lubią aktywność fizyczna, a troska o figurę i dietę nie jest dla nich tematem obcym. Nie zawiedziecie się!

  Sklep:Zdrowie i fitness

  screenshooty pochodzą z windowsphone.com/pl-pl/store

 • 2sterowniczek3

  Ostatnio mam fazę na fit życie, także pewnie spróbuję ;p Ciekawią mnie wszystkie aplikacje związane ze zdrowym stylem życia :D

 • Bebele
  Bebele
  09.06.2017, 14:07|Zgłoś nadużycie

  Ciekawa sprawa. O kondycję trzeba dbać, a jeżeli pomaga nam w tym technologia, to jest super :) Na szczęście coraz więcej takich apek powstaje.

 • Moonsoon
  Moonsoon
  13.06.2017, 02:20|Zgłoś nadużycie

  Ja korzystam z tym aplikacji do biegania (nie podam nazwy, żeby nie robić reklamy :D). W sumie to niezła sprawa - pomaga trzymać kondycję :)

 • Moonsoon
  Moonsoon
  22.06.2017, 15:43|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

  Ja to miałem przejścia z dietą. Na szczęście znalazłem coś takiego jak catering dietetyczny. Trudno jest samemu przygotowywać dietetyczne dania, bo wszyscy wiemy, że są one dość wymagające. Gdyby nie catering dietetyczny (a konkretniej: Tekst linka) to bym sam nie dał rady.

 • renon
  renon
  26.06.2017, 11:09|Zgłoś nadużycie

  Na Androidzie 4.4 odpalała mi się apka bez problemu, a na 6.1 już nie chce w ogóle...

  -- 

  "Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi." - księgowa Kraków