Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

[WP] Zdrowie i kondycja

• rewbek
    24.10.2014, 15:16 | Zgłoś nadużycie

Zdrowie i fitness.

Zdrowie i fitness to aplikacja od Microsoftu, która łączy w sobie rejestrator aktywności fizycznej oraz elementów z nią pokrewnych takich jak chociażby dieta, czy podręczny atlas zdrowia, a także instruktaż treningów.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie.
    Tak można by powiedziec o Endomondo i aplikacji MS. Użytkownicy WP prócz Endomondo maja do dyspozycji aplikację Zdrowie i fitness która jest darmowa i posiada funkcje rejestracji naszej aktywności, jednak mało osób o niej wie, a wszechobecnie uwielbione jest Endomondo.
    To juz nie czasy gdy na WP brakuje aplikacji firm trzecich, a brak zainteresowania ze strony jakiejś firmy musi odstraszać od kafelków i ujmować ich funkcjonalności. Aktualnie WP oferuje nam te wszystkie 'ficzery' na starcie. Sami sprawdźcie Zdrowie i fitness żeby się przekonać.

Kolejna ciekawa funkcja, ktora wyróżnia Zdrowie i fitness na tle innych monitorów aktywności, jest to iż w aplikacji znajdziemy instrukcje wykonywania różnych ćwiczeń, np. spod znaku jogi czy pilatesu, a to wszystko w formie kilkudziesięciominutowych treningów, lub jako pojedyncze ćwiczenia.

Co więcej, mamy tez do dyspozycji monitor diety, który obliczy kalorie spożywanych przez nas posiłków i przedstawi analizę z podziałem na białka, tłuszcze oraz węglowodany. Możemy wiec go wykorzystać jako konstruktor do stworzenia idealnej diety.
    W aplikacji mamy także wyszukiwarkę produktów która dostarcza nam informacje na temat wielu produktów w postaci wartości odżywczych. Wyszukanie takich produktów jak Nutella, czy chipsy Lays nie stanowią problemu dla aplikacji Microsoftu.

Kolejna ciekawa funkcja to wyszukiwarka chorób i kontuzji na podstawie podanych objawów. Do dyspozycji mamy mapę ciała, na której możemy wskazać o ktora część ciała nam chodzi. Ponadto aplikacja zawiera encyklopedie chorób z ich opisem, objawami, przyczynami zachorowań itp.

W mojej opinii jest Zdrowie i fitness to aplikacja stworzona z myślą o aktywności fizycznej oraz zdrowiu, która jest bardzo uniwersalna i tworzy jedną, spójną całość, ktora jest bardzo dopracowana.

Polecam sprawdzić tę aplikację wszystkim osobom które lubią aktywność fizyczna, a troska o figurę i dietę nie jest dla nich tematem obcym. Nie zawiedziecie się!

Sklep:Zdrowie i fitness

screenshooty pochodzą z windowsphone.com/pl-pl/store

• smartFM
    smartFM
    31.10.2014, 11:00|Zgłoś nadużycie

fajne.

• chorwacja
    chorwacja
    17.06.2015, 12:21|Zgłoś nadużycie

Rzeczywiście całkiem ciekawa ta aplikacja. Będę musiała ją sobie sprawdzić :)

• bibliotekarka

Takie aplikacje są bardzo przydatne. Raz na jednej z nich znalazłam artykuł o tym co oznacza kłucie w prawym boku brzuch i że warto byłoby się z tym udać do lekarza.

• marta77
    marta77
    22.12.2015, 09:34|Zgłoś nadużycie

ja również korzystałam z kalkulatora kalorii, to jest super sprawa jeżeli dba się o zbilansowaną dietę. Ja dzięki temu, że miałam podgląd na posiłki, mogłam regulować w łatwy sposób to co jem.

• stefanix
    stefanix
    25.01.2016, 15:28|Zgłoś nadużycie

świetna appka!

• montownia
    montownia
    12.02.2016, 10:15|Zgłoś nadużycie

Przydatna rzecz ;-)

• niemcy
    niemcy
    03.03.2016, 16:26|Zgłoś nadużycie

Fajna na pewno skorzystam

-- 

Nowość Konferenzmöbel

• Appolloft
    Appolloft
    11.03.2016, 13:10|Zgłoś nadużycie

Fajnie, że ktoś poświęcił swój czas i tak szczegółowo to opisał. Dzięki.

-- 

Loftbar.pl - tylko u nas kinkiety industrialne

• XaweryNatash
    XaweryNatash
    16.03.2016, 09:37|Zgłoś nadużycie

Być może w końcu udami się zrobić to co od kilku miesięcy planuję ale mi nie wychodzi mianowicie ZACZNĘ BIEGAĆ!

-- 

Księgowa Katowice - unikalne oraz sumienne biuro rachunkowe!
    Certyfikat księgowej - bądź zawsze liderem w swojej okolicy!

• kamilek12
    kamilek12
    17.03.2016, 09:32|Zgłoś nadużycie

Witam bardzo fajna sprawa polecam

• dryn
    dryn
    13.05.2016, 14:26|Zgłoś nadużycie

Witam idealna dla mnie bo jestem na diecie

-- 

Zapraszamy na http://dryten.pl