Największa platforma blogowa o technologiach mobilnych – opinie, testy, recenzje, newsy.

Partner serwisu: ZAŁÓŻ BLOGA

Praktyczny test prawa jazdy kategorii B.

• ~Adam
    19.06.2015, 16:17 | Zgłoś nadużycie

Witam,
    znalazłem na sklepie Play dość interesującą grę:

Prawo Jazdy Kategoria B

Tak oto autorzy opisują grę:

Oto aplikacja która pomoże Tobie przygotować się do egzaminu praktycznego z prawa jazdy kategorii B!
    Poczuj na własnej skórze jak to jest zdawać aktualny egzamin.
    Wykonaj wszystkie zadania na placu, po czym odblokuj pełen egzamin (czyli wszystkie zadania po kolei) wraz z wyjazdem na miasto!
    Zaś po zdaniu egzaminu odblokowujesz wolną jazdę, czyli tryb w którym możesz jeździć po mieście i poza miastem w sportowym super samochodzie! Bo przecież po zdaniu prawa jazdy, trzeba czymś jeździć!

Mam ją od jakiegoś czasu i jest aktualizowana często a z każdą aktualizacją pojawiają się nowe poziomy. Grafika jest przyzwoita, przyjemna. Poziomy mają zróżnicowany poziom trudności, ale aktualnie ukończyłem wszystko :D

Pod koniec możemy pojeździć sportowym autem, bardzo fajny dodatek.

Gra chodzi płynnie na Samsung Galaxy S3 oraz LG Gpad 8.0 LTE, więc jest przyzwoicie :)

Sklep: PRAWO JAZDY KATEGORIA B

Szczerze polecam!

• bibliotekarka

Super, chętnie z tego skorzystam. Za niedługo zdaję egzamin na prawo jazdy, a mam na oku skodę oktawię, więc chciałabym zdać za pierwszym razem i od razu zacząć jeździć.

• dryn
    dryn
    13.05.2016, 14:28|Zgłoś nadużycie

Oj dobrze że ja jeszcze zadałem stary egzamin

-- 

Zapraszamy na http://dryten.pl

• serwispolska
    serwispolska
    09.06.2016, 15:20|Zgłoś nadużycie

No właśnie ja też teraz to co chwilkę to zmieniają okropnośc

• Wokulska
    Wokulska
    12.10.2016, 12:53|Zgłoś nadużycie

super sprawa, pierwszy raz coś takiego widzę

• grabowski40
    grabowski40
    13.10.2016, 10:44|Zgłoś nadużycie

pokażę synowi dzięki :)

-- 

Internetowy kantor jest dla Ciebie jeśli szukasz sposobu na tanią i szybką wymianę walut? Najlepsze kursy walut w sieci - http://kantorekspert.pl

• marixmania
    marixmania
    03.11.2016, 14:52|Zgłoś nadużycie

Czytając tylko cieszę się, że ja mam to już za sobą! ;)